18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dziewczynka podnosi ciężary

nowynick • 2018-12-12, 09:27
Gryf damski 15 kg i chyba po 25 po bokach :shock:


jak to się nie skończy zniekształceniem kręgosłupa to być może przyszła medalistka olimpijska

Parker

2018-12-12, 11:38
FanatiCS napisał/a:



Ale ty musisz być p*zdą fizyczną. Chodzę na siłownię od 1999 roku i dodatkowo uprawiam różne inne sporty. Znam takich mośków jak ty którzy wszędzie widzą zagrożenia, bakterie, niebezpieczeństwa i najlepiej to dla bezpieczeństwa przenieśli by swoją świadomość do komputera. U lekarza ostatnio byłem w 2009 roku bo potrzebowałem zwolnienie. Apteki nie odwiedzam wcale. Jestem sprawny fizycznie tak jak w szkole podstawowej tylko silniejszy i z lepszą kondycją.
Jak widzę takie miernoty które mówią że każdy ciężar jest dla człowieka szkodliwy to mi po prostu żal się robi.
Obciążenie fizyczne kości i mięśni jest głównym bodźcem dla ich wzmocnienia. Możesz sobie brać witaminę D3 i wapń na mocne kości ale nigdy nie wzmocnisz ich tak jak wykonując ćwiczenia oporowe. W kościach są specjalne komórki które zagęszczają kości poddawane obciążeniom.



Dzieki ci Panie ze nie jestem tu sam , Pozdro Byku! Łapa siedzi! ;-)

Wiewór

2018-12-12, 11:42
FanatiCS napisał/a:



Ale ty musisz być p*zdą fizyczną. Chodzę na siłownię od 1999 roku i dodatkowo uprawiam różne inne sporty. Znam takich mośków jak ty którzy wszędzie widzą zagrożenia, bakterie, niebezpieczeństwa i najlepiej to dla bezpieczeństwa przenieśli by swoją świadomość do komputera. U lekarza ostatnio byłem w 2009 roku bo potrzebowałem zwolnienie. Apteki nie odwiedzam wcale. Jestem sprawny fizycznie tak jak w szkole podstawowej tylko silniejszy i z lepszą kondycją.
Jak widzę takie miernoty które mówią że każdy ciężar jest dla człowieka szkodliwy to mi po prostu żal się robi.
Obciążenie fizyczne kości i mięśni jest głównym bodźcem dla ich wzmocnienia. Możesz sobie brać witaminę D3 i wapń na mocne kości ale nigdy nie wzmocnisz ich tak jak wykonując ćwiczenia oporowe. W kościach są specjalne komórki które zagęszczają kości poddawane obciążeniom.



Jako człowiek zawodowo analizujący wypadki od przeszło 10 lat niestety się z tobą nie zgadzam bo po prostu pie**olisz i to co mówisz nie ma żadnego pokrycia w faktach.

Prosty przykład. Skoro organizm się przystosowuje do obciążeń to dlaczego grubasom siadają kręgosłupy i stawy w kolanach i biodrach? Przecież powinny się przystosować!

Także spędź może więcej czasu przy czytaniu a mniej na podnoszeniu żelastwa na siłowni panie wysportowany zdrowy człowieku.
Ludziom się wiecznie wydaje, że jak im się nic nie dzieje to są nieśmiertelni.
Ciekawe tylko skąd takie kolejki na ortopedię do wymiany stawów i do rehabilitacji?

SirMajkel

2018-12-12, 11:59
Abraxus napisał/a:



Jako człowiek zawodowo analizujący wypadki od przeszło 10 lat niestety się z tobą nie zgadzam bo po prostu pie**olisz i to co mówisz nie ma żadnego pokrycia w faktach.

Prosty przykład. Skoro organizm się przystosowuje do obciążeń to dlaczego grubasom siadają kręgosłupy i stawy w kolanach i biodrach? Przecież powinny się przystosować!

Także spędź może więcej czasu przy czytaniu a mniej na podnoszeniu żelastwa na siłowni panie wysportowany zdrowy człowieku.
Ludziom się wiecznie wydaje, że jak im się nic nie dzieje to są nieśmiertelni.
Ciekawe tylko skąd takie kolejki na ortopedię do wymiany stawów i do rehabilitacji?



Zgodzę się z abraxusem. Ile to takich znafców słyszałem na siłce a prawda jest taka, że nic nie boli dopóki z cyklu nie zejdą. Potem się zaczyna dramat jak wszystkie stawy itd. napie**alają, ale co tam wejdzie się znowu na cykl i będzie gitara.

Hrabia Drapula

2018-12-12, 12:52
ale ze co ma się przystosować ? kręgosłup do trzymania dużych ciężarów nad głową ? jakoś ewolucja nie dała nam takiej opcji bo i potrzeby nie ma, a u dziecka czy nawet młodzieży jeśli się coś ukształtuje nie tak zostaje tak do starości, oczywiście ruch i ćwiczenia tak ale z głową, nawet głupia jazda na nartach bardziej agresywna i częsta nie jest wskazana dla dzieciaków ze względu na kolana

Parker

2018-12-12, 13:28
Abraxus napisał/a:



Jako człowiek zawodowo analizujący wypadki od przeszło 10 lat niestety się z tobą nie zgadzam bo po prostu pie**olisz i to co mówisz nie ma żadnego pokrycia w faktach.

Prosty przykład. Skoro organizm się przystosowuje do obciążeń to dlaczego grubasom siadają kręgosłupy i stawy w kolanach i biodrach? Przecież powinny się przystosować!

