18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdynia, naćpany robi impreze

xaqq • 2013-06-09, 22:30
Dzisiaj w Gdyni na plaży nacpany koleżka przez godzine robił sobie jaja skacząć po plaży wyginając się jak wąż. Piękna interwencja policji itd poprostu trzeba zoabczyć :D :D


ludzie robili sobie fotki, palili sobie koło nich z bonga itd x)

i ten koleś poprawiający radio z koszulką JP :D

Cz...........ot

2013-06-10, 01:15
Ale ta dzisiejsza młodzież jest sp***olona, zachwuja się jak jakies bydło. Jakbym k***a był na miejscu to bym wział najwiekszego krzykacza na solówe i obił mu morde dla przykładu dla innych. Co to k***a ma byc? Wstyd.
Co jak co, ale dla mnie bierne stawianie oporu jest rownoznaczne z prawem do uzycia paralizatora ew. broni i tak powinno byc, a nie jakies pie**olenie sie z debilem i zarazem ośmieszanie funkcjonariuszy.
dzikusy pie**olone, jakbym widział akcje z murzynskiego getta
brawo :samoboj:

Serret

2013-06-10, 01:27
I jak zwykle, GIMBAZA się wymądrza - pobicie, użycie siły itd...a przeciez mamy tutaj stawianie czynnego oporu przy zatrzymaniu + znieważanie funkcjonariuszy publicznych, ale nie małe ch*jki starają się być zabawne, w dupach się k***a poprzewracało.Wszyscy tacy cwani, ale jak co do czego to pierwsi by sp***alali z płaczem do mamusinego cyca. A jak filmik się nagłośni i mamusia zobaczy małych ch*jków z bongiem to będzie porządny wpie**ol w domu.

dulek93

2013-06-10, 01:30
aj tam spinacie się wszyscy jak jakieś pojebańce ;-)
mimo wszystko pośmiałem i z gimbusów i z akcji policjantów no i z tego sfazowanego gościa ja sobie humor poprawiłem
a wy się spinajcie i sapcie między sobą ! ;0
:idzwch*j:

ravn

2013-06-10, 02:00
@dulek93 Piwko dla Ciebie!

A wszystkim pałającym miłością do policji życzę, by mieli kiedyś okazję prosić ich o pomoc. Nie twierdzę, że każdy jest typowym psem, bo wyjątki się zdarzają, ale w większości ch*ja robią, albo pogarszają, sk***iele pie**olone. Taki przykład- ojciec pobił córeczkę metalowym prętem, ch*je stwierdzili, że dziewczynka SAMA to sobie zrobiła, by zwrócić na siebie uwagę. Zupełnego wyj***nia doświadczyły też bliskie mi osoby. Przykłady sypać można tonami, wiele znaleźć można także w internecie (zapomnieli co na Marszu Niepodległości było?) Więc tak, pie**olę serdecznie całą tą instytucję, a problemy wolę rozwiązywać sam.

Kuriki

2013-06-10, 02:08
Gimbaza to nie wiek- gimabaza to stan umysłu :amused: :krejzi:

A przypadkiem nie jest tak, że policja zgodnie z prawem może zgarnąć kogoś będącego pod wpływem środków odurzających, a przebywającego w miejscu publicznym?

ArioN

2013-06-10, 03:14
Idzie człowiek do roboty,jaka jest to jest,jakby nie patrzył to ryzykują zdrowie i życie,nie wiem czy żałować te dzieci czy współczuć rodzicom

ParalitykDance

2013-06-10, 03:36
Skowu napisał/a:

piszecie, że gimbusy itp. a sami w tamtym roku pewnie chodziliście właśnie tam... j***ne dzieciaczki...


brawo dla tego Pana, co psy go ciągały! psy sobie taki syndrom wyrobił to niech cierpią ... " Jeden za wszystkich - wszyscy za jednego "



Kolejny "JP" reprezentuje biede elo ziomek...

