18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Filmowe Oskary od 2024

darex99 • 2020-09-10, 22:30
"Suchejcie Pany i Pannice" :D Jak już myślałem, że gorzej w poprawności być nie może, to jednak się mocno myliłem. Jadąc sobie moją firmową maszyną z 2009 roku (1.5 w dieslu, ale generalnie bardzo ekonomiczne spalanie) udało mi się uruchomić radio...a tam takie nowości. Jak od roku 2024 w filmie nie obsadzi się w głównej roli geja, lesbijki, murzyna czy innej osoby z mniejszości to już Oskara nie beje.(30% głównych aktorów musi bodajże to być - wybaczcie, nie doczytałem, bo się zesrałem ze zgryzoty i żenady). Nie będę tematu rozwijał myślę, że nie ma o czym, utraciłem już wszelką wiarę w ten Świat. Pozdrowienia i miłego wieczoru!

https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2020/09/09/oscary-nowe-zasady-najlepszy-film-akademia-filmowa-analiza/






mygyry

2020-09-11, 13:41
Wiewór napisał/a:

Komiksy zabijają Hollywood bo dokonują absolutnej dewastacji. Nie robi się już filmów na poziomie bo się nie sprzedają. Plebs woli iść na kolejną adaptację jakiegoś komiksu z super bohaterem człowiekiem liściem, h*jmenem, cwe*menem 10 itd. itp.

Komiksy wywodzą się ze środowiska amerykańskiego lumpenproletariatu. Tania rozrywka pozbawiona warstwy intelektualnej i kulturalnej dla niepiśmiennych kretynów. Dawniej jak w USA był totalny analfabetyzm to wymyślono komiksy, żeby margines mógł sobie oglądać obrazki bo czytać nie potrafili.



A ja tam mam nadzieje, że doczekam się ekranizacji Thorgala w formie serialu biłby na łeb wiedźmina

Ca...........on

2020-09-11, 16:10
Imię Oscar jest rasistowskie. Koniecznie trzeba zmienić nazwę tej statuetki. A w ogóle słowo "akademia" też jest rasistowskie, bo zakłada, że mowa o jakimś wyższym wykształceniu. Tak być nie powinno!!! Protestujmy!

sard

2020-09-11, 20:26
[quote="Eknen"
Po trzecie w 2003 r Dwie Wieże nie miały szans z Pianistą ( film o Żydzie) wpadły tylko 2 Oscary za techniczne kategorie
[/quote]

Misiu pysiu... ale wtedy Oskarda dostało zaj***ne "Chicago" w głównym rzucie... no i "Dwie wieże" to najsłabsza część.

parolpl

2020-09-11, 21:15
Narzekać na majów których śmierć była chlebem powszednim (dzikie zwierzęta, inne plemiona nawet osady - Majowie nie mieli scentralizowanej władzy, chroby itp). To była kultura śmierci, a czepianie się tego to jak czepianie że murzyni kradną, gwałcą itp; żyją w podobnym otoczeniu. Takie pieprzenie bez podstaw, bo nie ma ckliwych scen...

sa...........os

2020-09-23, 13:23
A propos Majów i im podobnych...