18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

GROM pojechał z talibami

szymekk5 • 2012-08-05, 23:08
Wrzucam bo powinniśmy być dumni z naszych chlopaków.



Cytat:

26 lipca 2012 w prowincji Ghazni w Afganistanie żołnierze GROM-u zostali zaatakowani przez czterokrotnie liczniejsze siły Talibów. Wymiana ognia trwała ponad trzy godziny. Ostatecznie w wyniku starcia zginęło 20 Talibów.

Komandosi GROM udali się na patrol bojowy przy wsparciu jednostki powietrzno-szturmowej wydzielonej z polskich sił zadaniowych. Polacy po wylądowaniu zostali zaatakowani przez czterokrotnie liczniejsze siły talibskie.

Talibowie okrążyli Polaków. Wymiana ognia trwała ponad trzy godziny. W czasie bitwy zginęło 20 talibów, a 14 zostało rannych. Zginął m.in. ich dowódca. Dwóch żołnierzy GROM odniosło lekkie rany.





Znalezione na jednej ze stron na fb poświęconej Generałowi Petelickiemu.

Schabik

2012-08-06, 11:25
bercikistan napisał/a:

Dlaczego mamy być z nich dumni? Toć to najemnicy na usługach USA, rządni kasy zabójcy


Eth napisał/a:


Nie lubie arabow i nie chce ich na naszej ziemi, ale tak samo nie porzebuje naszych zolnierzy w roli najemnikow na uslugach hamerykancow.


Ci ludzie nie są najemnikami, wiec ich tak do k***y nędzy nie nazywajcie, ch*je niedoj***ne.

Rafuz

2012-08-06, 11:27
A ja tak trochę z innej beczki: Serio jednostka GROM jeździ na jakieś patrole? Przecież to jest jednostka elitarna jak sk***ysyn, wyszkolenie i uzbrojenie każdego z tych chłopaków kosztowało pewnie dobrych parę milionów, więc mam rozumieć, że ryzykujemy, że wpadną na minę pułapkę i w sekundę stracimy tylu najlepszych ludzi? Pytam serio, wydaje mi się to dość dziwne. Zawsze myślałem, że oni są wysyłani tylko na misje specjalne a nie na zwykłe patrole.

PS: wypie**alać z tego forum z tym pacyfistycznym gównem. Każdy mężczyzna chyba powinien rozumieć jak skonstruowany jest świat i nie pieprzyć tych utopijnych lewackich teorii o "wiecznym pokoju".

johnny boy

2012-08-06, 12:18
fajnie że mamy takich kolesi w naszej armiji jak GROM Formoza Pułk Specjalny z Lublińca,zastanawia mnie tylko jedna rzecz dlaczego gdy jest wiadomość że Polski żołnierz odniósł sukces w walce wyzywa się go od pachołków hłameryki nwo i innych takich... litości to są żołnierze,ludzie którzy wybrali taki zawód i słuchają rozkazów ponieważ na tym sie opiera struktura wojska...czego wy k***a mać chcecie od nich?!? odpie**olcie się lewackie świnie od żołnierzy czepcie się polityków tam skierujcie swój mam nadzieje produktywny gniew,zróbcie cos by zmienic system a nie pie**olenie dla kogo oni walczą?walcza bo taki jest rozkaz bo są żołnierzami,walczą dla ...dla kumpli ja pie**olę życze każdemu hejterowi żeby sie znalazl w takiej sytuacji jak oni z takim samym wyposażeniem,obawiam sie że fellachy miałby nową broń i sprzęt bardzo szybko po ciałach sambójców rzygać mi się wami chce

KlapkiKubota

2012-08-06, 12:50
sadystycznie bolesny napisał/a:

Kolejny taki temat i kolejny raz czytam komentarze debili, którzy zamiast się cieszyć, że nasi zaj***li 20 brudasów (zdobywając przy tym doświadczenie bojowe), to piszą o pie**olonych okupantach, bankierach i narkotykach. Jesteście jebnięci, tak jebnięci, że aż mi neta rozłączyło.



Tępa su*o :)
Postaw się w sytułacji tych, jak to nazwałeś brudasów, ktorzy bronią swojego kraju przed hamerykanami i polakami-najemnikami. Nie mamy w tym żadnego interesu, chcemy się podlizać USA ? Hahah a oni nas w dupie mają :) . Niech durnych polaczków mordują jak muchy, jedynie co może z tego wyniknąć to ataki terorystyczne na polskę :)

sadystycznie bolesny

2012-08-06, 13:07
Wyj***ne mam na nich, wyj***ne mam na hamerykanów, wyj***ne mam na to, komu polski rząd chce się podlizać. Żołnierze wykonują rozkazy, a robią to zajebiście dobrze.

