18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziary

foad69 • 2010-04-07, 22:28
Pewnie sporo Sadystow jest dziarniętych, tu się można pokazać:



Z powodów 'ideologicznych' chciałem mieć błazna, pierwszy i z pewnością nie ostatni tatuaż.

foad69

2010-04-08, 00:21
90% społeczeństwa to kretyni, dziwisz się, że lubią tribale i orientalne znaczki?
Wydziaraj sobie coś, co dla Ciebie będzie miało jakieś znaczenie\podtekst. Tyle.

Lico

2010-04-08, 00:23
kota? ...o.O
ja naprawde lubie koty. ale szukalam i ciezko znalezc jakis fajny tatuaz z kotem.

el...........un

2010-04-08, 00:24
Lico napisał/a:

kota? ...o.O
ja naprawde lubie koty. ale szukalam i ciezko znalezc jakis fajny tatuaz z kotem.


to nie szukaj gotowca, złóż/zleć projekt

Scarlet

2010-04-08, 03:54
nie mam dobrych zdjęć swoich dziar. jak kiedyś mi ktoś zrobi (bo są na plecach to sama raczej nie dokonam tego) to wrzucę. 8-)

pewnie nie wszystkim by się podobały, ale ja je kocham, bo są moje, robione pode mnie, według mojej wizji i takie właśnie mają być ;)

Dz...........su

2010-04-08, 10:35
Lico napisał/a:

bardziej podoalaby ci sie katagana czy cyrylica ?;



Że się tak wpie**olę, wolę cyrylicę. Przynajmniej przeczytać umiem. A i słowiańskich braci darze o wiele większym szacunkiem, niż azjatów.

A mi się ostatnio zaległ w głowie pomysł, na dziarę z projektu, który wybazgrałem kiedyś na matmie w liceum i k***a okazało się, że wyrzuciłem zeszyt :/
Chyba będę musiał pójść do jakiejś szkoły, żeby się porządnie ponudzić i odtworzyć to.

Scarlet

2010-04-08, 13:07
katagana czy cyrylica? to już gotyk ^^ też trochę wyświechtany, ale wciąż śliczny.

Lico

2010-04-08, 14:48
nie umiem cytowac. ;/

projekt kota. sama bym sobie mogla cos takiego narysowac tylko tez nie mam za bardzo pomyslu. czy lepiej szkic, czy bardziej szczegolowy... a co do kolorow to myslalam o czarno-niebieskim. czyms.

Scarlet, a mozesz zdradzic co przedstawiaja twoje ukochane dziary? ukochane dziary ;>

Dziadzie z lasu (?;p) , chodzilo mi o wyglad, nie o to czy przeczytam czy nie, cyrylice tez przeczytam meczono mnie tym w szkole od dzieciaka. chodzi mi o to ze... hm... orientalne znaczki bardziej mnie kreca. wlasnie dlatego ze nie umiem ich odczytac. albo ktos kto by zobaczyl by nie umial.
talent artystyczna rozwija sie na nudnych lekcjach ^. na wykladach z reszta tez. chodzisz na wyklady i nagle odkrywasz w sobie talent.. hyh

Rh...........ox

2010-04-08, 15:44
Ja teraz zbieram na dziarkę i będę musiał przelać moje wyobrażenie na papier bo wątpię żebym gdzieś znalazł gotowca, a chcę sobie walnąć przez cały kręgosłup Szczerbca z trzonem na korzonkach :-P

Lico

2010-04-08, 21:09
Rhox... miecz, tez ciekawie. a dlaczego nie odwrotnie?^

ziomicz - genialny tatuaż . podziwiam.

Baalp. k***A. nie pokazuj mi takich kotow...

Scarlet

2010-04-08, 22:09
@ Lico

nad dupcią mam po prostu "scarlet" takim pseudogotykiem, bo to nie tylko moje imię, ale także słowo o głębszym znaczeniu dla mnie (dlatego też nie 'scarlett' a właśnie 'scarlet'). a na łopatce mam demona ze skrzydłami, wzór namalowany dla mnie.

Lico

2010-04-09, 00:43
Scarlet
demon ze skrzydłami musi wygladac swietnie. gdybym miala wygrac to tez wybralabym demna ze skrzydlami niz jakiegos aniola. chyba ze takiego fajnego, upadlego.
a co do takich ksywek/pseudonimow to mam dwa takie znaczace imiona/ksywki i nie wiedzialabym ktore wybrac.

Rh...........ox

2010-04-09, 10:16
@Lico

W ten sposób lepiej będzie wyglądać na ciele ;-)

Lico

2010-04-09, 11:54
nie wiem ale wydaje mi sie ze odwrotnie wygladaloby lepiej ;p zawsze rekojesc u gory na jakichs obrazach czy czyms lepiej sie prezentuje moim zdaniem.

foad69

2010-04-09, 11:58
Dziary, k***a, wrzucać! ;)