18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Droga na skróty

bobobson • 2024-02-02, 14:03
Zjazd ze Śnieżki w wykonaniu rodaka

~Angel

2024-02-04, 19:19
Kto widział zdjęcie ten widział ale jesteśmy zmuszeni usuwać je z naszej strony więc nie piszcie postów o ponowne je wstawiane ani wysyłanie na PRV.

Ten_Najgorszy

2024-02-05, 05:15
Mozna gdzieś to obczaixc jeszcze?zdjęcia!

SraliBaby_W_Rowie

2024-02-05, 05:57
@Angel


Tak właściwie czemu byliście zmuszeni? Ktoś się do was oficlajnie ze służb odezwał?


Ciekawi mnie to, bo jeszcze kilka lat temu takie zdjęcia czy filmiki z rodzimego podwórka były codziennością. Aktualnie więcej mocniejszych materiałów idzie nawet na instagramie obejrzeć
xD

krolfilip

2024-02-05, 07:22
@Angel

A dlaczego? Tak trudno jest napisać konkretnie o co chodzi? Zachowujecie się jak politycy nie wolno bo nie i ch*j.

~Angel

2024-02-05, 08:33
SraliBaby_W_Rowie napisał/a:

@Angel
Tak właściwie czemu byliście zmuszeni? Ktoś się do was oficlajnie ze służb odezwał?
Ciekawi mnie to, bo jeszcze kilka lat temu takie zdjęcia czy filmiki z rodzimego podwórka były codziennością. Aktualnie więcej mocniejszych materiałów idzie nawet na instagramie obejrzeć
xD



Główną przyczyną konieczności kasowania materiałów pochodzących z Polski są zgłoszenia osób trzecich - rodzin ofiar . Również sami autorzy zdjęć z wypadków pracujący w służbach (pogotowie, policja, straż) robią zdjęcia udostępniają miedzy sobą a potem trafiają do szerszej publiki. Gdy zaczyna się robić smrodek w ich pracy z tego powodu to zaczyna się walka z wiatrakami czyli szukanie gdzie są one udostępnione.
Na instagramie czy innych portalach lub grupach społecznościowych łatwiej jest ukryć takie materiały a i osobom zainteresowanym ich usunięciem trudniej dotrzeć do wszystkich takich grup - my jesteśmy dużym i znanym portalem w zasadzie bez żadnych ograniczeń co do przeglądania i dodawania materiałów na forum więc łatwiej trafić i poprosić rodzinie o skasowanie zdjęć.
Bywają sytuacje że opublikowane materiały są cennym źródłem informacji dla śledczych bo często są zrobione przed przyjazdem służb a tym samym zatarciem wielu śladów czy nawet dotarcia do świadków którzy cykają fotki robią filmiki ale nie zgłaszają się do służb jako świadkowie zdarzenia i takie materiały zostają objęte są śledztwem.
Zgłoszenia naruszenia wizerunku czy udostępnianie danych również jest powodem skasowania różnych materiałów jak np . komisarz flak ;-)

KatarzynaPasierbek

2024-02-05, 11:57
Kto to komisarz flak

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2024-02-05, 12:04 ]
Ten co dymał fryzjerkę oraz kosmetyczkę i to nagrywał i. Niby jego żona zobaczyła nagrania i udostępniła je w sieci.

path

2024-02-05, 12:45
Jak już zdjęć nie można to przynajmniej może jakiś graficzny opis? Co było konkretnie przyczyną śmierci?

przemslot

2024-02-05, 13:03
path napisał/a:

Jak już zdjęć nie można to przynajmniej może jakiś graficzny opis? Co było konkretnie przyczyną śmierci?



chłop sie sp***olił ponad kilometr w dół, na mecie zameldował się praktycznie nagi ze zdartą skórą w kilku miejscach i wieloma obrażeniami wewnętrznymi

fr1man

2024-02-05, 18:36
30 sekund szukania w Google. Wysilcie się trochę.

~Angel

2024-02-05, 21:08
Zamykam bo wyraźnie napisałem aby nie pisać o fotki.