Cytat:

jak to nazwałeś brudasów



Sadistic to nie jest miejsce dla Ciebie.

trippers

2012-08-06, 13:13
Probot123 nigdy nie nazywaj polskich żołnierzy najemnikami.

erni13

2012-08-06, 13:18
Nak***iać brudów, tak trzymać!

krz2

2012-08-06, 13:35
Probot123 napisał/a:



Tępa su*o :)
Postaw się w sytułacji tych, jak to nazwałeś brudasów, ktorzy bronią swojego kraju przed hamerykanami i polakami-najemnikami. Nie mamy w tym żadnego interesu, chcemy się podlizać USA ? Hahah a oni nas w dupie mają :) . Niech durnych polaczków mordują jak muchy, jedynie co może z tego wyniknąć to ataki terorystyczne na polskę :)




Nie.. nie chcemy się podlizać USA, tylko robimy to, co zechce NATO, bądź UE, więc stul pysk i zapie**alaj!

Eth

2012-08-06, 14:18
Schabik napisał/a:



Ci ludzie nie są najemnikami, wiec ich tak do k***y nędzy nie nazywajcie, ch*je niedoj***ne.



A kim sa ?
A raczej kogo z nich zrobil rzad ?
Sprawdz sobie definicje wojsk najemnych i k***a znajdz punkt nie pasujacy do nich.

Nasi bija - bohaterowie, bija naszych - MORDERCY :lol:
Kogo, gdzie i po co?
ch*j z tym, w koncu to "nasi".
Poglady typu "twoje gowno smierdzi, ale moje gowno... oj panie k***a, perfumy, a jaki ksztalt! No po prostu 8 cud nowozytnego swiata".
Ale po to bydlo jest, aby byc urabianym.

Schabik

2012-08-06, 16:18
Eth napisał/a:


A kim sa ?
A raczej kogo z nich zrobil rzad ?
Sprawdz sobie definicje wojsk najemnych i k***a znajdz punkt nie pasujacy do nich.



To kim są a to kogo z nich zrobił rząd to dwie k***a różne sprawy. Poszli do wojska bo chcieli. Potem dostali rozkazy - to je k***a wykonali.

Eliot Imperio

2012-08-06, 16:48
Ale wy chyba k***a nie umiecie czytać. CZY ONI NAPADLI KOMUŚ NA CHATE I WYj***lI PÓŁ RODZINY?! Byli na patrolu, zaatakowała ich grupa debili (sądzę, że myśleli że to zwykli żołnierze) więc się obronili i spuścili im sążny wpie**ol.

gutol

2012-08-06, 17:02
Polacy zawsze byli dobrzy w walce z liczniejszymi wrogami

Eth

2012-08-06, 17:08
Schabik napisał/a:



To kim są a to kogo z nich zrobił rząd to dwie k***a różne sprawy. Poszli do wojska bo chcieli. Potem dostali rozkazy - to je k***a wykonali.



To zawsze sa rozkazy.
To zawsze byly rozkazy.
Za kazdym dzialaniem wojennym sa rozkazy, nawet za tymi potwornymi.
Nie mozna na nie zwalac odpowiedzialnosci.

To jest wlasnie absurd - chcac bronic ojczyzny idziesz do wojska, a rzad sprzedaje cie jako najmenika za watpliwe obiecanki.
Albo pojedziesz tam gdzie cie wysla, albo tracisz kontrakt, a kontrakt = pieniadze.
A jesli za pieniadze jest sie w stanie porzucic to w co sie wierzy, no to jest sie najemnikiem.

Nie zycze im zle, wole sytuacje w ktorej oni przezyli, ale nadal tego nie pochwalam, nadal nie widze w tym niczego chwalebnego, a dodatkowo nie mam ochoty, by sie polsce odbily czkawka te ich misje "pokojowe".

A "grupa debili" byla na swoim terenie, na ziemi swoich przodkow i broni sie przed ingerencja innych panstw w swoje sprawy.
Obecnie po prostu trzeba zostac "sprowokowanym" do zaatakowania innego panstwa.

Gienek2

2012-08-06, 17:16
ok zapie**alają jak się należy dla ameryki. a nasz kraj jak zwykle w dupie, mało tego skłądamy się na tą ich misjęa przecież ciągle wszysscy narzekamy społeczeństwo jak i rząd że brakuje pieniędzy to do h*ja pana p[ytam się na h*j nam wysyłać tam ludzi?

Eraden

2012-08-06, 19:46
Jej, rzeczywiście. Możemy być dumni z tego, że ludzie, którzy urodzili się na tym samym kawałku planety (co nie jest naszą ani ich zasługą) rozstrzelali ludzi, którzy urodzili się na innym i wbijano im do głowy inne wartości.
Mało tego pewnie atakowali polaków myśląc, że to hamerykanie i używali starych kałaszów, które dostali od ruskich lata temu. Polacy z pewnością byli przybici do ziemi. A 3 godziny nie wynikały z tego, że islamskie bojówki nieprzyzwyczajone do regularnego ostrzału 100 razy częściej się chowali niż strzelali.