18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

GROM pojechał z talibami

szymekk5 • 2012-08-05, 23:08
Wrzucam bo powinniśmy być dumni z naszych chlopaków.



Cytat:

26 lipca 2012 w prowincji Ghazni w Afganistanie żołnierze GROM-u zostali zaatakowani przez czterokrotnie liczniejsze siły Talibów. Wymiana ognia trwała ponad trzy godziny. Ostatecznie w wyniku starcia zginęło 20 Talibów.

Komandosi GROM udali się na patrol bojowy przy wsparciu jednostki powietrzno-szturmowej wydzielonej z polskich sił zadaniowych. Polacy po wylądowaniu zostali zaatakowani przez czterokrotnie liczniejsze siły talibskie.

Talibowie okrążyli Polaków. Wymiana ognia trwała ponad trzy godziny. W czasie bitwy zginęło 20 talibów, a 14 zostało rannych. Zginął m.in. ich dowódca. Dwóch żołnierzy GROM odniosło lekkie rany.





Znalezione na jednej ze stron na fb poświęconej Generałowi Petelickiemu.

krz2

2012-08-07, 00:37
Gienek2 napisał/a:

ok zapie**alają jak się należy dla ameryki. a nasz kraj jak zwykle w dupie, mało tego skłądamy się na tą ich misjęa przecież ciągle wszysscy narzekamy społeczeństwo jak i rząd że brakuje pieniędzy to do h*ja pana p[ytam się na h*j nam wysyłać tam ludzi?



Po to, żeby pomóc Afgańczykom w obronie przed terrorystami pałętającymi się po ich kraju. Wielu z tych terrorystów było kiedyś zwykłymi ludźmi ale nie mieli zbyt wielkiego wyboru, więc dołączyli do tych terrorów. A do któregoś tam postu co był wyżej, to Afganie lubią Polaków bardziej od hamerykanów.

don Vito

2012-08-07, 01:23
I bardzo dobrze, tak trzymać chłopaki nie dajcie się zabić! Aż się miło robi ze Polacy potrafią walczyć na najwyższym poziomie.

be...........an

2012-08-08, 00:30
Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy poszli do wojska. Rozumiem że pieniądz jest ważny, ale za ch*j nie wpadłbym na to by napadać jakiś obcy kraj będąc gotów pozabijać jego obywateli w imię pieniędzy. Przez takich ludzi na ziemi nigdy nie zapanuje pokój. Nie jestem j***nym pacyfista, gdyby ktoś zaatakował nasz kochany kraj to sam wziąłbym karabin i bronił Ojczyzny, ale takiego zachowania nie popieram i nigdy nie poprę.