18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hiroshima w wersji anime

Powell • 2012-04-22, 16:35
Filmik już był ale z ch*jowo "dopasowanym" podkładem z Benny'ego Hill'a i w krótszej wersji. To jest normalna scena. Mimo że to kreskówka (bajką bym tego nie nazwał) to jest dość przykra i dramatyczna. Tak czy inaczej mam nadzieję że nie wyląduje w Było.pl


Hannibal_PL

2012-04-23, 16:38
Ranger napisał/a:

Zrzucenie bomb atomowych na Japonię w 1945 roku, kiedy w zasadzie było już pozamiatane to zwyczajny akt terroryzmu. Szczególnie, że celem tych bomb była ludność cywilna, a nie cele wojskowe. I kraj ten ma teraz czelność wycierać sobie mordę wojną z terroryzmem...

No ale to i tak pikuś w porównaniu z żydkami, co to machają atomowym ku*asem na lewo i prawo, a jak ktoś ich skrytykuje to stawiają się w roli skrzywdzonego narodu dotkniętego holocaustem.
Mam nadzieję, że Iran zrobi z żydkami porządek i w dupie mam to, że dostanę zakaz wstępu do Izraela :D



Może mnie tu shejtują za żydków, ale ja tam widzę ich jak skundlonych psów które boją się i ugryzą jak tylko zobaczą kija... Jeżeli rozumiecie aluzję.
Druga sprawa tak stricte autora powyższej wypowiedzi. Nie byłeś świadkiem w 45', nie wiesz jaka była sytuacja to nie pie**ol. Może i hamburgery potrzebowały pola doświadczalnego, ale to normalne kiedy jest nowa broń. Nie możesz pie**olić ze to był atak terrorystyczny. Oczywiście, front europejski już dosięgnał Berlina i naziole były uduszone, ale na oceanie wojna trwała w najlepsze.Mogłaby trwać jeszcze długi okres czasu gdyby nie wyciągnięcie piąchy w kierunku żółtków w postaci tejże bomby. Kitajce sami wiedzieli z kim zadzierają w 41' atakiem na Pearl Harbor.Nie można mówić że byli blokowani przez Stany. Jakoś urosły do rangi mocarstwa. Pycha zrobiła swoje. Poza tym mogę tylko gdybać,ale gdyby tej bomby nie zrzucili wojna dalej mogłaby trwać w najlepsze a straty w ludziach mogłby by być jeszcze większe.

Osobiście uważam, że użycie Little Boya i FatMana było dobrym pie**olnięciem w mordę Hirohito i ogólnie. Świat na żywo zobaczył jak niebezpieczna jest zabawa w wojnę atomową i żadnemu miastu nigdy nie życzę takiej bombki(no,dopóki nie wybudują schronów, nie powstaną Plasma Rifle i zbroja Tb-51 a ja będę daleko od wybuchów xD (nie no, żart, naprawdę nikomu nie życzę pod oknem bumby)

Edit:
Właściwie przepraszam, nie atak na Pearl Harbor był bezpośrednią przyczyną wojny a zawiązanie paktu osiowego w konsekwencji którego Stany przekazały ambasadorowi Japonii ultimatum Hulla w którym było mówione, że Japonia ma wycofać się z Chin i Indochin,co było by dla Japonii katastrofalne. Tak czy siak ściągnęli na siebie dech hamburgerów włączając się do Osi...

Ranger

2012-04-23, 16:49
Cytat:

Owszem, Amerykańce nie mają czystego sumienia. Ale wobec ślepoty Japońskich rządzących, musieli zastosować przerażającą broń, paradoksalnie dzięki temu na świecie są jeszcze Japończycy, bo plany na górze zakładały mobilizację całego (bez wyjątku) narodu.



No tak. Tak samo amerykanie zmuszeni byli przeprowadzić operację w Iraku, bo była tam przecież BROŃ MASOWEJ ZAGŁADY :o
Do dzisiaj szukają chociażby śladów składowania takiej broni, ale niestety z marnym skutkiem.