1. Policja ma prawo wylegitymowac kogo chce i kiedy chce. Takie ma prawo i nie musi miec do tego zadnych powodow. Wylegitymowanie to jedynie POKAZANIE DOKUMENTOW.
2. Podczas zwyklego legitymowania stawial opor i odmowil okazania dokumentow. Nie ma takiego prawa, na wezwanie musisz okazac dokumenty policji, strazy miejskiej, strazy granicznej i wojsku. A dedukcja jest prosta, boisz sie pokazac dokumenty to mozesz miec cos na sumieniu i tym bardziej beda na to nalegac. Chcial byc kozakiem a tylko pogorszyl sobie sprawe.
3. Wyzywal policjantow cala dlugosc filmiku. Tutaj juz jest paragraf za obrazenie funkcjonariusza na sluzbie.

A co do wrzeszczacego bydla dookola. Konczylem gimnazjum dobre 11 lat temu, wszystko wtedy wygladalo inaczej i ludzie byli normalni. Mowie normalni, bo to co widac na filmiku to tylko jakas poj***na dzicz a nie ludzie. Az strach co z nich bedzie za jakies 10 lat.


A co do autora filmiku: Gratuluje Twojej postawy, Pokazales klasyczny przyklad zezwierzecenia mlodziezy. A Ty byles jednym z tych zwierzat. Bo na slowo "ludzie" jeszcze nie zaslugujecie.

oozyxak0o

2013-06-10, 07:52
panpowazny napisał/a:

A ukarać małpujących i podniecających się gimbusów, w dodatku palących tytoń smakowy i wielkie "uuuuuuuuu-hahahaha", co to k***a ma być ?, wielka swoboda, kilka pał przez łeb i koniec fafarafowania, bo dla mnie to brak szacunku dla władzy, która ma obowiązek zawsze ci pomóc, a ty masz zasrany obowiązek nie stać im na drodze, a tu co?, słit focie spaślaków i jakieś "j***ć policje" ?, ciekawy jestem czy będziesz taki cwany jak ci krzywda będzie się działa.


Oj żeby ci żyłka nie pękła... :smiechzula:

ceezar

2013-06-10, 08:02
Odkąd obijali mi twarz, a policja przeszła obok tego (ok. 40m) i nic nie zrobili, nawet nie spytali się o co chodzi to od tego czasu nie ufam policji. Oczywiście jeśli chcieli by mnie wylegitymować to bym się nie stawiał itp. czy nie krzyczałbym w tłumie jak te zwierzaki, ale najzwyczajniej w świecie poszedł dalej starając się mieć to wszytko gdzieś.

Beszczel

2013-06-10, 08:13
Powinni sk***ysyna tak skopać żeby kwiczał szmaciarz , a tych gimbów to przez łeb żeby się nauczył że policja jest dla dobra w tym kraju ...

intermag

2013-06-10, 08:19
Teraz powinni mu dojebac i tym pajaca jp bo maja na to dowody

Keepo

2013-06-10, 08:36

larrisa

2013-06-10, 08:36
still p.o.d.l.u.d.z.i.e. smutne to trochę :-(

bigosamigos77

2013-06-10, 08:59
Brawo za opanowanie dla Policjanta, który robił swoje. Durne gimby "nie macie prawa", właśnie że mają powinni usuwać naćpanych czy pijanych. Gdyby ten koleś zrobił komuś krzywdę to by było "a gdzie policja była?", chyba lepiej zapobiegać co? Idziesz sobie na plażę odpocząć, pewnie były również na tej plaży rodziny z dziećmi, a tam naćpany typ w obleśnych slipkach albo osrany żul. Ciekawe czy któryś z tych durni byłby na tyle odważny żeby im pomóc, zamiast się nabijać? Jeśli takie społeczeństwo nam wyrośnie z tych młodych ludzi to telefon zacznie służyć nie do wzywania pomocy ale do kręcenia filmików na YT.