18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dziewczynka podnosi ciężary

nowynick • 2018-12-12, 09:27
Gryf damski 15 kg i chyba po 25 po bokach :shock:


jak to się nie skończy zniekształceniem kręgosłupa to być może przyszła medalistka olimpijska

Wiewór

2018-12-17, 12:18
@up ch*j prawda. Jeśli uprawiasz sport dla zdrowia to w żadnym nie trzeba podnosić żelastwa.
Jak się bydlisz na zawody albo, żeby imponować muskułami to tak. Tylko, że wtedy sport już nie jest zdrowy a wręcz przeciwnie.
Nie dość, że rozpie**alasz kości i stawy to jeszcze musisz wpie**alać paszę dla koni i czeskie anaboliki dla knurów bo po dojściu do pewnej granicy już nic nie ruszysz do przodu chociaż byś się zesrał na rzadko.
Pozostaje tylko wpie**alać w siebie chemię jak w kurczaki fermowe.
Sport służy organizmowi tylko jeśli uprawia się go amatorsko. Najzdrowsze formy aktywności to żadne bydlenie i przerzucanie ton stali tylko sporty lekko atletyczne i cross fit, pływanie i rower.
Człowiek naturalnie jest gotowy do biegania i wytrzymałości a nie do noszenia ciężarów.
Dlaczego w wojsku przede wszystkim trenuje się wytrzymałość a nie hoduje się osiłków bezkarkowców?
Bo po chh*j ci paker co przejdzie 200 metrów z 150 kg na garbie skoro na mecie zdechnie? Ważniejsze jest aby trep maszerował i biegał bez końca.

Karki próbują udowadniać, że kokszenie jest super nie ma żadnego racjonalnego uzasadnienia. W codziennym życiu jest nieprzydatne i dodatkowo jest niezdrowe.
Kark może ma sens u polskiego prywociorza na budowie gdzie nie ma żadnych urządzeń do transportu bo "za drogo" i pracownicy biegają na 10 piętro z workami cementu na plecach.

PieronJasnySzlag

2018-12-17, 22:14
Już kilka lat jestem na tym forum ale wciąż nie mam pewności czy doskonale trollujesz czy po prostu jesteś ...
W każdym razie jedno z moich noworocznych postanowień to nie wdawać się w dyskusje z ludźmi głupimi.
Pozdrawiam :)