18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdynia, naćpany robi impreze

xaqq • 2013-06-09, 22:30
Dzisiaj w Gdyni na plaży nacpany koleżka przez godzine robił sobie jaja skacząć po plaży wyginając się jak wąż. Piękna interwencja policji itd poprostu trzeba zoabczyć :D :D


ludzie robili sobie fotki, palili sobie koło nich z bonga itd x)

i ten koleś poprawiający radio z koszulką JP :D

qhash

2013-06-10, 21:26
tak jak kilku wcześniej napisało: pałą w łeb, kajdany i na dołek gnoja
a rodzice dodatkowo płacą karę w wysokości 1000zł i problem z trudną młodzieżą rozwiązany
skończy się kozaczenie
jak ja nienawidzę gimbusów

Peter-Norivotset

2013-06-10, 22:15
tak, pala w leb, policjant nie ma takiego prawa, od razu zostalbyu wyj***ny ze sluzby. Tutaj jeden wniosek, do policji powinien byc test sprawnosciowy sprawdzajacy sile, wtedy zlapalby takiego pajaca, to debil nie wiedzialby kogo prosic, zeby puscil. A tak to nawet przerwocic go nie potrafi.

A ta banda obok, tzw przyszlosc Polski to az k***a lzy ciekna, ze takie bezmozgie scierwo uwaza sie za mlodziez.

SzczerSzczepan

2013-06-11, 15:42
Tacy najwięksi kozacy gdy ich biją najgłośniej krzyczą o policje :plzdie:

Whiltierna

2013-06-11, 16:06
xaqq napisał/a:

żeby nie było nie jestem autorem tego filmu, poprostu siedziałem niedaleko i znalazłem ten shit na yt :mrgreen:



A mogłeś być naszym bohaterem i wstawić filmik na harda z rzeźnią tego bydła... :-/

kashshaptu82

2013-06-19, 15:21
ch*j im w dupe, sól tej ziemii

th0r

2013-07-11, 20:34
j***ć psy, sztywniutko. ;-)

Nu...........ma

2013-07-28, 19:14
Policjanci powinni wyj***ć mu parę pałek w twarz i skuć kajdanami. A co do tego bydła wokoło to już murzyny z Detroit są bardziej cywilizowani. :homer: