18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hiroshima w wersji anime

Powell • 2012-04-22, 16:35
Filmik już był ale z ch*jowo "dopasowanym" podkładem z Benny'ego Hill'a i w krótszej wersji. To jest normalna scena. Mimo że to kreskówka (bajką bym tego nie nazwał) to jest dość przykra i dramatyczna. Tak czy inaczej mam nadzieję że nie wyląduje w Było.pl


antropoid

2012-04-23, 01:21
Cytat:

Ponad 100 tysięcy zabitych w Hiroshimie i Nagasaki, do tego ponad 140 tysięcy później zmarło na chorobę popromienną a wy się zachowujecie jak by to było nic wielkiego i jeszcze "ch*j z kitajcami" piszecie. Pozdrawiam waszą chorą psychę.



Cytat:

Dla mnie zrzucenie bomb atomowych na Hiroszime i Nagasaki bylo j3banym ludobojstwem



Czy ja jestem na sadolu czy na kwejku ?

( oczywiście pomijając już nawet debilne, ani chybi wyssane z palca 140 tys ... a czemu k***a nie milion ? Podaj źródło, albo zamilcz )

Bzg

2012-04-23, 01:58
@up
Jesteś na sadisticu, zaraz przyjdą panowie ubrani na czarno, wymordują całą twoją wieś i tu wrzucą a my się będziemy śmiać i śmiać i śmiać.

Wiele można kitajcom zarzucić ale słowo "dosadność" mają opanowane do perfekcji.

bloodwar

2012-04-23, 06:31
SasekPL napisał/a:

Ponad 100 tysięcy zabitych w Hiroshimie i Nagasaki, do tego ponad 140 tysięcy później zmarło na chorobę popromienną a wy się zachowujecie jak by to było nic wielkiego i jeszcze "ch*j z kitajcami" piszecie. Pozdrawiam waszą chorą psychę.



Poczytaj sobie kto wywołał tą wojnę to raz.
Dwa - ch*j z kitajcami! :-P

Balien

2012-04-23, 08:02
Jacy ci wszyscy hamerykanie i ich konflikty ch*jmanitarne -_-

dexen93

2012-04-23, 08:47
Dobrze tak kitajcą, po ch*j startowali do USA....

timmy77

2012-04-23, 10:04
Obrońcy ucieleśnionych się odezwali na sadisticu, tutaj powoli się robi coraz gorzej. Wstawisz film z maltretowanymi zwierzętami wuchte obrońców zwierząt, wstawisz filmik z maltretowanymi ludźmi wuchte głupich wolontariuszy paktu genewskiego i czerwonego krzyża nagle się znalazło. Weźcie idźcie w ch*j na kwejka i tyle... Po co zaśmiecać dwa portale jak można tylko jeden.

Ranger

2012-04-23, 11:00
Zrzucenie bomb atomowych na Japonię w 1945 roku, kiedy w zasadzie było już pozamiatane to zwyczajny akt terroryzmu. Szczególnie, że celem tych bomb była ludność cywilna, a nie cele wojskowe. I kraj ten ma teraz czelność wycierać sobie mordę wojną z terroryzmem...

No ale to i tak pikuś w porównaniu z żydkami, co to machają atomowym ku*asem na lewo i prawo, a jak ktoś ich skrytykuje to stawiają się w roli skrzywdzonego narodu dotkniętego holocaustem.
Mam nadzieję, że Iran zrobi z żydkami porządek i w dupie mam to, że dostanę zakaz wstępu do Izraela :D

ssiruuvi

2012-04-23, 11:13
@timmy77 "obroncy ucieleśnionych" -> dobre ;]

SasekPL

2012-04-23, 11:38
antropoid napisał/a:


Czy ja jestem na sadolu czy na kwejku ?

( oczywiście pomijając już nawet debilne, ani chybi wyssane z palca 140 tys ... a czemu k***a nie milion ? Podaj źródło, albo zamilcz )



Poszukaj w google Hiroshima i Nagasaki i otwórz pierwszy link :)

bloodwar napisał/a:



Poczytaj sobie kto wywołał tą wojnę to raz.
Dwa - ch*j z kitajcami! :-P



Wojnę już USA wygrało przed zrzuceniem bomb atomowych. Zrzucenie ich to było nic innego jak akt terroryzmu...
ch*j z tobą. :P

sernik125

2012-04-23, 12:19
wszyscy się tylko kłócą a ja nadal nie wiem jak się ten film nazywa:P

Powell

2012-04-23, 12:40
@up "Barefoot Gen" z tego co wyłapałem na YT

ppawlak2

2012-04-23, 13:09
Tytuł to "Barefoot Gen" :)

Isami

2012-04-23, 14:02
Dlaczego Japończycy nigdy nie rysują siebie z prawdziwymi oczami?

lapsikoss

2012-04-23, 15:24
@SasekPL, Ranger
k***a, poczytajcie najpierw jakie były plany Japończyków. Mieli zamiar bronić się do ostatniego człowieka, nie żołnierza - człowieka. Dać broń kobietom i dzieciom, żeby wszyscy mogli "umrzeć z honorem".
Owszem, Amerykańce nie mają czystego sumienia. Ale wobec ślepoty Japońskich rządzących, musieli zastosować przerażającą broń, paradoksalnie dzięki temu na świecie są jeszcze Japończycy, bo plany na górze zakładały mobilizację całego (bez wyjątku) narodu.
A stwierdzenie, że "Wojnę już USA wygrało przed zrzuceniem bomb atomowych." świadczy o braku podstawowej wiedzy historycznej. Ale nie martw się, będziesz to miał w trzeciej klasie.

Ant1984

2012-04-23, 16:21
bloodwar napisał/a:



Poczytaj sobie kto wywołał tą wojnę to raz.
Dwa - ch*j z kitajcami! :-P




No kto wywołał wojnę? Oczywiście, że amerykanie. Już nie pamiętam dokładnie, ale przyblokowali ich gospodarkę i bodajże odcięli od dostaw ropy (tego drugiego nie jestem pewien).
Przydusili ich. A gdyby Japończycy ulegli, to byłby to początek ich końca, bo musieli by się już cofać przed USrAńcami zawsze. Aż zostali by ich prowincją.
Pewnie za szybko stawali się silnym imperium i "szlachetne" usa interweniowało.