18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grupa przyszłych inżynierów znęca sie nad holendrem

Fruzon • 2023-02-26, 15:45
Cała akcja miała miejsce s Holandii


Robajson

2023-02-27, 00:33
Zwykł p*zdy...

krzylo

2023-02-27, 01:32
Bangladesz123 napisał/a:

Kto robił w Holandii robił to wie że się do Marokancow i Turasow nie zaczyna



Te makaki sa mocne tylko w stadzie i z przewaga co najmniej kilku na jednego. Jak sily sa mniej wiecej wyrownane, to sp***alaja jak szczury. Czesto przed Polakami, szczegolnie pijanymi. Chyba, ze ktorys ma kose, a tych nie boja sie uzywac.

LouisdeFunes

2023-02-27, 02:59
zawsze powtarzam dobra małpa to martwa małpa z poderżniętym gardłem

jan0sik1

2023-02-27, 07:11
zwierzak30 napisał/a:

Nie rozumiem takiego zachowania.
I tak mi wjebią i tak mi wjebią.To nie stoję jak ciota i daje sobą pomiatać.Tylko łapię w łapę.Kamień,szkło k***a cokolwiek czym mogę skrzywdzić przeciwnika i to jak najdotkliwiej.A znając mentalność sebixuf jak zobaczą że jednemu z nich wypłynęło oko a następny ma przecięty na wylot policzek.To reszta sp***oli.ch*j tam,i tak i tak wpie**ol się szykowało.Ale tanio k***a skóry nie sprzedam.Jak mnie mają odj***ć,to chociaż jednego postaram się ze sobą zabrać.
Amen k***a.
Cioty j***ne co się k***a nie bronią.



Jak koleś się nie bronił to dostawał kilka bęcków i szliśmy dalej. Jak cwaniakował jak ty, to go wdeptywaliśmy w zimnie, nierzadko z połamanymi żebrami nosem czy wybitymi zębami. Cwaniaczku.

trebles121

2023-02-27, 09:16
zwierzak30 napisał/a:

Nie rozumiem takiego zachowania.
I tak mi wjebią i tak mi wjebią.To nie stoję jak ciota i daje sobą pomiatać.Tylko łapię w łapę.Kamień,szkło k***a cokolwiek czym mogę skrzywdzić przeciwnika i to jak najdotkliwiej.A znając mentalność sebixuf jak zobaczą że jednemu z nich wypłynęło oko a następny ma przecięty na wylot policzek.To reszta sp***oli.ch*j tam,i tak i tak wpie**ol się szykowało.Ale tanio k***a skóry nie sprzedam.Jak mnie mają odj***ć,to chociaż jednego postaram się ze sobą zabrać.
Amen k***a.
Cioty j***ne co się k***a nie bronią.


pie**olisz.
Widać że film zaczyna się jak już jest zakrwawiony, skąd wiesz czy się wczesni3j nie bronił. ? Widać zakrwawiony ryj już ma, pewnie ryj napie**ala i chce z tego wyjść już bez większego rozjebu skoro i tak by dostał wyjebe z partyzanta. Pewnie masz spore doświadczenie 3murzynow vs ty. Dupsko byś im nadstawił co najwyzej

keisats

2023-02-27, 09:20
zwierzak30 napisał/a:

Nie rozumiem takiego zachowania.
I tak mi wjebią i tak mi wjebią.To nie stoję jak ciota i daje sobą pomiatać.Tylko łapię w łapę.Kamień,szkło k***a cokolwiek czym mogę skrzywdzić przeciwnika i to jak najdotkliwiej.A znając mentalność sebixuf jak zobaczą że jednemu z nich wypłynęło oko a następny ma przecięty na wylot policzek.To reszta sp***oli.ch*j tam,i tak i tak wpie**ol się szykowało.Ale tanio k***a skóry nie sprzedam.Jak mnie mają odj***ć,to chociaż jednego postaram się ze sobą zabrać.
Amen k***a.
Cioty j***ne co się k***a nie bronią.



Chciałbym to zobaczyć




ligo

2023-02-27, 09:39
zwierzak30 napisał/a:

Nie rozumiem takiego zachowania.
I tak mi wjebią i tak mi wjebią.To nie stoję jak ciota i daje sobą pomiatać.Tylko łapię w łapę.Kamień,szkło k***a cokolwiek czym mogę skrzywdzić przeciwnika i to jak najdotkliwiej.A znając mentalność sebixuf jak zobaczą że jednemu z nich wypłynęło oko a następny ma przecięty na wylot policzek.To reszta sp***oli.ch*j tam,i tak i tak wpie**ol się szykowało.Ale tanio k***a skóry nie sprzedam.Jak mnie mają odj***ć,to chociaż jednego postaram się ze sobą zabrać.
Amen k***a.
Cioty j***ne co się k***a nie bronią.



nie rozmiesz. W takiej Holandii czy innym ''super nowoczesnym i postępowym'' kraju dopóki kopie Cię zgraja murzynów jest wszystko w porządku ale jeśli weźmiesz do ręki cokolwiek i jednemu z nich oddasz to Ty jesteś winien i odpowiadasz przed sądem i masz przej***ne - coś jak , gdy włamywaczowi który Ci się wpie**olił na kwadrat , złamiesz łapę to on Cię może oskarżyć i też pójdziesz siedzieć....

