18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grupa przyszłych inżynierów znęca sie nad holendrem

Fruzon • 2023-02-26, 15:45
Cała akcja miała miejsce s Holandii


mrwarren022

2023-02-28, 23:08
zwierzak30 napisał/a:

Nie rozumiem takiego zachowania.
I tak mi wjebią i tak mi wjebią.To nie stoję jak ciota i daje sobą pomiatać.Tylko łapię w łapę.Kamień,szkło k***a cokolwiek czym mogę skrzywdzić przeciwnika i to jak najdotkliwiej.A znając mentalność sebixuf jak zobaczą że jednemu z nich wypłynęło oko a następny ma przecięty na wylot policzek.To reszta sp***oli.ch*j tam,i tak i tak wpie**ol się szykowało.Ale tanio k***a skóry nie sprzedam.Jak mnie mają odj***ć,to chociaż jednego postaram się ze sobą zabrać.
Amen k***a.
Cioty j***ne co się k***a nie bronią.



Heh

eMCeONe

2023-03-01, 21:22
zwierzak30 napisał/a:

Nie rozumiem takiego zachowania.
I tak mi wjebią i tak mi wjebią.To nie stoję jak ciota i daje sobą pomiatać.Tylko łapię w łapę.Kamień,szkło k***a cokolwiek czym mogę skrzywdzić przeciwnika i to jak najdotkliwiej.A znając mentalność sebixuf jak zobaczą że jednemu z nich wypłynęło oko a następny ma przecięty na wylot policzek.To reszta sp***oli.ch*j tam,i tak i tak wpie**ol się szykowało.Ale tanio k***a skóry nie sprzedam.Jak mnie mają odj***ć,to chociaż jednego postaram się ze sobą zabrać.
Amen k***a.
Cioty j***ne co się k***a nie bronią.



To się nazywa biała kultura a nie cioty co się nie bronią. Dżentelmen z drugim się dogada i nie będzie niepotrzebnie brudził sobie ubrań w dobie kryzysu gdzie dzieci w Afryce wody nie mają. Jednak w dzisiejszych czasach dyplomację można zaczynać mając wymierzony pistolet w napastnika.