Cytat:

Kitajce sami wiedzieli z kim zadzierają w 41' atakiem na Pearl Harbor.



Nie pie**ol. Stany Zjednoczone o tym ataku doskonale wiedziały, ta wojna jednakże była im potrzebna, więc mamy tutaj kolejną mistyfikację USA.

Cytat:

Ale nie martw się, będziesz to miał w trzeciej klasie.


Widzę, że pamiętasz kiedy to miałeś, więc musiałoby to być niedawno. Aczkolwiek jesteś źle poinformowany - na studiach nie mówi się ''w trzeciej klasie'' :)

Cytat:

Osobiście uważam, że użycie Little Boya i FatMana było dobrym pie**olnięciem w mordę Hirohito i ogólnie.



Ciekawe czy to samo byś mówił, gdyby to na tobie - dla dobra ogółu - ktoś przetestował broń od której stopi ci się ku*as razem z jajami :)

Cytat:

nie powstaną Plasma Rifle i zbroja Tb-51 a ja będę daleko od wybuchów xD



Tutaj ewidentnie widać z człowiekiem jakiego pokroju mamy do czynienia, więc szkoda snów. Marz nadal o Plasma Rifle, a dyskusje na poważne tematy zostaw dorosłym :)

Hannibal_PL

2012-04-23, 16:57
Ranger napisał/a:



No tak. Tak samo amerykanie zmuszeni byli przeprowadzić operację w Iraku, bo była tam przecież BROŃ MASOWEJ ZAGŁADY :o
Do dzisiaj szukają chociażby śladów składowania takiej broni, ale niestety z marnym skutkiem.



Nie pie**ol. Stany Zjednoczone o tym ataku doskonale wiedziały, ta wojna jednakże była im potrzebna, więc mamy tutaj kolejną mistyfikację USA.


Widzę, że pamiętasz kiedy to miałeś, więc musiałoby to być niedawno. Aczkolwiek jesteś źle poinformowany - na studiach nie mówi się ''w trzeciej klasie'' :)



Ciekawe czy to samo byś mówił, gdyby to na tobie - dla dobra ogółu - ktoś przetestował broń od której stopi ci się ku*as razem z jajami :)



Tutaj ewidentnie widać z człowiekiem jakiego pokroju mamy do czynienia, więc szkoda snów. Marz nadal o Plasma Rifle, a dyskusje na poważne tematy zostaw dorosłym :)



Nie pie**ol waść i skończ... napisałem że żartuję. To jest sadol a nie forum gazety wyborczej do którego pewnie masz subskrypcję. Także żryj gruz cyganie :homer:

Co do testowania broni. Rządy zawsze coś muszą robić złego dla ludzi innych nacji. Ale czuję że mój wywód przeniósłby się w niziny pacyfizmu więc pie**ole. Niektórym ludziom nie da się pewnych kwestii wytłumaczyć. A akurat jestem pewien że na moich jajach nie będzie żadna atomówka testowana,gdyż mam to szczęście że żyję w centrum europy. Za dużo tu mają do stracenia by zrzucić takie gówno tutaj. :amused:

lapsikoss

2012-04-23, 17:15
@Ranger
"Rząd japoński, chcąc fanatycznie walczyć do ostatniej kropli krwi, brał do armii mężczyzn od 15 lat, kobiety od 17 lat. Mniejsze dzieci, wyposażone w granaty miały ginąć śmiercią samobójczą, podkładając się pod czołg wroga. Potocznie nazywano je dywanem Shermanów ."

