18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grunt, że zrobili to Polacy

Paw_Kosmosu • 2017-09-01, 15:46
a nie jacyś tam CIAPACI






Ps. Dla wszystkich nacjosp***oxów mam wiadomość:

SRAM WAM DO RYJA

elfis

2017-09-01, 19:50
jak żydzi nam sprowadzą ciapaków, to do statystyk dodamy jedno zero,
ja widzę różnicę
ale czy wyborcy rudego ją widzą

lucilla

2017-09-01, 19:52
Patrząc na tematy jakie zaczął/a Paw_Kosmosu to ewidentnie widać, że albo marny troll albo zakompleksiony potomek przedstawiciela narodu wybranego któremu udało się wydostać inaczej niż przez komin (bo pewnie wsypywał swoich). Albo ciemniejszy jegomość :P

Żeby nie było nie jestem antysemitą, do Czarnoskórych ((chyba, że zachowują się jak bydło to nazywam ich wtedy murzynami) ani Azjatów też nic nie mam.

sezamkowyRozpierdol

2017-09-01, 19:55
@lapps

Bo ci idioci pogubili się w swoich przekonaniach, humanitaryzm ma swoje granice tak jak pacyfizm, to jest czysty przykład debilizmu skrajności w postrzeganiu świata i braku racjonalnego myślenia, odzwierciedlenie prawaków i lewaków.
Afrykę najpierw trzeba zdepopulować a dopiero potem poddać ludność przymusowej edukacji, oświeceniu, Afryka jest na mentalnym poziomie kamienia łupanego, sama się po prostu nie rozwinie bo nie ma do tego naturalnych warunków właśnie między innymi przez ONZ, po co Afrykanie mają budować gospodarkę, skoro ONZ wszystko im przywiezie, żarcie etc?

lapps

2017-09-01, 20:02
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

@lapps

Bo ci idioci pogubili się w swoich przekonaniach, humanitaryzm ma swoje granice tak jak pacyfizm, to jest czysty przykład debilizmu skrajności w postrzeganiu świata i braku racjonalnego myślenia, odzwierciedlenie prawaków i lewaków.
Afrykę najpierw trzeba zdepopulować a dopiero potem poddać ludność przymusowej edukacji, oświeceniu, Afryka jest na mentalnym poziomie kamienia łupanego, sama się po prostu nie rozwinie bo nie ma do tego naturalnych warunków właśnie między innymi przez ONZ, po co Afrykanie mają budować gospodarkę, skoro ONZ wszystko im przywiezie, żarcie etc?




no dokladnie.

A afryki nie trzeba depopulowac tylko zostawic sama w sobie, to sama sie zdepopuluje. Byle nikogo z nich nie wpuszczac i nie dawac im zasilkow.

a jak ktos jest taki dobroduszny i humanitarny to niech zapie**ala do afryki im pomagac zamiast niszczyc swoja kultura i cywilizacje, ktora w niecale 100 lat(wlasciwie to od 50) z najlepszej w historii, stala sie jakims k***a, nieporozumieniem



sezamkowyRozpierdol

2017-09-01, 20:05
lapps napisał/a:

kultura i cywilizacje, ktora w 100 lat z najlepszej w historii, stala sie jakims k***a, nieporozumieniem



Zaczęła ona być rozjebywana w momencie gdy zalała ją fala prawicowych, konserwatywnych, religijnych islamskich sp***olin, dzikusów z Bliskiego Wschodu i Afryki :amused:
Nie byłoby żadnego problemu, gdyby ten element się zasymilował i porzucił swoją barbarzyńską tożsamość i gównoreligię ;-)

Ba...........yk

2017-09-01, 20:07
Oooo. Ktoś zrobił wpis ze statystykami. Polska vs Norwegia. Norwegia 21 razy więcej przestępstw niż w Polsce przy dziewięciu milionach Norwegów...

Prawda w oczy lewusów kuje... :-D

Ku przypomnieniu - kto stoij za multikulti.

