18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

drogówka i laweta

tribal216 • 2015-09-22, 20:22
bez spojlerów, zobaczcie sami

filmik autorstwa "Na drogach"

Galin

2015-09-22, 23:34
Kobitka ma racje w sprawie tej lawety. To jest wyludzanie pieniedzy.

~Vuko

2015-09-22, 23:38
Cytat:

I uważasz ze za rozmowę przez telefon komórkowy należy komuś łamać życie?


Co ty chrzanisz :ok***a:
Życie sama sobie złamała zapie**alając, potem jeżdżąc bez prawka i jeszcze zwracając na siebie uwagę policjantów. rozmawiając przez telefon w trakcie jazdy. Podejrzewam, że gdyby nie ten telefon to spokojnie by sobie prawko odebrała. Też się nie zgadzam z niektórymi aspektami ale jak ktoś tak odpie**ala to sam się prosi o karę. Trzeba ponosić konsekwencje swoich czynów.

duchoski

2015-09-22, 23:40
„Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko rozwiązuje się problemy nie znane w żadnym innym ustroju”.

Dexterous

2015-09-22, 23:51
"Rozsądek rozsądkiem, a przepisy przepisami" podsumował idealnie :D Btw. W przypadku tej policjantki JP na 100%! :D

kietong

2015-09-22, 23:55
Rozpie**ala mnie ten trend wielce zdroworozsądkowych drogowych szeryfów. Się nie zesrajcie z tymi waszymi przepisami i dziećmi wybiegającymi na pasy. Mam nadzieję, że jak będę kiedyś zapie**alał i pójdę siedzieć za jakiegoś nieuważnego frajera, to będzie ktoś z waszej rodziny, parówy.

glogen

2015-09-23, 00:08
totalna abstrakcja .... kobieta ma racje to jest po prostu wyłudzanie pieniędzy , teraz straci pracę i kto będzie musiał ją utrzymywać ? MY !!! Jak pójdzie do pierdla to kto będzie ją utrzymywał ? MY !! Mamy idiotycznie skontrowane prawo, a kto nigdy nie przekroczył prędkości o 51 km/h ? kiedyś dostałem podwózkę do domu od naprawdę miłych policjantów w Łodzi, jechałem z nimi kia ceed 140 km/h na 60, policjanci oczywiście bez pasów, jedynie śmiali się że zaraz jest fotoradar i muszą zwolnić bo będą mieli przej***ne..............

Elektron205

2015-09-23, 00:11
Jak tylko pomyślę o tym nowym, popie**olonym przepisie to mnie krew zalewa. Rozumiem mandat, ale prawo jazdy? Jak widać w żaden sposób to nie załatwia problemu piratów drogowych, bo nadal jeżdżą bez prawka, a tylko to utrudnia życie normalnie zarabiającemu pieniądze człowiekowi, który nie żebrze na ulicy. Dodatkowo ta sprawą z lawetą to już chyba jakiś kolejny przekręt, żeby laweciarze mieli większy popyt.

No i teraz każdy powie "a to mógł nie zapie**alać 50 km/h więcej". Uwieźcie, że czasami na polskich drogach inaczej się nie da, gdy co 100m jest ograniczenie do 40-60km/h z k***a 100.

an...........ad

2015-09-23, 00:24
Wielki ból dupy a to była jej i tylko jej decyzja by kierować bez uprawnień.
Przekroczenie o 50+, nawijanie przez komórkę - dopóki polacy nie pozbędą się tej postsowieckiej mentalności - ja nie potrafię? potrzymaj mi piwo - na ulicach dalej będą ginąć ludzie.

AlexUnder

2015-09-23, 00:28
Z tą lawetą to już sk***ysyństwo maksymalne, pojazd sprawny, nie ma podstaw by nie pojechał dalej na własnych kołach.

James.B

2015-09-23, 00:37
blutufa hahah blutu sie muwi !!!

Nikolay

2015-09-23, 00:42
@JOE_internet mówi sie bijuetoou bo to z francuska parlevu?

Górnik_Roku

2015-09-23, 00:43
Coraz ładniejsze Policjantki dają do tego programu.

Pyniek92

2015-09-23, 00:46
Bawią mnie te wszystkie wypociny licealistów którzy pojęcia nie mają o pracy przedstawiciela handlowego ba, jakiejkolwiek pracy i pieprzą brednie o tym, że to był jej wybór, że kierowała bez prawka, że sama sobie winna bo "zapie**alała" powyżej 50 km/h bo jest to prędkość tak ogromna, że jej przekroczenie graniczy z cudem gdyż oni tyle nie potrafią osiągnąć swoim rowerem który to dostali na komunię a co najśmieszniejsze do tych komentarzy używają wyszukanych słów by wypaść na inteligentniejszych niż są. Jakie to życie jest proste i "czarno białe" gdy to mamusia z tatusiem wkładają jedzenie w ich brzuszki i nie muszą sami na nie naginać. Brał ktoś pod uwagę, że kobieta po prostu bała się stracić prace i zmuszona była ją kontynuować? Spytajcie się swoich rodziców co by się stało z waszym obiadkiem gdyby jedno z nich musiało przymusowo 3 miesiące pauzować? Jestem w stu procentach pewien, że gdyby ta babeczka nie była do tego zmuszona finansowo lub jakkolwiek inaczej by tak nie ryzykowała.
Co do nowych przepisów o holowaniu na policyjny parking mimo iż ma się kierowcę na zmianę to brak słów jak podle i chamsko próbują łatać tę dziurę budżetową.

wieczór

2015-09-23, 00:54
Gliniarz łże jak pies. Nie ma obowiązku odcholowywać pojazdu, jeśli babka może go przekazać innemu kierowcy. Kierowca ten nie musi się znajdować w samochodzie w chwili zatrzymania.

Dwa - użył sformułowania nie ma uprawnień. Otóż zatrzymanie prawa jazdy to nie jest odebranie uprawnień. Jest to tylko zatrzymanie dokumentu (faktycznie bez niego nie można kierować pojazdem, ale uprawnień nie traci - przepis jest wewnętrznie sprzeczny).

pokson

2015-09-23, 01:13
Ludzie, tam byla kamera.... mieli sie dogadywac ile kto da a ile kto wezmie???? Poj***lo was do reszty??? Tak samo nie rozumiem debili ktorzy w 'uwaga pirat' albo innym programie pytaja: 'A nie mozna by sie dogadac?' albo najlepsze:
policjant: wg. taryfikatora minimum to 500 zl
'poszkodowany': A nie mozna by tak 200?