18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eko-rowero-terrorystom z warszawskiego ratusza pękła żyłka

Vinyl • 2023-05-11, 13:04
Chodzi o troll-projekt w warszawskim budżecie obywatelskim na rok 2023, który złożył radny Prawa i Sprawiedliwości z Pragi Południe, Ernest Kobyliński. Nie ma wątpliwości, że projekt ten miał za zadanie zdenerwowanie urzędników i nabranie ich na wykazanie własnych podwójnych standardów. Spoiler: udało się i to z plusem. Tytuł projektu brzmiał: „Urzędnicy na rowery: Rafał Trzaskowski daje przykład” i w swoich założeniach miał sprzedaż samochodów służbowych Urzędu Miasta na rzecz rowerów, rowerów transportowych i riksz.

Poniżej oficjalna odpowiedź urzędników (zaopiniowanie projektu o którym mowa akapit wyżej)


jasypan

2023-05-11, 18:36
W Gdyni rządzi od lat zlewaczały pie**olony Szczurek ze swoją "Samorządnością" i jest k***a po prostu dramat. Czego się lewoskrętni nie dotkną to się rozpie**ala. Do pieca k***a wszystkich.

Antoni79

2023-05-11, 18:38
Zombiekiller napisał/a:

- rozwiniesz jakoś tę myśl? Bo ciekawy jestem, w jaki sposób twoim zdaniem byle partyjka w Polsce miałaby rozwiązać problem międzynarodowy?



Piniędzy ni ma i nie będzie. Cała pomoc to byłaby woda mineralna i bandaże i to po konsultacjach z Szolcem. Nie byłoby w darze czołgów, amunicji, z uchodźcami też byłoby inaczej. Ale żeby pamiętać jak rządzili to trzeba mieć więcej niż 25 lat.

dżonyłojlker

2023-05-11, 18:43
darek1234 napisał/a:

W Przemyślu Doszedł do władzy normalny gość i - nagle - po wielu latach, coś w mieście zaczęło się dziać.



Masz na myśli te UPAdlińskie przemarsze z czerwono-czarnymi flagami i hasłami "jeszcze Polska nie zginęła ale zginąć musi" :-/

CzarnyAdolf

2023-05-11, 19:09
Inflacja wyj***ła w kosmos, stopy wystrzeliły, ludzi nie stać na rachunki, oszczęd,ają na jedzeniu, a na główną sadolka, po przejściu gęstego sita filtra antysucharowego, trafia propagandowe udające heheszka żarcik pisowskie gówno - urzędnicy ratusza w zapyziałej wawce załatwiają sprawy służbowymi autami. Niedoj***nie umysłowe sadolowych tyld to ilustracja nie tyle śmieszna co smutna.

quack

2023-05-11, 19:58
Siriuz napisał/a:

Trzasku to komuch, on jest równiejszy niż reszta ludzi i może korzystać z samochodów, samolotów i innych dobrodziejstw. Coś jak Filipiak, który radzi biednym żeby nie żarli i nie latali, ale sam nie myśli aby z tego rezygnować, bo jemu to jest niezbędne do życia
Warszawski magistrat już sobie jawnie kpi z mieszkańców, ale ponoć to samo dzieje się we wszystkich miastach gdzie u władzy ostali się ludzie z PO



Pajacujcie sobie pisowcy. Pogadamy za kilka lat ameby, jak gospodarka bedzie na dnie dzieki waszemu wspanialemu rzadowi pis. Wlasciwie to juz jest z tym ze zanim to dotrze do waszych pustych łbów to troche potrwa. I nie, nie jestem za PO.

Siriuz

2023-05-11, 20:04
35i napisał/a:

Bzdury Pan opowiadasz. Wszędzie, gdzie ktoś dopchał się do koryta dostaje amnezji. Owszem głosowałem na Czaskowskiego, ale był to wybór pomiędzy gównem a sraczką w postaci Jakiego. Wolę w miarę ogarniętego miłośnika LPGT i innej sp***oliny, niż jakiegoś buraczanego niedorozwoja.



W wyborach startowało 14 kandydatów, wyjaśnij mi dlaczego byłeś zmuszony do wyboru między Czaskowskim a Jakim?

