18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Holandia obostrzenia

choina004 • 2021-11-22, 10:32
Chyba każdy z nas juz zdaje sobie sprawę że to nie chodzi o virusa.
W Australii natomiast umarło na Covid 33 osoby — na całym kontynencie! Oni tam się przyznali, zarówno premier rządu Nowej Południowej Walii, jak i premier Wiktorii powiedzieli, że nie wolno się przeciwstawiać nowemu porządkowi świata.


inhyeongsa

2021-11-22, 13:59
W Polsce ponad 3 miliony zakażeń, co 11 obywatel miał Covida, na 150 osób z którymi się znam i mam kontakt żadna nie chorowała z czego prawie nikt nie szczepiony. Prawie nikt nie chodzi w maskach i nie dezynfekuję rąk w sklepach. Jak mam się przekonać do szczepień ?

chochlikhero166

2021-11-22, 14:03
spike2222 napisał/a:

"
Ale ty rozumiesz, ze lockdown to ochrona wydolności służby zdrowia? Gddy pandemia się rozkręci i miejsce w szpitalach zajmą pacjenci covidowi, gdzie będą leczyć caąłą resztę? Nie chce przypominać zdjęc z ostatniej pandemii, jak karetki pod szpitalami stały po kilkanaście godzin z ludxmi w xtanie zagrożenia życia. To właśnie są końcowe efekty pandemii i tego trzeba unikać



Tak k***a, a we Włoszech ciała wywozili ciężarówkami. Idź, tam na telewizorku jest taki przycisk off. Jak klikniesz to po tygodniu pandemii nie ma

pytolsky

2021-11-22, 14:37
inhyeongsa napisał/a:

W Polsce ponad 3 miliony zakażeń, co 11 obywatel miał Covida, na 150 osób z którymi się znam i mam kontakt żadna nie chorowała z czego prawie nikt nie szczepiony. Prawie nikt nie chodzi w maskach i nie dezynfekuję rąk w sklepach. Jak mam się przekonać do szczepień ?



No to zagraj w totka. Większe masz prawdopodobieństwo trafienia 6 niż trafienia grupy 150 losowych osób, w której jednocześnie prawie żadna ani się nie zaszczepiła (wskaźnik wyszczepienia w kraju to ponad 50%) , a spośród nich żadna nie zaraziła (97% zakażeń to niezaszczepieni).

el_kadafi

2021-11-22, 14:52
Foliarze jak zwykle w formie.
Gęstość zaludnienia w Australii to 3 os na km2
W PL ponad 120.
Więc nie ma siły k***a. Żaden wirus tak się nie będzie tam rozprzestrzeniał jak u nas. Dlatego to oczywiste że ilość zakażeń będzie u nich mniejsza niż w PL /2 .

Czy wy, antyszczepionkowe ch*je, możecie choć raz nieco szerzej spojrzeć na statystyki (ministerialne a nie facebookowe) ?

Soroka

2021-11-22, 14:56
Fakt jest taki, że do Australii nie wpuszczają nikogo z zewnątrz, dodatkowo obostrzenia są najbardziej restrykcyjne na świecie, nie rozumiem czemu dziwisz się, że umarło tam tylko 33 osób :) . Sam mam wyj***ne w ten Covid, ale jak już używasz argumentów tego typu to zastanów się czy w ogóle jest to na Twoją korzyść :D

Wepss

2021-11-22, 15:02
Wszędzie j***ni foliarze

andreez91

2021-11-22, 15:12
Wepss napisał/a:

Wszędzie j***ni foliarze



O sobie j***ny idioto mówisz ? To wy obsrani chodzicie bo katar, poszczpieni a i tak baja siebzaszczpionych, kto tu k***a jest foliarzem ?

Eleir

2021-11-22, 15:13
pytolsky napisał/a:

No to zagraj w totka. Większe masz prawdopodobieństwo trafienia 6 niż trafienia grupy 150 losowych osób, w której jednocześnie prawie żadna ani się nie zaszczepiła (wskaźnik wyszczepienia w kraju to ponad 50%) , a spośród nich żadna nie zaraziła (97% zakażeń to niezaszczepieni).



Czytałem twoje komentarze tutaj i nawet myślę, że mądrze gada ale k***a po tym stwierdzeniu, że 97% zakażeń to niezaszczepieni już wiem, że pie**olisz jak w w tefałenie...
Sprawdź dane z ministerstwa i nie powielaj pie**olenia, bo pie**olenie jest z obu stron. I od covidianów takich jak ty i od antyszczepów totalnych. Ale teraz widze, że nie można być normalnym i mieć w to wyj***ne tylko albo jesteś foliarz albo covidian. W ch*ju mam tą śmieszną pandemie, co bez telewizora by nikt o tym nie widział. taki rmf zebrał 2 mln zł żeby pie**olić o szczepieniu kilka razy dziennie.

Zaszczepieni to około 1/3 przypadków w szpitalu czyli k***a około 33% i mówił o tym cymbał niedzielski jak i również dyrektorzy szpitali.

