18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdynia, naćpany robi impreze

xaqq • 2013-06-09, 22:30
Dzisiaj w Gdyni na plaży nacpany koleżka przez godzine robił sobie jaja skacząć po plaży wyginając się jak wąż. Piękna interwencja policji itd poprostu trzeba zoabczyć :D :D


ludzie robili sobie fotki, palili sobie koło nich z bonga itd x)

i ten koleś poprawiający radio z koszulką JP :D

adresikpuma

2013-06-09, 22:36
ale co to, juz zakazali wygibasów na plaży ?

pa...........ny

2013-06-09, 22:43
A ukarać małpujących i podniecających się gimbusów, w dodatku palących tytoń smakowy i wielkie "uuuuuuuuu-hahahaha", co to k***a ma być ?, wielka swoboda, kilka pał przez łeb i koniec fafarafowania, bo dla mnie to brak szacunku dla władzy, która ma obowiązek zawsze ci pomóc, a ty masz zasrany obowiązek nie stać im na drodze, a tu co?, słit focie spaślaków i jakieś "j***ć policje" ?, ciekawy jestem czy będziesz taki cwany jak ci krzywda będzie się działa.

kustoszpan

2013-06-09, 22:44
Szkoda słów na tych szczyli... uuuuu ooooo j***ć policję.
sp***oliny gimbusiarskie.

Manhunt661

2013-06-09, 22:49
i tak gosciu krecacy ramka od obrazu rozpie**ala system :mrgreen:

opossun

2013-06-09, 22:57
To jakiś biały tydzień afterparty?

zayer1

2013-06-09, 22:57
powinno nie 2 a 20 podjechać i bez "dzień dobry" ponapie**alać pałami tych smarkaczy. Swoją drogą troszkę za delikatna interwencja. Skuć-jak się rzuca, dawka odświeżacza na ryj i sam znalazłby drogę!

Spajk

2013-06-09, 22:59
Szkoda, że nie skorzystali na was z broni.

danoneek

2013-06-09, 23:30
@upupupup poj***ni jesteście, co już nie można siedzieć na plaży?

RockyWood

2013-06-09, 23:43
@danoneek

# zniewaga funkcjonariusza policji
# używanie środków zakazanych (podejrzewam że bongo zawierało narkotyki w Polsce ZAKAZANE)


co najmniej trzech debili powinni stamtąd zwinąć na dołek.

hubert12345

2013-06-09, 23:44
ciekawy kto z was byl by taki dowcipny jakby to on mial kolesia z plazy sprzatnac a 500 gapiow mialoby beke. A oni tak byli ch*jowi w swojej interwencji ...

JohnnyRocketfingers

2013-06-09, 23:52
Koleś nie chce iść to przypie**olić pała i nie czaić się zatrzymanie, to zatrzymanie. Tak jak to robią w hameryce. Gówniarzy z gimbazjum też dorwać, bo kozaczą, a potem ryczy taki jeden z drugim i błaga o wybaczenie. Skończy się bezstresowe wychowanie małę gnoje, tych co wyzywają po 500 zł mandatu i od razu się okaże kto jest kozak, a kto zamknie morde. Nie, nie jestem z policji ale wk***ia mnie chamstwo gdzie idziesz na plaże posiedzieć sobie w spokoju, to lata ucpany koleś i zaczepia ludzi, strach zostawić rzeczy i wejsc do wody. Przypie**ol mu to wyleci zaraz z tulipankiem albo z nożem i rób co chcesz. Bydło trzeba tępić.

TakiTamSobieSadol

2013-06-09, 23:57
Boże !!!
Jak ja nienawidze takich ludzi, którzy stoją w tłumie i krzyczą do Policji "nie macie prawa..." ; "on nic nie zrobił". I tym podobne. policjanci powinni zamknac do rodiowozu togo gostka co sie stawial i przy okazji kilka razu go pala przeleciec po zebrach, a ten caly tłum zacząc ganiać i ich wszystkich wypedzić/wyrzucic z plazy...

PS : Dla Pana i Pani policjant piwko ;)

angelboy

2013-06-09, 23:57
rzeczywiście jest się czym chwalić -.- poje.bana ta młodzież, gimbusiarnia zjeb.ana ...

TakiTamSobieSadol

2013-06-10, 00:00
A najwieksza porazka sa ci kratyni dookola... śmieją sie z policjanta, człowika, który ma pewna prace i emeryture. A ci kretyni z tłumu, to co. Podejrzewam, ze 3/4 tych "JP" to skonczeni debile bez przyszlosci..! !