Halrnan napisał/a:

warto nadmienic, że sam warszawski ratusz zatrudnia... 9.200 osób. Jest w posiadaniu 180 samochodów (10x więcej niż cały rząd brytyjski)



I z roku na rok coraz większy budżet na paliwo

wprost222

2023-05-11, 20:09
RobsoN napisał/a:

jaki k***a komuch jak on jest 72 rocznik. Coś ci się pie**oli w główce „chiba” Poza tym doucz się kto latał jak hrabia samolocikiem w te i spowrotem za co go wyj***li z partii a komu specjalnie nakładke asfaltową pod sam domek „wej” wsi „ciągli”, żeby hrabina miała wygodny wyjazd z posesji… i wiele, wiele innych. Widzę, że tvp równo wali po deklu.



ja pie**ole. to żeby być komunistą trzeba żyć w komunie? :) :) :) --- inteligencja elity PO


kto latał jak hrabia samolocikiem w te i spowrotem za co go wyj***li z partii ---- tu sam się następny raz zaorałeś

dla równowagi porównaj z " Będziesz w platformie, będziemy cie k***a bronić jak niepodległości"

TVNazii równo wali PO deklu :)

Siriuz

2023-05-11, 20:09
darek1234 napisał/a:

W Przemyślu rządził PiS od x lat i to miasto jest jedną wielką ch*jozą. Doszedł do władzy normalny gość i - nagle - po wielu latach, coś w mieście zaczęło się dziać. Jeżeli chwalisz PiS to - nawiązując do posta, wiesz którego, twierdzę że jednak nie będzie z Ciebie ludzi



Nie chwalę PiSu, jedynie stwierdzam fakty, które każdy może sam zweryfikować np tutaj: https://bip.warszawa.pl/NR/exeres/7B86F66B-4D44-4AD6-9D3D-9F2804E49302,frameless.htm
Członkowie rady Warszawy z PO głosują za poszerzaniem strefy płatnego parkowania a ludzie z PiSu są przeciwko.

wprost222

2023-05-11, 20:12
Majles napisał/a:

Ale musisz mieć bałagn w bani zawsze mnie zastanawiało jak możliwe że w jednej pisowskiej partii jest tyle idiotów.Następnie widzę ile osób na nich głosuje. No o polakach na pewno nie można powiedzieć że to madry naród.



Dlatego przeżynacie wybory, bo wy jesteście jaśnie oświeceni a każdy kto myśli inaczej jest idiotą. I na przyszłość nie zastanawiaj się, bo ty nie jesteś od myślenia tylko od powtażania tvn wyborczej onetu i innego gówna, które dla ciebie jest źródłem "wiedzy".

szczecin123

2023-05-11, 20:39
Siriuz napisał/a:

chodzi o mentalność a nie rodowód mózgu



Mentalność to ty masz ale chomika

Policeman

2023-05-11, 20:42
Antoni79 napisał/a:

Słuszna inicjatywa. Przewietrzyłby im tłuste tyłki. Są takie trendy na świecie w poważnych firmach. Za dojazd rowerem dostaje się nawet jakąś premię. Warszawa jest zapchana do granic absurdu. Ludzie biorą kredyty na samochody, żeby dojechać 3 kilometry do pracy i płacić 1000 miesięcznie za parking. W Lemingradzie wręcz powinno się zabronić posiadania więcej niż jednego samochodu na rodzinę. To miasto ma świetną komunikację miejską i głupich mieszkańców. Wyobraź sobie, że za 100 zł miesięcznie jeździsz wszędzie cały miesiąc. Do pracy, do szkoły, do kumpli. Brzmi jak bajka dla osoby z prowincji pozbawionej komunikacji i zdanej tylko na swój samochód i koszta 500-1000 miesięcznie.



Wpierw myślałem, że gadasz z sensem, a potem odleciałeś. Typie, nie wiem ile kosztuje teraz bilet miesięczny bo od daaawna nie jeżdżę komunikacją, ale coś czuję, że nie 100 zł, poza tym masz 3-4 dobrze skomunikowane dzielnice, a reszta to kpina, autobusik zaj***ny śmierdzącymi lumpami, ciągle spóźniony albo źle skorelowany. Znam ludzi, którzy jeżdżą tak: autobus spod domu, do SKM, ale autobus często jest po pociągu, źle to jest skorelowane, ewentualne ciągle naprawy linii kolejowych bo stare mosty, bo to, bo tamto, czekasz po 40-50 minut, zero info. Jak zarobisz na swoje pierwsze auto to zrozumiesz, że samochód to jest niezależność, wolność, komfort i nie wiem ile by nie kosztował i za ile by nie było paliwo, nikt nie chce wracać do tego zwierzyńca z autobusów i tramwajów. Ja za dobrze pamiętam czasy studenckie, tłumy, przytulanie się do jakiejś śmierdzącej baby czy dziada, wieczorem bójki, jakieś dramaty żuli, wejdzie jakiś bezdomny który jebie tak, że pierdnięcie to przy nim perfumy. 1000 zł msc? Super, 2000 zł? Dam radę. 3000 zł? Ooo robi się niebezpiecznie, będę jeździł ekonomicznie. Żadne pieniądze nie przekonają mnie do tego by tłuc się na 2-3 środki lokomocji.

