18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grupa przyszłych inżynierów znęca sie nad holendrem

Fruzon • 2023-02-26, 15:45
Cała akcja miała miejsce s Holandii


d-_-bE.Prigozhin61

2023-02-26, 19:36
B420 napisał/a:

Przecież to są wszystko rodowici Holendrzy. Piszesz jakby to byli jacyś muslimscy najeźdźcy a to pewnie już 3, czy 4 pokolenie murzynów które się ma za bardziej holenderskie niż ci których dziadowie mieszkali tam kilka wieków temu.



Jak ci szczury się zalęgną na kwadracie i załóżmy rok będą się mnożyć to będą to rodowici mieszkańcy twojego kwadratu bo przecież to kolejne pokolenia

OpenStreetMaps

2023-02-26, 19:48
Daj małpie telefon to nagra nim pionowy film. Ludzie biali z zasadami gardzą małpimi pionowymi filmami. Piwami nagradzam tylko filmy na poziomie bo już coraz bardziej mnie ta moda na bylejakość irytuje.

smc

2023-02-26, 20:00
Całkował funkcje ujemne, słusznie dostał wpie**ol :-)

CrystalFairy

2023-02-26, 20:00
Cipczan napisał/a:

Już nie ma Holandii. Teraz to Niderlandy.



Czy chodziło Ci o nigerlandy?

:mrgreen:

Fruzon

2023-02-26, 20:25
Yelu napisał/a:

pie**olicie, gościu miał solo z ciapatym i się poddał, bo mu jucha z nosa poszła, sam gada, że koniec i, że mu krew leci, a reszta czarnych namawia go żeby bił się dalej nastrajać go nawet bratem;) taki mały szczegół

tez o tym slyszalem, szukalem calego nagrania ale nie moglem znalezc, podobno rozsial jakas plotke o typie co daje mu luja w tył łba i sie mści, a nie dali mu spokoju bo walka miała trwac 30 sekund a typ lezal po 10 sekundach xD

programista4k

2023-02-26, 20:39

zwierzak30 napisał/a:

....



gówno byś zrobił zamknij ryj

DziadMróz

2023-02-26, 20:50
Jak byłem podobnym gówniakiem to też biłem się z pewnym dresem. Koledzy od razu ruszyli do niego z odsieczą jak tylko udało mi się go sprowadzić do parteru. Ledwo sp***oliłem i nie pożałowałem tej decyzji. Poczułem na własnej skórze, że przy przewadzę liczebnej wpie**ol jest prawie oczywisty.

luki211

2023-02-26, 21:06
Putin nadal nie rozumie, że zachodnia Europa to nowoczesność.

Nagranie przedstawia jej odzwierciedlenie; biały jako gruba ciota poniewierana przez czarnych, to są mokre sny lewactwa

GerardBacher

2023-02-26, 21:07
PutinToSmiec napisał/a:

O jaka biała ciota . Dobrze mu za to ze jest taką fają do bicia . Taka cicpia co dostaje wpie**ol . Do tego został stworzony . Biała rasa to lamusy


Rządziliśmy światem 2 tyś lat i my go wykreowaliśmy w takiej formie jak jest dziś, chociaż od 100 lat zmierza to w złym kierunku. Wikingowie, Spartanie to najdoskonalsi wojownicy jacy istnieli. W więzieniach USA to Aryan Brotherhood jest najokrutniejszym i najbardziej śmiercionośnym gangiem, chociaż stanowi jedynie 1% pośród reszty. Jak chcemy to potrafimy a historia i tak zatoczy koło. Teraz tacy podludzie mogą przez chwile sobie pozwalać, więc zbastuj i się nie podniecaj, jakbyśby chcieli zmietlibyśmy was wszystkich w moment.


:-P

Mordawkubeł

2023-02-26, 21:19
zwierzak30 napisał/a:

Nie rozumiem takiego zachowania.
I tak mi wjebią i tak mi wjebią.To nie stoję jak ciota i daje sobą pomiatać.Tylko łapię w łapę.Kamień,szkło k***a cokolwiek czym mogę skrzywdzić przeciwnika i to jak najdotkliwiej.A znając mentalność sebixuf jak zobaczą że jednemu z nich wypłynęło oko a następny ma przecięty na wylot policzek.To reszta sp***oli.ch*j tam,i tak i tak wpie**ol się szykowało.Ale tanio k***a skóry nie sprzedam.Jak mnie mają odj***ć,to chociaż jednego postaram się ze sobą zabrać.
Amen k***a.
Cioty j***ne co się k***a nie bronią.



Nie wygląda mi to jakby mieli go odj***ć, zgadzam się z tym co mówisz ale kontekst mi tu wygląda bardziej coś w stylu że coś odj***ł i teraz dostaje wpie**ol,.

Bangladesz123

2023-02-26, 21:41
Kto robił w Holandii robił to wie że się do Marokancow i Turasow nie zaczyna

Budrys2000

2023-02-26, 23:18
Jedyne co dobre wyszło z Holandii to Marco van Basten ;-)

Ale to jeszcze w erze biało-czarnych telewizorów ;-)

7wporzondku

2023-02-26, 23:32
Bangladesz123 napisał/a:

Kto robił w Holandii robił to wie że się do Marokancow i Turasow nie zaczyna



Si, pod groningen robiliśmy w 2012 i wchoooooj Marokańczyków tam było

vladok

2023-02-26, 23:41
Cała nadzieja, że jutro przyjdzie do szkoły przynajmniej z glockiem.

czempion

2023-02-27, 00:26
zwierzak30 napisał/a:

Nie rozumiem takiego zachowania.
I tak mi wjebią i tak mi wjebią.To nie stoję jak ciota i daje sobą pomiatać.Tylko łapię w łapę.Kamień,szkło k***a cokolwiek czym mogę skrzywdzić przeciwnika i to jak najdotkliwiej.A znając mentalność sebixuf jak zobaczą że jednemu z nich wypłynęło oko a następny ma przecięty na wylot policzek.To reszta sp***oli.ch*j tam,i tak i tak wpie**ol się szykowało.Ale tanio k***a skóry nie sprzedam.Jak mnie mają odj***ć,to chociaż jednego postaram się ze sobą zabrać.
Amen k***a.
Cioty j***ne co się k***a nie bronią.



Kumam cię ale w takich przesiąkniętych lewicowym gównem krajach, musisz mieć z tyłu głowy fakt, że jak uszkodzisz takiego delikwenta to kara będzie w opór dotkliwa. Dorzućmy do tego fakt, że pozostała część gangu nie da żyć tobie i twojej rodzinie. Jak ta z cyganami u nas zadarł. No a ostatnia sprawa, że gość jest po prostu obsrany