18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grunt, że zrobili to Polacy

Paw_Kosmosu • 2017-09-01, 15:46
a nie jacyś tam CIAPACI






Ps. Dla wszystkich nacjosp***oxów mam wiadomość:

SRAM WAM DO RYJA

BrianGriffin

2017-09-01, 16:38
stulejarze atakują, wojnaaaaaaaaaaaaaa

józekdeluxe

2017-09-01, 16:42
Bait nie bait. Głupiego lewaka trzeba pocisnąć.


~Velture

2017-09-01, 16:44
Aby ukrócić tę jałową jak ziemia w Afryce dyskusję to powiem tylko, że pofatygowałem się aby poszukać autora tych plakatów.
Regulamin sadola zabrania wrzucania tutaj linków i fotek do ludzi więc powiem tylko tyle, że to nie jest rodowity polak a rysy twarzy ma podobne do zamachowców w Europie i lubi chodzić na marsze kodu, tęczowe parady oraz inne lewackie wymysły.

Zainteresowani mogą sobie go w gógló odszukać szybko.

Cytat:

SRAM WAM DO RYJA


Każdy ma jakieś hobby. Ja przykładowo lubię oglądać F1. No ale nie mi oceniać co robisz w wolnym czasie razem ze swoimi kumplami z lgbt.

kaiwaciol1

2017-09-01, 16:48
Więcej Nam nie potrzeba.

nowynick

2017-09-01, 16:49
ja pie**ole ale gownoburza! :piwo:

Admin zablokuj komenty to zasraja pol pokoju z wk***a :D

Paw_Kosmosu

2017-09-01, 16:51
Velture napisał/a:

Aby ukrócić tę jałową jak ziemia w Afryce dyskusję to powiem tylko, że pofatygowałem się aby poszukać autora tych plakatów.
Regulamin sadola zabrania wrzucania tutaj linków i fotek do ludzi więc powiem tylko tyle, że to nie jest rodowity polak a rysy twarzy ma podobne do zamachowców w Europie i lubi chodzić na marsze kodu, tęczowe parady oraz inne lewackie wymysły.

Zainteresowani mogą sobie go w gógló odszukać szybko.


Każdy ma jakieś hobby. Ja przykładowo lubię oglądać F1. No ale nie mi oceniać co robisz w wolnym czasie razem ze swoimi kumplami z lgbt.



Lol, to jest rodowity Polak. I jeżeli on ma rysy twarzy muzułmanina (bo pewnie to masz na myśli mówiąc "zamachowcy w Europie") to ja jestem Pablo Picasso.

Moby_Dick

2017-09-01, 16:57
Czyli jak ściągniemy czarnych do tego wszystkiego, to statystyki naszych się poprawią? :ciasteczkowy:

~Velture

2017-09-01, 17:02
Paw_Kosmosu napisał/a:



Lol, to jest rodowity Polak. I jeżeli on ma rysy twarzy muzułmanina (bo pewnie to masz na myśli mówiąc "zamachowcy w Europie") to ja jestem Pablo Picasso.


Miło mi panie Pablo.
Na moje oko ma rysy krzyżówki żyda z arabem. Wystraszone oczy i śniada cera a do tego łysina i broda typu kilkudniowy zarost.

Więc Pablo, jeśli się mylę to mnie popraw... Pablo.

BrianGriffin

2017-09-01, 17:04
Na tych plakatach jest napisane, że polactwo akceptuje gwałty i rozboje o ile popełnia je inne polactwo. Nie ma słowa o europie i zamachach.

PieronJasnySzlag

2017-09-01, 17:13
Uwielbiam pseudointeligencje lewactwa.
Już ludzie nawet od poziomu IQ 100 wiedzą że nie da się ogarnąć lewackiej logiki bo to choroba umysłowa a nie światopogląd.
Naszym największym błędem było pozwolenie takim sp***olinom umysłowym udzielania głosu w publicznym dyskursie.

voidinfinity

2017-09-01, 17:25
Velture napisał/a:

krzyżówki żyda z arabem



Zrób sobie badania DNA. Wyniki są jakby to powiedzieć...wyzwalające dla niektórych ;-)

Zofar

2017-09-01, 17:29
Z tych plakatów wynika, że trzeba gwałcicieli wysłać do Niemiec bo tam to ponoć lubią , złodziei do Brukseli bo tam sami swoi będą , Bandziorów do ruskich bo tam i tak sie leją non stop a morderców do Szwecji bo tam każdego biorą i nawracają albo do Norwegii Breivika nie przebiją i tak

RedIsGood

2017-09-01, 17:34
Jeśli ktoś już ma gwałcić Polki to niech to będą nasi dzielni narodowcy. Pula wspaniałych i bezcennych polskich genów zostaje dzięki takim rypankom nienaruszona - także drogie panie dajcie się gwałcić bez stawiania zbytniego oporu no i nie lećcie z tym od razu na policję. Przecież PISda to nie mydło nie zużyje wam się od jednego niezaplanowanego dymanka :mrgreen: