18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziary

foad69 • 2010-04-07, 22:28
Pewnie sporo Sadystow jest dziarniętych, tu się można pokazać:



Z powodów 'ideologicznych' chciałem mieć błazna, pierwszy i z pewnością nie ostatni tatuaż.

sakara87

2010-07-04, 13:19
Robil ktos z was dziare w Zielonej Górze ?

Ewentualnie w Wa-wie, z kumplem robilismy w Art-line w Rybniku napewno ktos kojarzy ;-) ale teraz mamy zamiar gdzies indziej. Poszukalismy w necie i znalezlismy w sumie 3 studia warte uwagi, własnie w Wa-wie, Zielonej Górze i Rybniku, Podobno najlepsi w Polsce w zaleznosci co chce sie zrobic. Wiec moze ktos przyblizy cos na ich temat, czy drogo sie cenią, czy długo trzeba czekac na termin itd.

Zeby nie bylo to ja mam na wewnetrzej stronie bicepsa "Odi Vos" znaczenia sami sobie poszukajcie :-P

arekein

2010-07-10, 00:36
Ja robiłem w Zielonej
A jaki salon w ZG Cię interesuje ??

Am...........eg

2010-07-10, 01:07
sakara87 napisał/a:

Robil ktos z was dziare w Zielonej Górze ?

Ewentualnie w Wa-wie, z kumplem robilismy w Art-line w Rybniku napewno ktos kojarzy ;-) ale teraz mamy zamiar gdzies indziej. Poszukalismy w necie i znalezlismy w sumie 3 studia warte uwagi, własnie w Wa-wie, Zielonej Górze i Rybniku, Podobno najlepsi w Polsce w zaleznosci co chce sie zrobic. Wiec moze ktos przyblizy cos na ich temat, czy drogo sie cenią, czy długo trzeba czekac na termin itd.

Zeby nie bylo to ja mam na wewnetrzej stronie bicepsa "Odi Vos" znaczenia sami sobie poszukajcie :-P



Rybnik- Tofi i Enzo, moi znajomi są obdziarani u chłopaków- piękna, profesjonalna robota, tylko do Tofika już są zapisy na grudzień 2011. http://www.photoblog.pl/#tofitattoo/45263235/zarkon.html za tę łapkę i projekt wziął 1800zł- po znajomości. Sama jestem w trakcie załatwiania sobie terminu u Enza.

sakara87

2010-07-10, 18:17
arekein napisał/a:

Ja robiłem w Zielonej
A jaki salon w ZG Cię interesuje ??


Wiesz nie wiem nawet :-P , dowiem sie od kumpla to napisze, jesli to cos pomoze to on jest ponoc dobry w tatuazach typowo relistycznych, postacie ze zdjec itd

Gabryha napisał/a:



Rybnik- Tofi i Enzo, moi znajomi są obdziarani u chłopaków- piękna, profesjonalna robota, tylko do Tofika już są zapisy na grudzień 2011. http://www.photoblog.pl/#tofitattoo/45263235/zarkon.html za tę łapkę i projekt wziął 1800zł- po znajomości. Sama jestem w trakcie załatwiania sobie terminu u Enza.



Ja robiłem u Garego i Kosy, niedaleko rynku w Rybniku, cenic sie cenia ale jakis kosmycznych cen to nie maja, kumpel za pająka w kolorze na bicepsie 350 zł wiec drogo to nie było.

Am...........eg

2010-07-11, 01:18
Mam nowe wiadomości co do Tofika, już skończył zapisy na grudzień 2012. :P Ja z kolei pod koniec sierpnia zagoszczę w Rybniku. : )

RastaSoldat

2010-07-11, 16:55
R, pierwsze zdjęcie najlepsze :wali:

Ra...........og

2010-07-24, 15:20
R, lubisz gilganie po stopie?

R

2010-07-24, 23:56
Cthulhu napisał/a:

R, lubisz gilganie po stopie?



Wolę bardziej wyrafinowane tortury .... zadawać innym :amused:

arkadoss

2010-08-28, 10:06
takie gówniane gówno :oops:


perun88

2010-08-28, 12:11
Gabryha napisał/a:

Mam nowe wiadomości co do Tofika, już skończył zapisy na grudzień 2012. :P Ja z kolei pod koniec sierpnia zagoszczę w Rybniku. : )


zapraszam do rybnika :mrgreen: ...w Rybniku jeszcze dobrze dziara prykas i nie trzeba długo czekać po znajomości...polecam z jastrzębia Pawcia...naprawdę dobrze dziara i nie bierze dużo...większość ludzi z rybnika i okolic chodzi do niego poprawiać dziargi ...

Scarlet

2010-08-28, 23:38
a że mi ktoś (zdaje się, że Rose :) ) na zlocie zrobił zdjęcie jednej z dziar, to wrzucam. to ta do poprawki.


Asmodea22

2011-05-08, 03:51
perun88 napisał/a:


w Rybniku jeszcze dobrze dziara prykas i nie trzeba długo czekać po znajomości


nawet nie po znajomości jest szybko ale studio czy osoba nazwiskiem pryka? ja jakoś zadowolona nie wyszłam z salonu bo tatuator wszystkie moje zalecenia pomieszał :evil:

perun88

2011-06-05, 14:07
Arahja7 napisał/a:

nawet nie po znajomości jest szybko ale studio czy osoba nazwiskiem pryka? ja jakoś zadowolona nie wyszłam z salonu bo tatuator wszystkie moje zalecenia pomieszał :evil:



Ja wybieram się jutro dziarać, idę do Pawcia

http://www.kamuflaz.com/galeria.php

a tatuuję sobie takie oto coś


Asmodea22

2011-11-12, 05:01
I jak tam wolfik wyszedł? Na stronie tatuaże fajne ale przydałby się jakiś opis które są z freehandu bo o tej godzinie sama nie dostrzegam

Z perspektywy czasu myślę sobie, że jestem zbyt wymagająca i nigdy nie wyjdę od tatuażysty zadowolona. Za dużo sobie nawyobrażałam a tatuaż w sumie jest na tyle fajny że planuję u prykasa jeszcze 2... cóż, kobieta zmienną jest :roll: