18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdynia, naćpany robi impreze

xaqq • 2013-06-09, 22:30
Dzisiaj w Gdyni na plaży nacpany koleżka przez godzine robił sobie jaja skacząć po plaży wyginając się jak wąż. Piękna interwencja policji itd poprostu trzeba zoabczyć :D :D


ludzie robili sobie fotki, palili sobie koło nich z bonga itd x)

i ten koleś poprawiający radio z koszulką JP :D

pi...........ka

2013-06-10, 09:07
wczoraj wracam sobie od znajomych z panna w mini bo bylismy na kulturalnym winku :) godzina 3 wychodzimy z skm i wychodzi naj***ny gosc i do wszystkich lasek jakies teksty, jedna za dupe klepnał, ale bylismy za nim wiec mojej jeszcze nei zlokalizował, no ale idziemy do wyjscia i tam stoi policja, a on akurat moja zauwazył i chcial do niej podbic, no to go odepchnalem dalem telefon i dyche zeby przestał(haha zartuje) odepchnalem go i kazalem wypie**alac i czekalem na reakcje policji, oni stali wyzej i w dupie nas mieli, no to gosciu dostal 3 proste na szybkosci i sie naj***ny poskładał, no poszlismy a policja nic :) tylko rece mialem brudne i ten niesmak :(
ale ogolnie gimby ch*j wam w leb cwe*e, bede mial beke jak jeszcze policja pocisnie was za ten filmik :) j***ne swagi yolo bogate dzieci z duzych miast :) a prawda jest taka ze jestescie wiekszymi burakami niz ci ludzie z weja :P

MudPie

2013-06-10, 09:37
Zamiast się patyczkować powinni typa zdzielić pałą przez łeb żeby ogłuszyć i zabrać a nie się pie**olić z nim. Gdyby gość zachowywał się normalnie i z kulturą w ogóle nie było by żadnej policji..
a tych wszystkim gimbusów w okół też powinni spałować tam..

bones1909

2013-06-10, 10:27
Uwielbiam ten margines społeczny i gimbaziarnie na filmikach, krzyczącą "nie macie prawa" albo co niektóra bardziej "wykształconą" , którą wykrzykuje "na to jest paragraf" :D

Angelarian

2013-06-10, 10:45
Jestem w szoku jak nisko upadło to społeczeństwo. Zaraz polecą teksty, że bratam się z policją lecz mając choć odrobinę poszanowania zaproponował bym z miejsca pomoc policji w takiej sytuacji. Co się z tymi ludźmi porobiło? Ustawić się do zdjęcia? No to już kpina kompletna. Wielkie kozaki, a gdy przychodzi co do czego zasłaniają się innymi. Gdyby policja miała większe uprawnienia to by się ta gromadka porządnie zdziwiła. Już nawet nie wystarczyłoby ściągnąć ich na dołek na 24h, do którego funkcjonariusze mają pełne prawo bez podania przyczyny, bo po wyjściu jeszcze większe kozaki by były. Wreszcie przyjdzie moment w życiu jak dostaną po dupie, a to już nie będzie wiek że z płaczem do mamusi. Aż uśmiech się pojawia na twarzy jak pomyślę jak bardzo będą mieli wtedy przeje...ne.

Matikens

2013-06-10, 11:07
Sądząc po opisie do tego filmu to autorem jest chyba jeden z kolegów tej swołoczy. Na wstepie napisze Ci, umrzyj.

xaqq

2013-06-10, 12:58
żeby nie było nie jestem autorem tego filmu, poprostu siedziałem niedaleko i znalazłem ten shit na yt :mrgreen:

Riffer

2013-06-10, 13:36
panpowazny napisał/a:

A ukarać małpujących i podniecających się gimbusów, w dodatku palących tytoń smakowy i wielkie "uuuuuuuuu-hahahaha", co to k***a ma być ?, wielka swoboda, kilka pał przez łeb i koniec fafarafowania, bo dla mnie to brak szacunku dla władzy, która ma obowiązek zawsze ci pomóc, a ty masz zasrany obowiązek nie stać im na drodze, a tu co?, słit focie spaślaków i jakieś "j***ć policje" ?, ciekawy jestem czy będziesz taki cwany jak ci krzywda będzie się działa.



Wladzy? hahaha hahahahahahahahhaha :idzwch*j:

Zet.

2013-06-10, 13:38
3:03 Brylu ma przej***ne za dilerkę.

Rybsonix

2013-06-10, 14:46
panpowazny napisał/a:

A ukarać małpujących i podniecających się gimbusów, w dodatku palących tytoń smakowy i wielkie "uuuuuuuuu-hahahaha", co to k***a ma być ?, wielka swoboda, kilka pał przez łeb i koniec fafarafowania, bo dla mnie to brak szacunku dla władzy, która ma obowiązek zawsze ci pomóc, a ty masz zasrany obowiązek nie stać im na drodze, a tu co?, słit focie spaślaków i jakieś "j***ć policje" ?, ciekawy jestem czy będziesz taki cwany jak ci krzywda będzie się działa.



dla mnie jestes zwyklym cwe*em i wypie**alaj z sadola razem z tymi co ci piwo dali. prosze adminow o bana na IP dla tego dzbana, bo k***a przez takich smierdzieli poziom na sadolu spada. a juz od dawna jest niski

devilsplaything

2013-06-10, 16:31
Rybsonix napisał/a:



dla mnie jestes zwyklym cwe*em i wypie**alaj z sadola razem z tymi co ci piwo dali. prosze adminow o bana na IP dla tego dzbana, bo k***a przez takich smierdzieli poziom na sadolu spada. a juz od dawna jest niski



sie nie podoba, to nie zaglądaj, idz postać z kolegami gimbusami pod "klatkowską". poziom jesli spada to przez przez takie komentarze jak twoje. policyjna pała ci w odbyt.

or...........ek

2013-06-10, 17:10
najwięcej to mi się chce śmiać jak czytam te wasze komentarze.... :) ktoś tam pisze że policjant że to jego praca że biedna emeryturka i w ogóle ciężka praca .... haha ja widze że tu połowa ludzi nie ma pojęcia co oni wyrabiają.... nie odnośnie tej akcji ale pracowałem na Policji... zdradzać szczegółów nie bede ale wiem co i jak i znałem bardzo dużo ludzi i Policjantów... to są niezłe przekręty.... naj***ni jeżdżą samochodami ... na dz**ki jeżdżą ... imprezki.... dragi też wpie**alają.... to są ludzie ponad prawem... nie zrozumiecie tego bo jesteście jeszcze na to za głupi :)

faba

2013-06-10, 18:40
już w pierwszej sekundzie tego filmu powinien leżeć ryjem w piachu z kajdankami na łapach

alfLeso

2013-06-10, 20:46
Widać że gimbaza pokazała swoją moc. Prostactwo pie**olone.

W imieniu Gdyni przepraszam za j***ną gimbaze.

arrdo

2013-06-10, 20:54
pie**olą się z ćpunem, dostałby z dwa razy pałką w łeb i odrazu by było "panie policjancie"