Nie wmówisz mi, że takie rozwiązanie byłoby dla Narodu Japońskiego przyjemniejsze.
Atomówki przyczyniły się do szybszego zakończenia wojny na Pacyfiku, oszczędzając wiele ludzkich istnień jednej i drugiej strony, czy tego chcesz czy nie :amused:

antropoid

2012-04-23, 17:44
Cytat:

Poszukaj w google Hiroshima i Nagasaki i otwórz pierwszy link :)



Pomijając to że to Wikipedia, to ch*j... twoje źródło mówi:

89 zachorowało na nowotwory krwi[6];
440 zmarło na guzy nowotworowe;
250 padło ofiarą popromiennych zawałów serca;
30 noworodków przyszło na świat z upośledzeniem umysłowym.

Jakby tego k***a nie liczyć, 100 000 nie wychodzi. Zmień liczydło.

A propo ludzi którzy kibicują Iranowi... Zapuszczacie już brodę czekając na islamizacje europy? Bo po Izraelu to my będziemy następni...

Ranger

2012-04-23, 19:22
Cytat:

Nie wmówisz mi, że takie rozwiązanie byłoby dla Narodu Japońskiego przyjemniejsze.
Atomówki przyczyniły się do szybszego zakończenia wojny na Pacyfiku, oszczędzając wiele ludzkich istnień jednej i drugiej strony, czy tego chcesz czy nie



I myślisz, że ten naród by się na to godził w nieskończoność? Już podczas walk na Okinawie było widać, że Japończycy jednak samodzielnie potrafią myśleć.
Poza tym jeżeli iść takim tokiem myślenia to:

1. ZSRR podczas II wojny światowej - NUKE'em! A no tak, przecież to alianci, więc zaprzęganie kobiet i dzieci oraz fanatyczne parcie naprzód jest tutaj w porządku. Dajmy im jeszcze Europę Centralną do okupacji w nagrodę za trudy.

2. Konfederacja podczas wojny secesyjnej - NUKE'em! A nie, to przecież nasi.

Japończyków równie dobrze ostudziłoby dywanowe zbombardowanie celów militarnych w rejonie Tokio. W maju 1945 roku Japonia już się wykruszała, bo o ile nie skończyłoby się to podpisaniem pokoju to Japończycy stracili środki do dalszego prowadzenia wojny i zostali zepchnięci na swoją wysepkę tak samo jak Wehrmacht do Berlina. No, ale pojawiła się nowa broń i to był ostatni dzwonek na testy więc j***ć fakty, ciemna masa i tak łyknie że to było konieczne :)

lapsikoss

2012-04-23, 19:34
Ranger napisał/a:


I myślisz, że ten naród by się na to godził w nieskończoność? Już podczas walk na Okinawie było widać, że Japończycy jednak samodzielnie potrafią myśleć.



Myślę, że jednak by się godził. Jak już było pozamiatane, "cesarz Japonii ogłosił w swoim orędziu, że jego wolą jest jak najszybsze zakończenie wojny bez niepotrzebnych ofiar. Niektórzy z dowódców podjęli próbę przeprowadzenia puczu, który jednak się nie powiódł i musieli oni uznać wolę cesarza." Czyli Kitajce byli jak najbardziej chętni do uczynienia rzezi na swoich obywatelach. Dowódcy, wielu chętnych do poświęcenia życia dla ojczyzny, taka mentalność.

Ranger napisał/a:


Japończyków równie dobrze ostudziłoby dywanowe zbombardowanie celów militarnych w rejonie Tokio.


W dowolnym źródle jakie mi znajdziesz dowiadujemy się, że:
"Mimo licznych nalotów, Japonia nie zgadzała się na bezwarunkową kapitulację."
Ponadto:
ŹRÓDŁO
czyli jednak w Tokio były naloty dywanowe. Co więcej, niektórzy sądzą, że zginęło w nich więcej osób niż podczas ataków atomowych. Świetny z Ciebie taktyk, skoro już ostudziłeś Japończyków, to co dalej? Jak mamy wygrać tę wojnę?
Osobiście napiszę do Białego Domu żeby im powiedzieć, gdzie popełnili błąd.

