18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eko-rowero-terrorystom z warszawskiego ratusza pękła żyłka

Vinyl • 2023-05-11, 13:04
Chodzi o troll-projekt w warszawskim budżecie obywatelskim na rok 2023, który złożył radny Prawa i Sprawiedliwości z Pragi Południe, Ernest Kobyliński. Nie ma wątpliwości, że projekt ten miał za zadanie zdenerwowanie urzędników i nabranie ich na wykazanie własnych podwójnych standardów. Spoiler: udało się i to z plusem. Tytuł projektu brzmiał: „Urzędnicy na rowery: Rafał Trzaskowski daje przykład” i w swoich założeniach miał sprzedaż samochodów służbowych Urzędu Miasta na rzecz rowerów, rowerów transportowych i riksz.

Poniżej oficjalna odpowiedź urzędników (zaopiniowanie projektu o którym mowa akapit wyżej)


35i

2023-05-11, 22:44
Siriuz napisał/a:

W wyborach startowało 14 kandydatów, wyjaśnij mi dlaczego byłeś zmuszony do wyboru między Czaskowskim a Jakim?



Po pierwsze, wyjaśnij mi proszę, w którym miejscu napisałem,że byłem zmuszony. Po drugie, po co głosować na kogoś, kto i tak jest bez szans na starcie, równie dobrze można nie głosować.
Owszem głosowałem na Czaskowskiego, ale tylko dlatego, żeby do koryta nie dopchał się byle Jaki przychlast, ch*j wie skąd.

Siriuz

2023-05-11, 23:10
35i napisał/a:

Po pierwsze, wyjaśnij mi proszę, w którym miejscu napisałem,że byłem zmuszony. Po drugie, po co głosować na kogoś, kto i tak jest bez szans na starcie, równie dobrze można nie głosować.
Owszem głosowałem na Czaskowskiego, ale tylko dlatego, żeby do koryta nie dopchał się byle Jaki przychlast, ch*j wie skąd.



Czyli krótko mówiąc zagłosowałeś pod dyktando mediów. Tam usłyszałeś, że nikt inny nie ma szans.
Następnym razem sugeruje nie słuchać niczyich sugestii, rankingów i sondaży, tylko kierować się własnymi preferencjami. Nie ma czegoś takiego jak "zmarnowany głos".

JanzDukli

2023-05-11, 23:14
Siriuz napisał/a:

Trzasku to komuch, on jest równiejszy niż reszta ludzi i może korzystać z samochodów, samolotów i innych dobrodziejstw. Coś jak Filipiak, który radzi biednym żeby nie żarli i nie latali, ale sam nie myśli aby z tego rezygnować, bo jemu to jest niezbędne do życia
Warszawski magistrat już sobie jawnie kpi z mieszkańców, ale ponoć to samo dzieje się we wszystkich miastach gdzie u władzy ostali się ludzie z PO



Tu nie chodzi o PiS czy PO, ale o narodowość urzędników i wynikająca z niej bezczelność.
Patrz Duda, Morawiecki, Kaczyński, Balcerowicz itd.
Mam kumpla który odszedł z Sanepidu bo jak mówił, w czasie pracy wszyscy... uczyli się hebrajskiego.

Pit

2023-05-11, 23:25
j***ć analadmina za usuwanie postów. Takie tu filmiki wchodzą a o kulturę języka dbacie. pie**olone lewacko, niebinarne, flowgender, śmieci haa tfuu..

35i

2023-05-11, 23:36
Siriuz napisał/a:

Czyli krótko mówiąc zagłosowałeś pod dyktando mediów. Tam usłyszałeś, że nikt inny nie ma szans.
Następnym razem sugeruje nie słuchać niczyich sugestii, rankingów i sondaży, tylko kierować się własnymi preferencjami. Nie ma czegoś takiego jak "zmarnowany głos".



Poprosiłem Cię o proste wyjaśnienie, a Ty dalej pie**olisz głupoty, jak Jasio z Ochoty.

Siriuz

2023-05-12, 00:01
35i napisał/a:

Poprosiłem Cię o proste wyjaśnienie, a Ty dalej pie**olisz głupoty, jak Jasio z Ochoty.



Nie rozumiem z czym masz problem - napisałeś:

35i napisał/a:

Owszem głosowałem na Czaskowskiego, ale był to wybór pomiędzy gównem a sraczką w postaci Jakiego.



