18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Filmy z lektorem

sweetie69 • 2012-07-20, 19:01
Prawda o ludziach oglądających filmy z lektorem :-)


Anders Breivik

2012-07-21, 17:42
Dziecko Neo ---> Gimbus ---> Vlogger
Ewolucja ;)

Maciush

2012-07-21, 17:52
k***a nie dalem rady obejrzec calosci tego gowna facet pie**oli bez sensu i umiaru

ojojoj

2012-07-21, 22:06
nie jestem mistrzem angielskiego i nie czytam zbyt szybko ale jak ogladam film z lektorem to jakbym sluchal jakiegos fajnego kawalka a jakis pie**olony robot czytalby mi beznamietnie polski tekst

mucia

2012-07-21, 22:49
k***a, niech ten cwaniak poda te argumenty swojej babci, która musi oglądać filmy z lektorem, bo za jej czasów nie mogła uczyć się języków, a teraz i tak nie dowidzi i ogląda film z głośnością odkręconą na maksa - jest wdzięczna temu, że dzięki lektorowi cokolwiek kuma z Mody na sukces.

A poza tym to wolę słuchać lektora, niż tak niedoj***nego debila, przy którym Maciek z Klanu to poliglota.

---
Oż k***a, jest sobotni wieczór a ja siedzę w domu i skacze mi gul z powodu jakiegoś niedojeba, lecę do nocnego :D

kurtz333

2012-07-22, 01:38
Pater patriae napisał/a:

Ci j***ni vlogerzy to jakaś plaga, pokolenie internetu przekonane, że na wszystkim się zna i teraz będzie przekazywać swoją mądrość innym użytkownikom...


ja pie**ole, przeciez to jest parodia, ludzie...
co z was za barany bez poczucia humoru :(

a poza tym ma rację :D

Lopez

2012-07-22, 17:49
Pater patriae napisał/a:

Ci j***ni vlogerzy to jakaś plaga, pokolenie internetu przekonane, że na wszystkim się zna i teraz będzie przekazywać swoją mądrość innym użytkownikom...


nie nadążasz za napisami?


Dem jest zajebisty, wygląda jak lamus ale go lubie

Jedras992

2012-07-22, 19:17
Są filmy które z lektorem robią gorsze wrażenie i mają inny klimat, w ogóle z napisami obojętnie jaki film inaczej się ogląda... A nasi lektorzy są tak zajebiści, że żaden nie psuje filmu jedynie jest dodatkiem. Sam oglądam filmy w większości z literami, ale nie raz zmęczony po pracy chce obejrzeć film na lajcie to puszczam wersje z lektorem.


A co do tego Vlogera i w większości do każdego innego, to tworzą te Vlogi chyba, tylko po to, żeby sobie powyzywać innych i pochwalić się jacy to obi są indywidualni i oryginalni ze swoimi poglądami, a później jak większość ciemnej masy chwali się swoimi wypocinami na Facebooku...

sawarad

2012-07-25, 23:32
czy on qwa nie jest ze Śląska???