18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

drogówka i laweta

tribal216 • 2015-09-22, 20:22
bez spojlerów, zobaczcie sami

filmik autorstwa "Na drogach"

Kaess

2015-09-23, 17:06
chcieli PIS to macie , nie długo 2ga Korea N będzie w Polsce

kokos_123

2015-09-23, 19:03
No przepisy odnośnie holowania są idiotyczne, ale proszę się przyznać, kto normalny jeździ +50 do limitu.
Mi się zdarza jechać +20 ale praktycznie nigdy coś więcej.
Choć znowu jeżdżę rzęchem co ma 25 lat i ach strach jechać ponad 100.
Choć na autostradzie dobija do limitu ( maksymalna prędkość 140 km/h ) :ok:

Nie mam pojęcia czemu na liczniku jest do 220... :?:

TheByQ

2015-09-23, 19:38
Jak mnie k***a bawią debile którzy chwalą się tym ze zapie**alają o 50 więcej niż jest dozwolone. A k***a ostatnio w poczekalni widziałem temat o radiowozie który się wpie**olił w motocyklistów bo prawdopodobnie jechał zbyt szybko to k***a wszyscy inaczej szczekali. Wtedy już nie było "kto nie zapie**alał niech rzuci kamieniem". j***na mentalność JP, pozostałość k***a po milicji, policjant ma się trzymać przepisów, ale tylko wtedy gdy policjant na tym traci?

grzybo165

2015-09-23, 20:31
Ja jebie to jest absurd. -_-

Gr00baz

2015-09-23, 23:20
@TheByQ Ja pie**ole chyba nie wiesz jak działa życie. To, że jest ograniczenie to jedno to jak jeżdzą inni to drugie. Niby nie można ściągać nielegalnego oprogramowania a jak jest naprawdę? Tak samo jest k***a z tymi j***nymi ograniczeniami nie raz widuje się przecież ograniczenia do 50 na prostych drogach, gdzie nie ma żadnego przejścia dla pieszych i innych rzeczy w tym stylu. Nie ma co się oszukiwać, że k***a takie ograniczenia są bez sensu i prawo jest w tym temacie dziurawe jak sk***esyn.

Siekul

2015-09-24, 13:16
Gr00baz, No i co z tego? Prawo to prawo, ch*jowe, ale prawo. Ja się nie mam zamiaru wyłamywać i ustalać sobie własnych ograniczeń prędkości, żeby dostać mandat i stracić prawko jak jakiś imbecyl. Pomijając oczywiście fakt, że często takie drogi gdzie jest ograniczenie do 50 nie spełniają różnych warunków do tego, by móc podnieść te ograniczenie...

Debili jest pełno widzę, lecz najbardziej mnie bawią te osoby, które mają +/- 20 lat i myślą, że znają życie i ruch na drodze.