Także spędź może więcej czasu przy czytaniu a mniej na podnoszeniu żelastwa na siłowni panie wysportowany zdrowy człowieku.
Ludziom się wiecznie wydaje, że jak im się nic nie dzieje to są nieśmiertelni.
Ciekawe tylko skąd takie kolejki na ortopedię do wymiany stawów i do rehabilitacji?



Bład logiczny , To ze przykleje do siebie 30 kg tluszczu nie znaczy ze trenuje kregoslup i go wzmacniam , bo co ma sie przystosowac? jak mietek ma wady postawy , to jak przytyje 30 kg i nie bedzie ich korygowal to bedzie mial jescze wieksze wady postawy.To jest znacznie bardziej skomplikowane . Moze i analizujesz wypadki przy pracy tego ci nie zabiore , ale tak na czysto chlopski rozum , jak mietek mial wypadek bo jeblo mu w krzyzu bo podnosil skrzynke browara a plecy mial wtedy jak luk triumfalny to co sie dziwic , 1,2,100 raz nic sie nie stanie , ale jedna z przyczyn tego wypadku bylo to ze robil tak od 20 lat.

Skad te kolejki do ortopedy? bo jakbym powiedzial temu mietkowi co mu plecy jebly zeby podniosl ta skrzynke z prostymi plecami to by mnie wysmial ze pie**ole glupoty . Oczywiscie nie mowimy tu o ludziach ktorzy maja fabrycznie jakies zwyrodnienia lub problemy.
Wiekszosc ludzi nie intersuje sie swoim zdrowiem dopoki nie zaczynaja miec z nimi problemow , a ja i inni tacy jak ja jestesmy po to zeby tych problemow nie mieli nigdy.

SirMajkel napisał/a:



Zgodzę się z abraxusem. Ile to takich znafców słyszałem na siłce a prawda jest taka, że nic nie boli dopóki z cyklu nie zejdą. Potem się zaczyna dramat jak wszystkie stawy itd. napie**alają, ale co tam wejdzie się znowu na cykl i będzie gitara.



Jesli nie zamierzasz startowac w zawodach , a tylko dbac o zdrowie , to nie widze zadnego sensu wchodzenia na jakikolwiek cykl , kiedykolwiek . Rozumiem o co ci chodzi bo masz troche racji , ale tez nie do konca tak to wyglada. Jeden "specjalista" z silowni nachapany na sterydiany poprawil swoj wynik na klate o 50 kg w ciagu miesiaca, 2 tyg pozniej musial isc do lekarza bo stawy nie wytrzymaly. Ale gdyby to samo zrobil w rok to nic by mu nie bylo , Ego wygralo i sie chlop rozj***l , takze wszystko dla ludzia ale z glowa.

nwonigers

2018-12-12, 13:51
za duzo pie**olenia. ja powiem tylko jedno. stawy, sam cwicze kiedys pol zycia gralem w pilke pedalsko-nozna. Jesli ktos mi powie ze ten sport ktory ona akurat cwiczy przez durnego starego nie niszczy stawow to k***a gratuluje. Caly ciezar jest oparty w pewnym momencie na barkach i lokciach. kiedys bedzie miala problemy z nimi a jak nie to sie zdziwie.

~Velture

2018-12-12, 14:41
Piękny wysyp sadolowych jestę ekspęrtę

ag...........th

2018-12-12, 14:53
Velture napisał/a:

Piękny wysyp sadolowych jestę ekspęrtę



Opini tego największego nadal brakuje ;-)

nowynick

2018-12-12, 15:10
:roll:

aż k***a oplułem ekran :piwo:

garota

2018-12-12, 19:42
Abraxus ale ty k***a jesteś głupi :)

KANIBAL22

2018-12-13, 03:19
no nie ma takiej fizycznej mozliwosci zeby bylo tam jakies 70 kilo

Marianos_123

2018-12-13, 07:00
To jest trening przyszłej kaleki i tyle w temacie

bisfhcrew

2018-12-13, 08:34
Może kiedyś wygra jakaś olimpiadę... Paraolimpiadę.
Każdy kto pisze że to zdrowe, nawet nie wie w jakim jest błędzie.

garota

2018-12-13, 10:06
Hahah wy wszyscy pie**olicie i żaden z was nie może nic powiedzieć o przyszłości tej dziewczynki tylko po jednym filmiku (na którym podnosi ciężary zabawne, dla dzieci, które nie zrobią jej żadnej krzywdy) a ja mogę powiedzieć o was wiele. Nigdy do niczego nie dojdziecie, a wasi starzy nie nauczyli was poświęcenia. k***a p*zdusie z internetu będą się wymądrzać na temat na który nie mają pojęcia. Abraxus ty tępaku serio mam ochotę cię postawić przed sobą i obić ci mordę ku*asem. Bo z pięści taką p*zdę to bym jeszcze zabił. Paraolimpiada, kalectwo...to wy reprezentujecie umysłowe. "fuckboys" tak się was nazywa na całym świecie.

Abraxus wszystkim napie**ala piwka tylko dlatego że pie**olą te same głupoty. Pamiętajcie zjeby, idiotów na świecie jest więcej, dlatego wasza drużyna jest taka wielka. Hahha ch*jki.

warka

2018-12-13, 10:12
stupak14 napisał/a:

Gryf 10kg i krążki 2x 2,5kg a nie 15 + 2x25kg gimbusie ;D
Do szkoły!


Dokładnie. Wystarczy spojrzeć na pomagiera, jak pomaga przy sztandze