Swooniak

2023-02-27, 10:34
zwierzak30 napisał/a:

Nie rozumiem takiego zachowania.
I tak mi wjebią i tak mi wjebią.To nie stoję jak ciota i daje sobą pomiatać.Tylko łapię w łapę.Kamień,szkło k***a cokolwiek czym mogę skrzywdzić przeciwnika i to jak najdotkliwiej.A znając mentalność sebixuf jak zobaczą że jednemu z nich wypłynęło oko a następny ma przecięty na wylot policzek.To reszta sp***oli.ch*j tam,i tak i tak wpie**ol się szykowało.Ale tanio k***a skóry nie sprzedam.Jak mnie mają odj***ć,to chociaż jednego postaram się ze sobą zabrać.
Amen k***a.
Cioty j***ne co się k***a nie bronią.



W imię poprawności politycznej, w takiej sytuacji to Ty zostaniesz przedstawiony jako agresor. Ich jest więcej więc powiedzą że to Ty zaatakowałeś bo jesteś rasistą i pójdziesz siedzieć szybciej niż zdążysz powiedzieć że się zesrałeś. Czasami nie warto

zwierzak30

2023-02-27, 10:41
Mordawkubeł napisał/a:

Nie wygląda mi to jakby mieli go odj***ć, zgadzam się z tym co mówisz ale kontekst mi tu wygląda bardziej coś w stylu że coś odj***ł i teraz dostaje wpie**ol,.

czempion napisał/a:

"]Kumam cię ale w takich przesiąkniętych lewicowym gównem krajach, musisz mieć z tyłu głowy fakt, że jak uszkodzisz takiego delikwenta to kara będzie w opór dotkliwa. Dorzućmy do tego fakt, że pozostała część gangu nie da żyć tobie i twojej rodzinie. Jak ta z cyganami u nas zadarł. No a ostatnia sprawa, że gość jest po prostu obsrany



@Up. Macie rację.Istnieje taka możliwość.

jan0sik1 napisał/a:

Jak koleś się nie bronił to dostawał kilka bęcków i szliśmy dalej. Jak cwaniakował jak ty, to go wdeptywaliśmy w zimnie, nierzadko z połamanymi żebrami nosem czy wybitymi zębami. Cwaniaczku.


@Up. Gieroj w necie.p*zda w świecie.
Takie cipeczki jak ty,zawsze wybieracie jakiś najsłabszy cel.Jak to cioty.
Bo jakbyście trafili na przeciwnika co byłby się wstanie p*zdeczkom stadnym postawić.
To czytaj "...A znając mentalność sebixuf jak zobaczą że jednemu z nich wypłynęło oko a następny ma przecięty na wylot policzek.To reszta sp***oli. ..."
Nie pozdrawiam.
trebles121 napisał/a:

pie**olisz.
Widać że film zaczyna się jak już jest zakrwawiony, skąd wiesz czy się wczesni3j nie bronił. ? Widać zakrwawiony ryj już ma, pewnie ryj napie**ala i chce z tego wyjść już bez większego rozjebu skoro i tak by dostał wyjebe z partyzanta.



Czysto hipotetycznie wziąłem wersje bezzasadnego,napadu bandyckiego.


[quote="trebles121"Pewnie masz spore doświadczenie 3murzynow vs ty. Dupsko byś im nadstawił co


W tej kwestii o ci nie pomogę.
Twoje fantazje,sam je realizuj.Powodzenia.

Black_Hole

2023-02-27, 10:58
lac tego holenderskiego zlewaciałego wiatraka

trebles121

2023-02-27, 12:59
Zwierzak, w dupie byłeś i gówno widziałeś. Byłbyś w jakiejkolwiek sytuacji podobnej to byś nie wypisywał głupkowatych komentarzy jaki z ciebie zabijaka. wk***ią mnie te twoje wypociny ,, no cioty się nie bronią. Ja bym zabrał chociaż jednego ze sobą,, aż mi się przypominają czasy podstawowkowych napinaczy z podobny hasłami którzy gówno mieli wspólnego z walką a jak już mieli to pierwsi sp***alali tyle w temacie

dracov6664

2023-02-27, 14:31
Jak znam życie zapewne stał na wiecu z transparentem "Refuges Welcomen".

DenDenito

2023-02-27, 22:53
Murzynek Bamboo, w afryce mieszka

suspect67778

2023-02-28, 03:10
W grupie zawsze pokazują siłę, a w pojedynkę cisza jak makiem zasiał.

pawad

2023-02-28, 20:51
To są pie**oleni Marokańce , zaproszeni przez rząd NL do osiedlenia Holandii w latach 60 tych . Od końca lat pięćdziesiątych do lat siedemdziesiątych do Holandii przybyło kilkaset tysięcy Turków i Marokańczyków. Do dziś się nie zasymilowali , mają swoje gangi i mafie , swoje dzielnice . Mieszkałem w Arnhem 3 lata .