18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziary

foad69 • 2010-04-07, 22:28
Pewnie sporo Sadystow jest dziarniętych, tu się można pokazać:



Z powodów 'ideologicznych' chciałem mieć błazna, pierwszy i z pewnością nie ostatni tatuaż.

Dante88

2010-04-18, 23:25
pomyslow zawsze masa tylko zebrac sie i wykonac :D

dziubasek00

2010-05-24, 23:05
niezle z was brudasy, ze sie tak tatuujecie! :(

Asmodea22

2010-06-01, 18:41
a ja co do tekstów... preferuje odręczną czcionkę :-P bardzo nie lubię pospolitych tatuaży które są tak na prawdę powielane. W planach mam na całej długości nóg z tyłu zamek błyskawiczny rozerwany na łydce tak aby wyszły spod niego ścięgna. Chciałam też trochę prześwitujących ścięgien i kości na żebrach ale los zmusił mnie do zmiany tych planów i wytatuowania całego brzucha jedną dziarą :( do tego muszę ta dziarę dobrać do tego co już kiedyś na brzuchu sobie zrobiłam a później chciałam to wyskaryfikować przez co jest teraz w kawałkach... tekst z końca piosenki Kultu - Studenci na przedramionach w wersji czytelnej i odbiciu lustrzanym, czaszka gdy kiedyś zetnę się na łyso, freiheit na palcach i duuużo jeszcze
tak, planów dużo dużo dużo a tatuaż tylko jeden, w sumie był pretekstem do tego żeby kiedyś musieć go poprawić i iść pod maszynkę ponownie :-P
przed wyskaryfikowaniem wyglądał tak

Am...........eg

2010-06-01, 18:51
piersi bardzo apetyczne, ale nie kłuj ich tak. ;)

Modliszka

2010-06-01, 19:00
A niech stracę, to moja dziarka :->


Asmodea22

2010-06-01, 21:51
czemu? przekłute chyba apetyczniejsze ;) miałam kiedyś w tym miejscu co igła kolczyk :-P

modliszka, jak widzę tribala w tym miejscu to przypominają mi się ludzie którzy mają je niemalże na plecach zrobione :roll: a u Ciebie ładnie wpasowany w gabaryty :-)

Am...........eg

2010-06-01, 23:04
Arahja7 napisał/a:

czemu? przekłute chyba apetyczniejsze ;) miałam kiedyś w tym miejscu co igła kolczyk :-P



ja natomiast miałam przekłucie typu sternum, wszystko pięknie póki nie zacznie migrować i sprawdza się tylko przy małych piersiach, był taki piękny. :P

Modliszka, aleś Ty szczupła!

Ra...........og

2010-06-01, 23:15
Gabryha napisał/a:

Modliszka, aleś Ty szczupła!


A ja bym ją jeszcze troche odchudził :P

Modliszka

2010-06-01, 23:20
~Arahja7, Zapłaciłam za to cudenko kupę kasy i wiekszośc osób mówi że przepłaciłam - być może ale dzięki temu efekt jest taki a nie inny :) Dzieki :->

~Gabryha, yyyy maksymalny retusz, rzeczywistość jest zupełnie inna ;)

Linus wie jak jest naprawdę :mrgreen:

Cthulhu, i słusznie :P ale tendencja jest raczej w druga stronę :mrgreen:

Wilczex

2010-06-01, 23:47
A ja niestety muszę czekać jeszcze jakieś kilka latek, aż będę na 100% samodzielna i uniezależnię się finansowo. Teraz b mnie matka z torbami puściła a ojciec wydziedziczył. A kilka pomysłów mam, bo już od paru dobrych lat chcę dziareczkę.

Ra...........og

2010-06-01, 23:48
Dziwnych macie rodziców, moja matka to by chciala zebym mial tatuaż... :roll:

Wilczex

2010-06-01, 23:55
Cthulhu, nie każdy ma luz w domu, u niektórych panują jasno określone zasady, których NIE WOLNO łamać. Akurat u mnie jest ich sporo...

Wilczex

2010-06-02, 00:23
Jakbym miała cycki to bym mogła.

Scarlet

2010-06-02, 01:29
Wilczex, dlatego najpierw się robi dziarę, a potem stawia przed faktem, bo już i tak nic z tym wtedy nie zrobią, tylko muszą się pogodzić :P