adiemus36

2012-04-23, 19:44
"Jacy ci wszyscy hamerykanie i ich konflikty ch*jmanitarne -_- "

pie**olisz - w pearl harbour zginęło więcej ludzi.

lotnik_1

2012-04-23, 20:37
Mi nie jest ich szkoda. Gdyby to byłą ich własna wojna no to fakt ludzie honoru i tak dalej, walczyli o ojczyznę, o uniezależnienie od USA i tak dalej. Ale nie mogę zrozumieć jednego, czemu skumali się z Adolfem? Boże jednego czego bardziej nie lubię od nazistów to ludzi którzy wstąpili do państw osi. Ale że co? Podobny ustrój państwa? Faszyzm w wydaniu Japońskim? Nie rozumiem ich. Myślę że jako sojusznicy szkopenchałerów słusznie oberwali atomówką. Cały kraj powinni zaorać. Posypać solą. I jeszcze raz zaorać.

Moja_Pani

2012-04-23, 20:50
Jak dla mnie amerykanie są największymi terrorystami w dziejach. Już nawet swoich zabijają, żeby pretekst mieć.

Hannibal_PL

2012-04-23, 23:03
Ranger napisał/a:



1. ZSRR podczas II wojny światowej - NUKE'em! A no tak, przecież to alianci, więc zaprzęganie kobiet i dzieci oraz fanatyczne parcie naprzód jest tutaj w porządku. Dajmy im jeszcze Europę Centralną do okupacji w nagrodę za trudy.

2. Konfederacja podczas wojny secesyjnej - NUKE'em! A nie, to przecież nasi.

Japończyków równie dobrze ostudziłoby dywanowe zbombardowanie celów militarnych w rejonie Tokio. W maju 1945 roku Japonia już się wykruszała, bo o ile nie skończyłoby się to podpisaniem pokoju to Japończycy stracili środki do dalszego prowadzenia wojny i zostali zepchnięci na swoją wysepkę tak samo jak Wehrmacht do Berlina.



Zapominasz o kilku rzeczach.
Primo: apropo ruskich, już napoleon próbował ich podbić, z marnym skutkiem, więc nie rozumiem po co tam zrzucać nuke'a. Ty myślisz ze dlaczego była zimna wojna? Jedno drugiemu i nawzajem groziło właśnie nukiem.... Pomyśl troche zanim otworzysz tą parchatą mordę i będziesz dawać tu swoje wyziewy.

Druga rzecz. No tak , zapuśćmy się w czasy faraonów, tam też trzeba zrzucić nuke'a bo wykorzystują !
Trzecia.
Dywanowe naloty w Tokio? Ogarnij się gimbusie i zagłęb się trochę w historię. Dywanowe naloty trwały cały czas. Ty myślisz że od wczoraj japończycy są kurewsko honorowi i niezłomni potrafiący dać wszystko za naród? Chyba Ci się lekko systemy poj***ły. Ich kultura taka jest od tysięcy lat i dopiero porządny wstrząs mógłby ich przekonać żeby poglądy zmienić, o czym cały świat się w sierpniu dowiedział.

Kolejna rzecz. To ,,zepchnięcie na wysepkę" sobie schowaj. To nie jest europa gdzie front masz z każdej strony(mogę tylko gdybać ale gdyby nie rosyjska przewaga liczebna takiego wała naziole by się poddały).

Ty myślisz że czemu hamburgery startowały samolotami daaaaleko od ich granic? Bo te małe sk***ysyny miały kurewsko porządne systemy pelotkowe, spróbuj ich podejść całą flotą kiedy tam za punkt honoru było oddanie życia za naród(mówię tu frędzlu o boskim wietrze, nie wiesz, wbij w google).