Thiago83

2023-05-11, 20:45
xD jak czytam te komentarze krytykujące Trzaskowskiego i te wszystkie argumenty z dupy to mam przed oczami typową amebe umysłową, typowego zacofanego polaczka, który łyka jak pelikan zakłamaną propagande z tvppis. Nic dziwnego, że oni robią co chcą ,rozpie**alają ten kraj, rozpie**alają praworządność, zatrudniają nie fachowców tylko własną rodzinkę który nic nie potrafi oprócz psucia tego co było dobre, cofają go w rozwoju skoro polaczki są tak durne. Czasem mi jest wstyd przyznac się ,ze jestem polakiem po tym jak pis doszedł do władzu, a wraz z nim tempe społeczeństwo, którym radość z pyska tryska, że przedsiębiorcy, klasa srednia mają teraz gorzej. Ktoś kiedys powiedział, że polacy sami się rozjebią. I to jest prawda.

i przez takich debili, kretynów jak @Siriuz ten kraj wygląda jak wygląda. ***** ***!

dżonyłojlker

2023-05-11, 20:56
Thiago83 napisał/a:

tempe społeczeństwo



Jak najłatwiej rozpoznać downa?
Po tym, że pisze jak down.

petru23

2023-05-11, 21:39
Zombiekiller napisał/a:

- rozwiniesz jakoś tę myśl? Bo ciekawy jestem, w jaki sposób twoim zdaniem byle partyjka w Polsce miałaby rozwiązać problem międzynarodowy?



A po co? Kolejne ścierwa rzucające ogólne hasła bo "podobno", "ponoć" itp itd. siewcy zakłamanej propagandy są już na sadolu i gdzie się da będą wciskać k***y na po.

j***ć jednych i drugich, z tym że PiS jawnie w dupę wali a po po kryjomu.

Siriuz

2023-05-11, 22:04
Thiago83 napisał/a:

xD jak czytam te komentarze krytykujące Trzaskowskiego i te wszystkie argumenty z dupy to mam przed oczami typową amebe umysłową, typowego zacofanego polaczka, który łyka jak pelikan zakłamaną propagande z tvppis.



Gościu, jaka propaganda? Ja tu mieszkam. Myślałem, że po HGW i jej aferze reprywatyzacyjnej już nic gorszego nie może spotkać tego miasta, i przyszedł on - jej padawan, który zaczął wydawać pieniądze miasta na działania polityczne, na kolorowe pałace, plakaty antyrządowe, walkę z Marszem Niepodległości, wspieranie szemranych organizacji, śmierdzące korupcją kładki pieszorowerowe, chodniczki pochłaniające zanieczyszczenia, nieprawidłowości w gospodarce śmieciami / wodą, zamykanie ważnych węzłów komunikacyjnych i robienie z nich "woonerfów" (np Plac Pięciu Kantów, w którego otoczeniu nie ma ani jednej kamienicy, która by nie miała sprawy reprywatyzacyjnej), drogie "parki kieszonkowe", przebudowa i zwężanie ulic, które były w dobrym stanie i kompletne ignorowanie tych, które rzeczywiście wymagają remontu; likwidowanie miejsc parkingowych co doprowadziło już do upadłości wielu małych firm w śródmieściu. Aktualnie Warszawa stoi w korkach, bo wszędzie jest wszystko rozkopane, często niepotrzebnie. Remonty są przeciągane a odbiory nieustannie przekładane. Projekty tworzone są przez ludzi spoza miasta, którzy nawet nie dysponują aktualnymi danymi o ruchu. To jest jedna wielka farsa, że aż trudno nie wyjść spod wrażenia, że chaos i destrukcja jest jedynym celem.

Thiago83 napisał/a:

***** ***!



Popieram, j***ć TVN