18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grunt, że zrobili to Polacy

Paw_Kosmosu • 2017-09-01, 15:46
a nie jacyś tam CIAPACI






Ps. Dla wszystkich nacjosp***oxów mam wiadomość:

SRAM WAM DO RYJA

GhostRider32

2017-09-01, 21:43
Właśnie mamy swoją patologię, z którą nie można sobie poradzić (ba, państwo nawet tej patologii daje pińcet+, zasiłki rodzinne, fundusz alimentacyjny, dodatki mieszkaniowe, zasiłki celowe i okresowe), więc nie potrzebna jest nam patologia bliskowschodnia i afrykańska.

adasko224

2017-09-01, 21:49
Nie kumam takiego ścierwa które się szczyci tym że ujawniło takie materiały... To teraz dla porównania belgiska policja która również przedstawiła podobny raport za 2016 rok jest prawie identyczny z tym że powierzchnia Belgii jest 10x mniejsza.... Jest tam hmm za to mają w h*j kozojebcow .... Ciekawe czy ma to z tym jakiś związek?
Też bym nasrał temu lewakowi do ryja....

TB303

2017-09-01, 21:50
Kolejny chce srać do ryja? Cholera, zawsze myślałem, że wszelkie dewiacje są domeną lewactwa :amused:

adasko224

2017-09-01, 21:53
Tb303 sram natwoje lewactwo.... Idź obciągnij rudemu makreli i makaronowa....

Pigwaranek

2017-09-01, 21:55
@sezamkowyrozpie**ol pie**olisz jak potluczony, Afryka jeszcze nie zdobyla i dlugo nie zdobedzie postepu cywilizacyjnego, bo dzieki temu co sie tam dzieje, bogate kraje takie jak USA czy Chiny moga czerpac ogromne korzysci. Afryka jest niezwykle bogata w surowce naturalne i dopuki tak bedzie, doputy rzady mocarstw na zlecenie korporacji beda ich drenowaly bez litosci. Takie juz naturalne prawo tego okrutnego swiata, silniejszy wykorzystuje slabszego.

TB303

2017-09-01, 21:55
adasko224 napisał/a:

sram natwoje lewactwo....


No i znowu coś o sraniu. Czyżby jakieś głębokie pragnienie, zaspokojenia swoich dewiacyjno-seksualnych fantazji? :amused:

Apolityczny

2017-09-01, 22:05
A ja lubię czytać te pojazdy po lewackich, antypolskich śmieciach, ale także po katoprawakach cebulakach również. Piszcie więc, ja nie będę zniżał się do ich poziomu.

psysutra

2017-09-01, 22:06
Velture napisał/a:


Miło mi panie Pablo.
Na moje oko ma rysy krzyżówki żyda z arabem. Wystraszone oczy i śniada cera a do tego łysina i broda typu kilkudniowy zarost.

Więc Pablo, jeśli się mylę to mnie popraw... Pablo.


Mam kumpla rodowitego polaka od pokoleń i nieraz go biorą za Araba ;)

Skończ więc waść pie**olety o tym że śniada cera to pleplepleple (prawackie pie**olenie)
voidinfinity napisał/a:



Zrób sobie badania DNA. Wyniki są jakby to powiedzieć...wyzwalające dla niektórych ;-)


Ale nacjololo tego nie pojmie, to dla nich nie do ogarnięcia...

voidinfinity

2017-09-01, 22:16
Velture napisał/a:

wrzucam aby uzmysłowić jaki to jest polak z krwi i kości.



To zrobiłeś sobie już te badania DNA? ;-) Jak się okaże że masz 30% genów z żyda - to jebniesz baranka o ścianę? ;-)

sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

Bo ci idioci pogubili się w swoich przekonaniach,



Nie pogubili się. Po prostu nie bardzo mają wyjście.

Myślicie przez pryzmat kraju homogenicznego jak Polska - gdzie nie ma silnych niekompatybilnych mniejszości etnicznych.

Co ma zrobić taka Francja czy Niemcy mając kilkanaście procent takich ludzi? Przypominam - oni są obywatelami. Mają takie same prawa jak biali chrześcijanie, część z nich jest w strukturach państwa (np. w policji).

Obozy dla nich pobudować? Ekstremiści tylko czekają na taki ruch. To jest zresztą taktyka walki plemion arabskich z europejskim najeźdźcą. Jeżeliby udało im się wywołać wojnę domową w europie - to otwiera im jakieś możliwości manewru.

A może zadacie pytanie skąd w ogóle te mniejszości? A stąd, że mamy demokrację i lud chciał mieć wygodnie - czyli zasiłki, emeryturki i inne socjalistyczne gówna. Więc trzeba było ściągnąć siłę roboczą w głębokim przekonaniu, że uda się ich zintegrować.

Tak więc sorry ziomeczki - nie myślcie że przywódcy zachodni są debilami. Nie są - oni po prostu mają w tym momencie ch*jowe karty w ręce.

My powinniśmy robić wszystko by nie mieć tego problemu - ale jak tak dalej pójdzie (patrz prognozy dzietności na rok 2030 GUS) to i tak będziemy musieli imigrantów ściągać. Problemem jest oczywiście (jak zawsze) socjalizm.

Imigranci nie są problemem - tak długo jak nie ma zasiłków. Wtedy wiadomo, że przyjedzie lekarz czy inżynier (mówiąc hasłowo) - bo analfabeta i tak pracy nie dostanie.

A co do tematu - daje piwa, bo jak murzyni zgwałcili Polkę to była imba "żejapie**olę". Nawet kapłana chcieli zlinczować, za rzekomo jego wpis o ochronie życia dzieci z islamskiego gwałtu.

Jesteście jednocześnie hipokrytami - bo nie macie takiego samego bólu dupy, jak gwałci seba z matim. Wtedy można kazać rodzić itd.

Należy wam się podniesienie ciśnienia. Paw was pięknie uruchomił :brawo:

durabo2

2017-09-01, 22:23
Temat troll ale i tak rozbijają mnie takie staty które mówią nam ze nie mamy się czego bać bo i tak jest źle a kilka gwałtów, włamań czy morderstw więcej nie zrobi nam różnicy 1000 czy 10000 kto by tam zauważył :-)

DoubleBorger

2017-09-01, 22:24
a ch*j z tym czy 1200 gwałtów rocznie, czy 120 000, wpuścisz małpy, żeby podwoić liczbę?

lucilla

2017-09-01, 22:38
@DoubleBorger
Ej... Ja rozumiem, że trwa werbalna potyczka prawaków z lewakami ale od małp to Ty się odpie**ol.

pi...........ja

2017-09-01, 23:38
O kurde, chłopak mu nie dał albo dał za ostro i taką żenującą wstawką odreagowuje :-D

Lenart

2017-09-02, 00:03
Hahahaha
Te zgwałcone baby to pewnie jakieś j***ne feministki które wyszły za księcia orientu a teraz płacz.

A jak masz lewacką k***o ból dupy to bierz na chate ciapatych tylko podpisz ze bierzesz za nich odpowiedzialność jak coś ukradną, kogoś pobiją albo zgwałcą.

Do lewaków powinno się k***a strzelać.