Ka...........ki

2017-09-01, 20:08
Sprawdźcie sobie kto częściej morduje w Niemczech: Niemcy czy Marokańczycy.

lg1500

2017-09-01, 20:14
trzeba być idiotą żeby nie ogarniać tego że lepsze jest 500 od 5000 morderstw rocznie.

Sv...........ge

2017-09-01, 20:33
Hehehe

Ale polski hitlerki sraczki distały. Aż miło. Pozdro autor

Taumantis

2017-09-01, 20:42
ja tam wole nacjozjebów niż lewacką sp***olinę :)

m4tekt

2017-09-01, 20:47
Czy przedstawione statystyki autora postu uwzględniają narodowości przestępców? Przecież w Polsce 100% społeczeństwa to nie rdzenni Polacy. Jeśli statystyki w Polsce się nie podobają, to zawsze można wyjechać do postepowych Niemiec by wzbogacić się kulturowo :)

Adae

2017-09-01, 20:55
Szwecja: ok. 7 000 gwałtów w roku 2016, ok. 11 000 zgłoszeń molestowani seksualnego - w niespełna 10 milionowym państwie.
Francja: grubo ponad 1000 morderstw rocznie, 75 000 (!!!) gwałtów - populacja 67 milionów.



Z morderstwami ogólnie kłamstwo: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_intentional_homicide_rate

Poza tym, dane dla państw "zachodnich", to zazwyczaj stare statystyki, i trzeba wiecej grzebać, znajduje się jedynie informacje o znacznym wzroście.

Niemcy - Polska:

Violent crime 30.3
Ranked 15th. 23 times more than Poland


Kidnappings 0.17
Ranked 8th. 3 times more than Poland

Violent crime > Rapes 7,724
Ranked 5th. 5 times more than Poland

Assault rate 619.9
Ranked 12th. 8 times more than Poland


Więc lewackie k***y sp***alać na zachód i nie zaśmiecać silnego Polskiego genotypu ciapackim syfem i niskim IQ.

I tak nikt nie chce r*chać waszych paskudnych, bezmózgich dup poza pseudo pedałami i brudasami.

Słowiańskie Państwa pozostaną słowiańskie. Pozdrawiam z Chorwacji, gdzie można poczuć się jak w Polsce z lat 90tych, gdy globalizacja nie dotarła jeszcze do ludzi z wyjątkowo niskim IQ.




Paw_Kosmosu

2017-09-01, 20:56
Velture napisał/a:


Dostałem na PW info, że regulamin nie zabrania wrzucania fotki tego typka więc wrzucam aby uzmysłowić jaki to jest polak z krwi i kości.

Jeśli coś nie tak to niech moderator jak będzie tak uprzejmy skasuje ten post.

Oto wasz polak z dziada pradziada, który obkleja wam słupy lewacką propagandą.
Obrazek

Widać typowo słowiańskie rysy twarzy. Wręcz na aryjczyka mi wygląda!

Na fejsie go znajdziecie po imieniu i nazwisku, którym podpisał swoją lewacką propagandę na plakatach.

Do grona jego zainteresowań, poza lgbt, marszami kodu i gazetą wyborczą, należą również rurki z bitą śmietaną...



Lolz, zastanawiałam się jakim cudem znalazłeś nie tego kolesia albo czy może autor plakatów tak eksperymentuje ze swoim wyglądem, że kiedyś jego wygląd odpowiadał temu rysopisowi co podałeś. Wpisałam w fejsa "Piotr Kwiatkowski" i... to był pierwszy wynik jaki mi wyszedł.

Także pudło, pojechałeś nie po tym człowieku co trzeba (chociaż ten co znalazłeś, też lewak, więc pewnie się cieszysz, że po nim pojechałeś).

BrianGriffin

2017-09-01, 21:37
Temat przepychota, chyba zejdzie wiaderko maści na ból prawackich anusów.