18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dziewczynka podnosi ciężary

nowynick • 2018-12-12, 09:27
Gryf damski 15 kg i chyba po 25 po bokach :shock:


jak to się nie skończy zniekształceniem kręgosłupa to być może przyszła medalistka olimpijska

ag...........th

2018-12-12, 09:32
Łuk lędźwiowy błaga o litość (0:06)

Wiewór

2018-12-12, 09:40
Nie ma to jak rodzicie gnojący dziecko przez swoje niespełnione ambicje.

janlew

2018-12-12, 09:57
Abraxus napisał/a:

Nie ma to jak rodzicie gnojący dziecko przez swoje niespełnione ambicje.


Gnojenie to nie jest, bo dzieciak też ma zajawkę itd. Ale jest to głupie, nieodpowiedzialne i szkodliwe

Wiewór

2018-12-12, 10:04
@up tak k***a 10 letnia dziewczynka woli przerzucać stal niż bawić się z misiami i lalkami w podwieczorek z herbatką i biszkoptami.

stupak14

2018-12-12, 10:51
Gryf 10kg i krążki 2x 2,5kg a nie 15 + 2x25kg gimbusie ;D
Do szkoły!

Parker

2018-12-12, 10:51
janlew napisał/a:


Gnojenie to nie jest, bo dzieciak też ma zajawkę itd. Ale jest to głupie, nieodpowiedzialne i szkodliwe



Glupie? Bo inni sie beda smaic ze dzieczynka chodzi na silownie?

Nieodpowedzialne ? Bo ktos ja uczy prawidlowych wzorcow ruchowych?
lepiej zeby sie nauczyla sama i dotego zle?

Szkodliwe? Bo od najmlodaszych lat bedzie wzmacniac i zagesczac swoje kosci co w doroslym zyciu da jej przewage nad ludzmi ktorzy dopiero zaczynaja?

Niby Mamy dobe cyfryzacji , ogolnodostepna wiedze , a i tak dalej powielacie mity dotyczace dzieci na silowni. A wystarczy spedzic na googlu 15 min zeby nauczyc sie wiecej niz kiedykolwiek bedzie wam potrzebne.

poligon6

2018-12-12, 10:52
Mam nadzieje że nie trenuje w "Słubsku" bo tam działaja pedofile pod skrzydłami prezydenta. Poślesz córke do Domu Kultury, obmacają ci ją a prezio powie ze nie widzi problemu.

Wiewór

2018-12-12, 10:56
Parker napisał/a:

Szkodliwe? Bo od najmlodaszych lat bedzie wzmacniac i zagesczac swoje kosci co w doroslym zyciu da jej przewage nad ludzmi ktorzy dopiero zaczynaja?


Podnoszenie ciężarów jest szkodliwe dla dorosłych a dla dziecka jest k***a masakrujaco w ch*j szkodliwe.
Będzie miała rozpie**olony kręgosłup. Wypadające dyski i zdeformowane kręgi. Skrzywienia. Będzie przeklinać starych do końca życia.
W dorosłym życiu rzeczywiście będzie mieć przewagę. Zawsze znajdzie miejsce parkingowe pod super marketem.

Parker

2018-12-12, 11:03
Abraxus napisał/a:


Podnoszenie ciężarów jest szkodliwe dla dorosłych a dla dziecka jest k***a masakrujaco w ch*j szkodliwe.
Będzie miała rozpie**olony kręgosłup. Wypadające dyski i zdeformowane kręgi. Skrzywienia. Będzie przeklinać starych do końca życia.
W dorosłym życiu rzeczywiście będzie mieć przewagę. Zawsze znajdzie miejsce parkingowe pod super marketem.




Powiedzcie mi ze sobie jaja robicie . Chociaz inaczej , zeby nie bylo , jesli bedzie robic to zle , to moze masz i troche racji , ale jesli ma trenera i wszystko jest robione z zachowaniem poprawnej techniki to tylko wzmacnia ten kregoslup , nie wiem z kad tyle hejtu na ruch , fotelowe dzbany.

Wiewór

2018-12-12, 11:10
Dla człowieka nie ma bezpiecznego ciężaru do podnoszenia. Możesz mieć taki dzień, że ci dysk wyskoczy jak się schylisz, żeby buty zawiązać.

nowynick

2018-12-12, 11:11
Parker napisał/a:




Powiedzcie mi ze sobie jaja robicie . Chociaz inaczej , zeby nie bylo , jesli bedzie robic to zle , to moze masz i troche racji , ale jesli ma trenera i wszystko jest robione z zachowaniem poprawnej techniki to tylko wzmacnia ten kregoslup , nie wiem z kad tyle hejtu na ruch , fotelowe dzbany.



może dlatego, że do tego sportu lekarze zalecają się brać od 16 roku życia a to dziecko ma 8-9? Jeśli chcą z niej zrobić sportowca to w tym wieku powinna ćwiczyć podciąganie na własnym ciężarze.

stupak14 napisał/a:

Gryf 10kg i krążki 2x 2,5kg a nie 15 + 2x25kg gimbusie ;D
Do szkoły!



to z czego te krążki niby są? Z waty?

Wiewór

2018-12-12, 11:12
@up chyba, że to jest rosyjskie laboratorium gdzie hodują na przednim koksie przyszłych mistrzów.

Parker

2018-12-12, 11:30
nowynick napisał/a:



może dlatego, że do tego sportu lekarze zalecają się brać od 16 roku życia a to dziecko ma 8-9? Jeśli chcą z niej zrobić sportowca to w tym wieku powinna ćwiczyć podciąganie na własnym ciężarze.




Od 8 lat zajmuje sie uczeniem ludzi jak prawidlowo cwiczyc , nie wyssalem sobie tego z palca , a w wieku 16 lat mozna z powodzeniem wygrywac zawody , oczywiscie nie jest to sport dla kazdego , Nie chce mi sie wymadrzac ani szukac badan w internecie bo sami mozecie to zrobic. Ja mialem 8 lat , a teraz kiedy znajomym zrobily sie boilery i zaczeli lysiec ja sie dopiero rozkrecam. Choice is yours.

FanatiCS

2018-12-12, 11:35
Abraxus napisał/a:

Dla człowieka nie ma bezpiecznego ciężaru do podnoszenia. Możesz mieć taki dzień, że ci dysk wyskoczy jak się schylisz, żeby buty zawiązać.



Ale ty musisz być p*zdą fizyczną. Chodzę na siłownię od 1999 roku i dodatkowo uprawiam różne inne sporty. Znam takich mośków jak ty którzy wszędzie widzą zagrożenia, bakterie, niebezpieczeństwa i najlepiej to dla bezpieczeństwa przenieśli by swoją świadomość do komputera. U lekarza ostatnio byłem w 2009 roku bo potrzebowałem zwolnienie. Apteki nie odwiedzam wcale. Jestem sprawny fizycznie tak jak w szkole podstawowej tylko silniejszy i z lepszą kondycją.
Jak widzę takie miernoty które mówią że każdy ciężar jest dla człowieka szkodliwy to mi po prostu żal się robi.
Obciążenie fizyczne kości i mięśni jest głównym bodźcem dla ich wzmocnienia. Możesz sobie brać witaminę D3 i wapń na mocne kości ale nigdy nie wzmocnisz ich tak jak wykonując ćwiczenia oporowe. W kościach są specjalne komórki które zagęszczają kości poddawane obciążeniom.