Więc jeśli chcesz naprawdę rozmawiać na poziomie, jesteś taki dorosły i dojrzały,to poczytaj najpierw trochę mądrzejszych książek historycznych zanim będziesz pie**olił głupoty ,,bo jo grołem w medala!".

ppawlak2

2012-04-23, 23:22
Swoją drogą, gdyby nie te bomby to zachodnie wybrzeże USA zostałoby zdziesiątkowane, o ile dobrze pamiętam przez wąglika, gdyż Japończycy mieli taki plan w zanadrzu. Ah nie pamiętam już dokładnie jaki to był program, wiem że leciał na Planete i tam o tym mówili.

PS Mogłem się pomylić co do wirusa, bądź też czasu w jakim miał nastąpić ten atak, gdyż oglądałem ten program ładny kawałek czasu temu.

Ranger

2012-04-24, 09:45
Cytat:

Czyli Kitajce byli jak najbardziej chętni do uczynienia rzezi na swoich obywatelach. Dowódcy, wielu chętnych do poświęcenia życia dla ojczyzny, taka mentalność.



No tak, a wola dowódców jest najważniejsza. ch*j z tym, że ich sprzęt był już na wykończeniu, ludzie mieli coraz mniej wiary w tą wojnę i Japonia nie wydoliłaby po prostu gospodarczo. Poza tym dopóki nuke nie spadnie ci na łeb to chyba nie zrozumiesz jaka jest różnica pomiędzy bombardowaniem celów militarnych i strategicznych, a rzezią CYWILÓW. W Hiroszimie i Nagasaki nie było żadnych znaczących celów, chodziło po prostu o zabicie jak największej ilości ludzi i zademonstrowanie swojej siły.
Zrobiliby to Niemcy - zbrodnia wojenna, wieszać za jaja. Zrobili to amerykanie - bardzo dobrze, należało im się.
Mentalność takiego hipokryty jak ty jest zaiste ciekawa :)

Cytat:

Pomyśl troche zanim otworzysz tą parchatą mordę i będziesz dawać tu swoje wyziewy.



O ile wiem to ty tutaj czekasz na pulse rifle i tarcze energetyczne, więc morda w kubeł i się nie wtrącaj tylko czekaj dalej :)

Krak

2012-04-24, 10:34
Mogli odpuścić wojnę, zginęli niewinni ludzie, a generały i cesarzykowie mieli jak zwykle się dobrze

lapsikoss

2012-04-24, 19:54
Ranger napisał/a:


W Hiroszimie i Nagasaki nie było żadnych znaczących celów, chodziło po prostu o zabicie jak największej ilości ludzi i zademonstrowanie swojej siły.


Dokładnie tak. Powiem więcej:
W Hiroszimie i Nagasaki nie było żadnych znaczących celów, chodziło po prostu o zabicie jak największej ilości ludzi i POPRZEZ TO zademonstrowanie swojej siły.
Amerykanie musieli pokazać, że nie warto puszczać całego narodu na wojnę, bo atom zmiecie ich wszystkich w p*zdu.

Ranger napisał/a:


Zrobiliby to Niemcy - zbrodnia wojenna, wieszać za jaja. Zrobili to amerykanie - bardzo dobrze, należało im się.
Mentalność takiego hipokryty jak ty jest zaiste ciekawa :)


Oj, zdziwił byś się.
Czytałem trochę książek, w tym "Achtung – Panzer!" Guderiana, "O wojnie" Clausewitza oraz "Mein Kampf" Hicia.
Dzięki książkom NIEMCÓW (no i Prusaków) dojrzałem do takiego poglądu, jaki reprezentuję. A jak mam wybierać między Osią i Aliantami, to zawsze gram Hitlerowcami :P
Nie próbuj oceniać mojego poglądu na temat zbrodni wojennych, ani tym bardziej na temat Hitlerowców.
Blitzkrieg jak i atom na Japonię uważam, za rewelacyjne posunięcia, nawet gdyby ich autorem była Sahara Zachodnia, k***a.