Co nie jest prawdą bo wybór był spośród 14 kandydatów. Ktoś jednak sprawił, że uwierzyłeś, że jedyny sensowny wybór to tych dwóch. Możesz się zaklinać, że nikt Cię nie zmuszał, ale skoro robisz coś co określasz jako

35i napisał/a:

wybór pomiędzy gównem a sraczką



to albo zostałeś zmuszony albo po prostu lubisz gówno i sraczkę i dlatego sam zawęziłeś sobie wybór

35i

2023-05-12, 01:12
Siriuz napisał/a:

Nie rozumiem z czym masz problem



To nie pisz.

opółnocyuciebie

2023-05-12, 01:15
motylekwbrzuchu napisał/a:

Normalna rzecz



Ja mam wyj***ne w to całe środowisko. Nigdy nie myślałem o tym, żeby np oszczędzać energię, czy wodę. Jak chcę coś ostudzić, to puszczam wodę z kranu i tak sobie leci przez pół dnia. W końcu to ja płacę swoje rachunki, a nie jakaś pie**olona Greta Thunberg. Jak ktoś chce oszczędzać, to niech sobie siedzi w zimnie, glodny i o suchym pysku - w ch*ju to mam. Ale niech nikt mi nie mówi jak mam żyć, bo wtedy się wk***iam i z tego wk***ienia dopiero zaczynam marnotrawić zasoby...

35i

2023-05-12, 05:20
fuse_beyond napisał/a:

Ja mam wyj***ne w to całe środowisko. Nigdy nie myślałem o tym, żeby np oszczędzać energię, czy wodę. Jak chcę coś ostudzić, to puszczam wodę z kranu i tak sobie leci przez pół dnia. W końcu to ja płacę swoje rachunki, a nie jakaś pie**olona Greta Thunberg. Jak ktoś chce oszczędzać, to niech sobie siedzi w zimnie, glodny i o suchym pysku - w ch*ju to mam. Ale niech nikt mi nie mówi jak mam żyć, bo wtedy się wk***iam i z tego wk***ienia dopiero zaczynam marnotrawić zasoby...



Niestety, zawsze się znajdzie "wujek dobra rada". Najpierw czerwony, później czarny, a teraz próbuje przebić się zielony.
Najważniejsze to nie dać się zwariować, czego wszystkim życzę.

Siriuz

2023-05-12, 08:13
35i napisał/a:

To nie pisz.



To Ty stękałeś coś o gównianym wyborze i jak to nieszczęśliwy wyboru nie miałeś

bania88

2023-05-12, 08:18
I nawet przez myśl im nie przemkło, że prezydent, radny, czy inny urzędas może zapie**alać na rowerze sam, o własnych siłach. Od razu chcą zatrudniać "rowerzystów" i "rowerzystów na zmianę" do wożenia ich grubych, komuszych dup.

CzarnyAdolf

2023-05-12, 09:17
Liczba wyświetleń spadła, więc administracja sadola pozwoliła wrzucić granat do szamba. Skuwysyny

35i

2023-05-12, 10:54
Siriuz napisał/a:

To Ty stękałeś coś o gównianym wyborze i jak to nieszczęśliwy wyboru nie miałeś



Stękałem co najwyżej na Twojej starej. Znowu próbujesz wciskać jakieś swoje chore teorie. Jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem. Po prostu boli Cię dupa, jak ktoś ma odmienne zdanie, a to świadczy tylko o ciasnym rozumku.

jbćTalmud

2023-05-12, 11:35


Pamiętacie jak rzytek trzaskosky zamiast choinki na święta, odpalił przed P. Kultury wielką menorę? Poza uwielbieniem do Goja pieniędzy ma na was w-bane. ;-) . Pamiętaj, żeby "kochać : talmudystę tak jak on "kocha" ciebie.

Siriuz

2023-05-12, 17:07
35i napisał/a:

Stękałem co najwyżej na Twojej starej. Znowu próbujesz wciskać jakieś swoje chore teorie. Jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem. Po prostu boli Cię dupa, jak ktoś ma odmienne zdanie, a to świadczy tylko o ciasnym rozumku.



:facepalm:

Dzisiaj z dumą odsłonili nowe arcydzieło za przeszło 250 tyś zł - JAJO