18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grunt, że zrobili to Polacy

Paw_Kosmosu • 2017-09-01, 15:46
a nie jacyś tam CIAPACI






Ps. Dla wszystkich nacjosp***oxów mam wiadomość:

SRAM WAM DO RYJA

nwonigers

2017-09-01, 15:49
nedzna prowokacja noi fakt ze mamy rocznie 500 morderstw a nie 5000 oraz 1200 gwaltow rocznie, a nie miesiecznie zalatwia ten temat od razu j***ny lewacki kmiocie.

Paw_Kosmosu

2017-09-01, 15:51
nwonigers napisał/a:

nedzna prowokacja noi fakt ze mamy rocznie 500 morderstw a nie 5000 oraz 1200 gwaltow rocznie, a nie miesiecznie zalatwia ten temat od razu j***ny lewacki kmiocie.



źródło, albo wsadź pan sobie te liczby w dupala

Ba...........yk

2017-09-01, 15:55
Paw_Kosmosu napisał/a:



źródło, albo wsadź pan sobie te liczby w dupala



Nie ujadaj bo się pogryziesz.

Lewacka sp***olina propagandowa...
Bolszewizm>>>komunizm>>>lewacyzm/liberalizm... :idzwch*j:

Halman

2017-09-01, 15:55
Paw_Kosmosu napisał/a:



Ps. Dla wszystkich nacjosp***oxów mam wiadomość:

SRAM WAM DO RYJA



a ja mam dla ciebie zagadkę logiczną:

ty nam srasz do ryja a my tobie.

Kto ma więcej gówna w ryju?

Ba...........yk

2017-09-01, 15:56
HAL9000/2 napisał/a:



Kto ma więcej gówna w ryju?



Lewacki sk***iały troll. :sraka:

TB303

2017-09-01, 15:56

Jednak nawet taki wystarcza, by ludzie toczyli pianę z ust. Nie wstyd Wam? :roll:
A zresztą, przynajmniej jest zabawnie, zwłaszcza dla bezstronnych obserwatorów mego pokroju :amused:

Paw_Kosmosu

2017-09-01, 15:59
Omg, ale boli dupa, że ktoś ujawnił prawdę. Propaganda to jest na tych waszych niezależnych i innych mediach narodowych.

Ps. To, że w innych krajach może być więcej gwałtów, morderstw itd. to jest to możliwe, bo jest tam kilkakrotnie więcej ludzi. No ale nacjosp***oxy tego nie ogarniają. :amused:

ararar

2017-09-01, 16:07
No to k***a ładnie się działo w 2015 za POsrańców. Nawet terrorystów nie potrzeba było.

Paw_Kosmosu

2017-09-01, 16:09
HAL9000/2 napisał/a:



a ja mam dla ciebie zagadkę logiczną:

ty nam srasz do ryja a my tobie.

Kto ma więcej gówna w ryju?



Głębokie jak dziura w twojej dupie od j***nia cię przez twojego starego. 8)

voidinfinity

2017-09-01, 16:10
Basia_Stańczyk napisał/a:

lewacyzm





pytanie retoryczne ;-)

janlew

2017-09-01, 16:19
Ach te żydki...

garota

2017-09-01, 16:27
Taak pawiu z kosmosu czy inny komiku. W Polsce tak jak w Afganistanie jest również tradycja sprzedawania swoich dzieci, oraz tak jak u arabów w Polsce pedałom obcina się głowy na ulicach. Jeżeli jesteś kobietą k***a to powinnaś się jebnąć w łeb . Masz po prostu za dobrze i ci się w główce popie**oliło. Pokazujesz jakieś plakaty który stwierdzają co? Że za mało mamy gwałtów i trzeba dołożyć jeszcze sobie te których dopuszczają się hordy arabów i murzynów na zachodzie? Aaa może ty nie wierzysz że w więzieniach w UK, Francji i Stanach Zjednoczonych większość wśród więźniów stanowią...araby , murzyny i meksyki. Chcesz statystyk? To sobie poszukaj jak już siejesz prowokacje. Wiemy że jesteś kobietą ale z google chyba umiesz korzystać.

DziadMróz

2017-09-01, 16:32
Paw_Kosmosu napisał/a:

Omg, ale boli dupa, że ktoś ujawnił prawdę. Propaganda to jest na tych waszych niezależnych i innych mediach narodowych.

Ps. To, że w innych krajach może być więcej gwałtów, morderstw itd. to jest to możliwe, bo jest tam kilkakrotnie więcej ludzi. No ale nacjosp***oxy tego nie ogarniają. :amused:


Powiedz może ile było zamachów terorystycznych w Polsce?
Jeśli nie podoba Ci się u nas, to możesz wyjechać.
Niedługo nie będziesz miała takiej możliwości, bo Unia zaczyna się sypać.