San.Escobar94

2021-11-22, 15:20
inhyeongsa napisał/a:

W Polsce ponad 3 miliony zakażeń, co 11 obywatel miał Covida, na 150 osób z którymi się znam i mam kontakt żadna nie chorowała z czego prawie nikt nie szczepiony. Prawie nikt nie chodzi w maskach i nie dezynfekuję rąk w sklepach. Jak mam się przekonać do szczepień ?



Nie wiem, ale w końcu poznasz takie osoby albo sam zachorujesz i będziesz żył z myślą jakim byłeś debilem k***a. Ewentualnie jak baba będziesz to ukrywał, udawał, że nic takiego nie było i wiedziałeś od razu.
Wierz lub nie, ja znam (licząc ze znajomymi znajomych) co najmniej 10 przypadków z czego jeden rip. Osobiście znam 4 osoby.

RoboCat

2021-11-22, 15:26
nie zesrajcie sie z tym swoim kowidem :D wystarczy sobie popatrzec na dane z roznych zrodel (oprocz tv) zeby zobaczyc ze cos tutaj nie gra. ale jak ktos patrzy tylko na tv to mimo raportow nadal twierdzi ze sczepionki dzialaja (sam producent mowi ze nie za bardzo), i tak jak tv zmienia narracje co kilka dni tak samo i te ludki.
Po drugie dlaczego nazywamy ludzi ktorzy sie nie zgadzaja z "magicznymi preparatami" anty szczepionkowcami - przeciez to nie jest szzepionka. w ciagu roku "foliarze" i "teorie spiskowe" sprwadzily sie wiecej razy niz przepowiednie z tv.... wystarczy sobie sprwadzic :D Wystarczy sobie poogladac wywiady z Fuacim i np Sahinem jak sie zmieniala ich narracja.
W skrocie - czy jakby wasza firma zarabiala miliardy dolarow na debilach - czy skonczylibyscie ten teatrzyk? :D

andreez91

2021-11-22, 15:31
Wepss napisał/a:

Wszędzie j***ni foliarze



O sobie j***ny idioto mówisz ? To wy obsrani chodzicie bo katar, poszczpieni a i tak baja siebzaszczpionych, kto tu k***a jest foliarzem ?

andrzejrobert75

2021-11-22, 15:40
el_kadafi napisał/a:

Foliarze jak zwykle w formie.
Gęstość zaludnienia w Australii to 3 os na km2
W PL ponad 120.
Więc nie ma siły k***a. Żaden wirus tak się nie będzie tam rozprzestrzeniał jak u nas. Dlatego to oczywiste że ilość zakażeń będzie u nich mniejsza niż w PL /2 .
Czy wy, antyszczepionkowe ch*je, możecie choć raz nieco szerzej spojrzeć na statystyki (ministerialne a nie facebookowe) ?



Statystyki ministerstwa śmierci w Polin?

Bartek996

2021-11-22, 15:43
W Austrii od wtorku….
Halman napisał/a:

czekam na dzień kiedy policja będzie doprowadzać na dobrowolne szczepienia...


bart_tychy

2021-11-22, 16:01
andreez91 napisał/a:

O sobie j***ny idioto mówisz ? To wy obsrani chodzicie bo katar, poszczpieni a i tak baja siebzaszczpionych, kto tu k***a jest foliarzem ?



no debil. przeczytał na stronie płaskoziemców i już mądrzejszy od profesora. (tak wiem wykształcenie to nie wszystko, ale pewnie matura to bzdura co?)
teraz zaoram cie twoją bronią. źródło! ale nie jutub czy inny znachor. medyczne źródło, osób po wirusologii, a nie po medycynie wschodniej wyssanej z penisa jakiegoś szamana.

ps. mam nadzieje że zlikwidują oddziały covidowe, i zrobią szpitale płatne - nasz ubezpieczyciel będzie zwracał $$ tylko zaszczepionym (trochę jak w umowie o AC, masz zrobić wszystko by nie jebnąć, ale jak jebniesz to oddamy ci hajsy)

na szczęście darwin działa, i może sami foliarze wyginą albo przynajmniej mocno się ograniczą (polska wschodnia)

andrzejrobert75 napisał/a:

Statystyki ministerstwa śmierci w Polin?



nie foliarzu, sam chodził i mierzył , suwmiarką. wiem że u was na wsi żeby spotkać drugą osobę oddychającą (żywej, nieupojonej alkoholem to nie znajdziesz), trzeba pokonać 10km i wejść do sklepu, ale w miastach jest troszkę więcej ludzi niż w całym twoim powiecie. zaporę powinniśmy na Wiśle zrobić, nie na granicy z białorusią

inhyeongsa napisał/a:

W Polsce ponad 3 miliony zakażeń, co 11 obywatel miał Covida, na 150 osób z którymi się znam i mam kontakt żadna nie chorowała z czego prawie nikt nie szczepiony. Prawie nikt nie chodzi w maskach i nie dezynfekuję rąk w sklepach. Jak mam się przekonać do szczepień ?



brawo znasz cały powiat!! jprd zna 150 osób i wydaje mu się że zna cały świat. a te twoje 150 to na 300km2 mieszka?

lakeroll

2021-11-22, 16:09
o to chodzi nowy porządek może wejść tylko w miejsce chaosu, sutkowski dzisiaj w 357 nawoływał żeby zaszczepieni wychodzili na ulice i domagali się paszportów kowidowych oraz obostrzeń