18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eko-rowero-terrorystom z warszawskiego ratusza pękła żyłka

Vinyl • 2023-05-11, 13:04
Chodzi o troll-projekt w warszawskim budżecie obywatelskim na rok 2023, który złożył radny Prawa i Sprawiedliwości z Pragi Południe, Ernest Kobyliński. Nie ma wątpliwości, że projekt ten miał za zadanie zdenerwowanie urzędników i nabranie ich na wykazanie własnych podwójnych standardów. Spoiler: udało się i to z plusem. Tytuł projektu brzmiał: „Urzędnicy na rowery: Rafał Trzaskowski daje przykład” i w swoich założeniach miał sprzedaż samochodów służbowych Urzędu Miasta na rzecz rowerów, rowerów transportowych i riksz.

Poniżej oficjalna odpowiedź urzędników (zaopiniowanie projektu o którym mowa akapit wyżej)


Brylas

2023-05-11, 15:36
Lewactwo zaorane hahah super pomysł brawo pis niech żyje rozóm

saves

2023-05-11, 16:11
Wszyscy na rowery. Oprócz władzy oczywiście.

hall525

2023-05-11, 16:12
Czyli proste. Ty plebejuszu wypie**alaj na rower bo eko, a dla naszej kasty lepszych, mniejsze korki.

Antoni79

2023-05-11, 16:13
RobsoN napisał/a:

jaki k***a komuch jak on jest 72 rocznik. Coś ci się pie**oli w główce „chiba” Poza tym doucz się kto latał jak hrabia samolocikiem w te i spowrotem za co go wyj***li z partii a komu specjalnie nakładke asfaltową pod sam domek „wej” wsi „ciągli”, żeby hrabina miała wygodny wyjazd z posesji… i wiele, wiele innych. Widzę, że tvp równo wali po deklu.



Trzaskowski to gorzej niż komuch. To lewak opłacany przez obcych, rozmontowujących nasze społeczeństwo. Będzie ci organizował pedałoparady, ściągał do przedszkoli transwestytów na wychowanie seksualne, będzie wprowadzał ci zielony ład i wszelakie pomysły na logikę z dupy wzięte. Będzie sponsorował ekologów ratujących ślimaki. O gospodarce i pracy nie ma bladego pojécia. To jest figurant i można powiedzieć, że absolutny wróg Polski. On, Tusk, Sikorski, Kopaczka, Kidawa, Biedroń, Kwaśniewski, Thun szlezwig holsztajn i całe to towarzystwo co teraz mąci w Brukseli nie powinni pełnić żadnych funkcji w Polsce. Swoją szkodliwością całkiem skompromitowali się i w każdym kraju ich kariery za ich wyczyny ległyby w gruzach.

PIS to inna beczka prochu. Tylko obie partie nie mogą bez siebie istnieć. PO po blamażu z Kidawą już by nie istniało. Co zrobił PIS? Pozwolił ją wymienić na tę żydowską miernotę. Gdyby rządziło PO wojna na Ukrainie skończyłaby się po tygodniu. Czy to byłoby źle? Zobaczymy. Historia osądzi tę awanturę na wschodzie i za kilka lat dowiemy się kto najwięcej na wojnie zarobi i zyska- nie Ukraina.

kooloo

2023-05-11, 16:27
SkoPio1 napisał/a:

Jesteś z Goralenvolk?
Poprawiony oczywisty błąd.
;>



Tusk ci w dupe

romek134

2023-05-11, 16:36
a mógłby mi to Rafał WAlentynowicz przeczytać?

grudzin7

2023-05-11, 16:51
hue hue hue, ja tam bym zapłacił aby zobaczyć jak Veltur zapie**ala na rowerku :lol:

35i

2023-05-11, 17:01
Siriuz napisał/a:

Warszawski magistrat już sobie jawnie kpi z mieszkańców, ale ponoć to samo dzieje się we wszystkich miastach gdzie u władzy ostali się ludzie z PO



Bzdury Pan opowiadasz. Wszędzie, gdzie ktoś dopchał się do koryta dostaje amnezji. Owszem głosowałem na Czaskowskiego, ale był to wybór pomiędzy gównem a sraczką w postaci Jakiego. Wolę w miarę ogarniętego miłośnika LPGT i innej sp***oliny, niż jakiegoś buraczanego niedorozwoja.

petru23

2023-05-11, 17:13
Siriuz napisał/a:

Trzasku to komuch, on jest równiejszy niż reszta ludzi i może korzystać z samochodów, samolotów i innych dobrodziejstw. Coś jak Filipiak, który radzi biednym żeby nie żarli i nie latali, ale sam nie myśli aby z tego rezygnować, bo jemu to jest niezbędne do życia
Warszawski magistrat już sobie jawnie kpi z mieszkańców, ale ponoć to samo dzieje się we wszystkich miastach gdzie u władzy ostali się ludzie z PO



No tak. My obywatele nie możemy korzystać z samochodów, samolotów i innych dobrodziejstw. Mamy łazić wszędzie piechotą.
Weź się jebnij w łeb pajacu.

