18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grupa przyszłych inżynierów znęca sie nad holendrem

Fruzon • 2023-02-26, 15:45
Cała akcja miała miejsce s Holandii


B420

2023-02-26, 15:53
Przecież to są wszystko rodowici Holendrzy. Piszesz jakby to byli jacyś muslimscy najeźdźcy a to pewnie już 3, czy 4 pokolenie murzynów które się ma za bardziej holenderskie niż ci których dziadowie mieszkali tam kilka wieków temu.

Maniecky

2023-02-26, 16:06
B420 napisał/a:

Przecież to są wszystko rodowici Holendrzy. Piszesz jakby to byli jacyś muslimscy najeźdźcy a to pewnie już 3, czy 4 pokolenie murzynów które się ma za bardziej holenderskie niż ci których dziadowie mieszkali tam kilka wieków temu.



^ O k***a, ale debil.

zwierzak30

2023-02-26, 16:20
Nie rozumiem takiego zachowania.
I tak mi wjebią i tak mi wjebią.To nie stoję jak ciota i daje sobą pomiatać.Tylko łapię w łapę.Kamień,szkło k***a cokolwiek czym mogę skrzywdzić przeciwnika i to jak najdotkliwiej.A znając mentalność sebixuf jak zobaczą że jednemu z nich wypłynęło oko a następny ma przecięty na wylot policzek.To reszta sp***oli.ch*j tam,i tak i tak wpie**ol się szykowało.Ale tanio k***a skóry nie sprzedam.Jak mnie mają odj***ć,to chociaż jednego postaram się ze sobą zabrać.
Amen k***a.
Cioty j***ne co się k***a nie bronią.

Fruzon

2023-02-26, 16:30
B420 napisał/a:

Przecież to są wszystko rodowici Holendrzy. Piszesz jakby to byli jacyś muslimscy najeźdźcy a to pewnie już 3, czy 4 pokolenie murzynów które się ma za bardziej holenderskie niż ci których dziadowie mieszkali tam kilka wieków temu.


Z tego co słyszalem to sa imigranci z Surinamo/Maroka ktorzy sa od niedawna, wiec nie jestem pewien czy tacy rodowici...

Sawix

2023-02-26, 18:20
teraz pojedyńczo wyłapywać i wjeb

dogip

2023-02-26, 18:37
Szkoda mi tych zwykłych obywateli, za których zdecydowali poj***ni, "opiekuńczy" politycy sprowadzając do swoich krajów bydło. Multikulti k***a.

Cipczan

2023-02-26, 18:42
Już nie ma Holandii. Teraz to Niderlandy.

wunhei

2023-02-26, 18:48
deportacja tych na filmie oraz ich rodzin bez gadki.-ciekawe co by powiedział tatuś jednego i drugiego murzyna na wieść że mają wypie**alać z kraju.

PutinToSmiec

2023-02-26, 19:05
O jaka biała ciota . Dobrze mu za to ze jest taką fają do bicia . Taka cicpia co dostaje wpie**ol . Do tego został stworzony . Biała rasa to lamusy :mrgreen:

Yelu

2023-02-26, 19:18
pie**olicie, gościu miał solo z ciapatym i się poddał, bo mu jucha z nosa poszła, sam gada, że koniec i, że mu krew leci, a reszta czarnych namawia go żeby bił się dalej nastrajać go nawet bratem;) taki mały szczegół ;)

dogip

2023-02-26, 19:34
Fruzon napisał/a:

Z tego co słyszalem to sa imigranci z Surinamo/Maroka ktorzy sa od niedawna, wiec nie jestem pewien czy tacy rodowici...