Majles

2023-05-11, 17:13
Siriuz napisał/a:

Trzasku to komuch, on jest równiejszy niż reszta ludzi i może korzystać z samochodów, samolotów i innych dobrodziejstw. Coś jak Filipiak, który radzi biednym żeby nie żarli i nie latali, ale sam nie myśli aby z tego rezygnować, bo jemu to jest niezbędne do życia
Warszawski magistrat już sobie jawnie kpi z mieszkańców, ale ponoć to samo dzieje się we wszystkich miastach gdzie u władzy ostali się ludzie z PO



Ale musisz mieć bałagn w bani :) zawsze mnie zastanawiało jak możliwe że w jednej pisowskiej partii jest tyle idiotów.Następnie widzę ile osób na nich głosuje. No o polakach na pewno nie można powiedzieć że to madry naród.

Brzęczyszczykiewicz

2023-05-11, 17:47
Siriuz napisał/a:

Trzasku to komuch, on jest równiejszy niż reszta ludzi i może korzystać z samochodów, samolotów i innych dobrodziejstw. Coś jak Filipiak, który radzi biednym żeby nie żarli i nie latali, ale sam nie myśli aby z tego rezygnować, bo jemu to jest niezbędne do życia
Warszawski magistrat już sobie jawnie kpi z mieszkańców, ale ponoć to samo dzieje się we wszystkich miastach gdzie u władzy ostali się ludzie z PO



U nas tak jest, np. wywalony kilkupiętrowy budynek nad jeziorem, zasłaniający innym widok, wójt mówi, że nie wie jak to się stało i że przeprasza.

Halrnan

2023-05-11, 17:52
warto nadmienic, że sam warszawski ratusz zatrudnia... 9.200 osób. Jest w posiadaniu 180 samochodów (10x więcej niż cały rząd brytyjski)

i tak w całej polsce. Potem zdziwienie, że służby tworzą nową partię z dupy jak nowoczesne,palikoty,kukizy i z miejsca mają 15-20% poparcia. Armia urzędników i trolli na śmieciówkach co siedzą na dupie i cieszą się, że tylko piszą komentarze w internecie i jak ktoś pisze o PO, to oni o PIS, ktoś o PIS, to oni o PO, bo dla nas ma nie być świata poza tymi dwoma biegunami tego układu

https://youtu.be/Nxd0j2EOwa0?t=318


Geraldinio

2023-05-11, 17:57
kooloo napisał/a:

przeciez tymi rowerami to ma pospulstwo zapie**alac a nie kisiazeta z KałoPeło



a pisobolszewicy samolotami niech sobie latają, w końcu im się to należy, prawda?

darek1234

2023-05-11, 18:18
Siriuz napisał/a:

Nie taki oczywisty. Podaj mi proszę przykład miasta rządzonego przez PiS, które rozszerza strefy płatnego parkowania, zwęża drogi i likwiduje miejsca parkingowe. Nie przeczę, że nie ma takich, ale ponieważ jestem z Warszawy i dobrze orientuję się w tym co się tutaj wyprawia to mogę powiedzieć, że wszystkie te inicjatywy są wprowadzane niemal zawsze głosami radnych z PO przy pełnym sprzeciwie PiS. Wcale nie zdziwiło by mnie gdyby w PiS robił to samo jakby miał większość, ale nie znam sytuacji z innych miast.
Aha, może to mieć też związek z tym, że Trzaskowski bez porozumienia z mieszkańcami zgłosił miasto do C40 i konsekwentnie podąża w tym kierunku mimo niezadowolenia Warszawiaków. Pobiera przy tym ponoć spore dotacje z EU.



W Przemyślu rządził PiS od x lat i to miasto jest jedną wielką ch*jozą. Doszedł do władzy normalny gość i - nagle - po wielu latach, coś w mieście zaczęło się dziać. Jeżeli chwalisz PiS to - nawiązując do posta, wiesz którego, twierdzę że jednak nie będzie z Ciebie ludzi

Zombiekiller

2023-05-11, 18:24
Antoni79 napisał/a:

Gdyby rządziło PO wojna na Ukrainie skończyłaby się po tygodniu.

- rozwiniesz jakoś tę myśl? Bo ciekawy jestem, w jaki sposób twoim zdaniem byle partyjka w Polsce miałaby rozwiązać problem międzynarodowy?