18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Droga na skróty

bobobson • 2024-02-02, 14:03
Zjazd ze Śnieżki w wykonaniu rodaka

Novik

2024-02-03, 00:41
Na ch*j się tam wpie**alalał

Lizzzu1234

2024-02-03, 08:32
Macie jeszcze foto tego 2 na dole ? Bo ten pierwszy,y to nieźle wygadał już na dole

mich95

2024-02-03, 09:38
trytodie napisał/a:

Foliarze widzę dalej się nie znudzili, 10 lat będą jeszcze pie**olic o Covidzie



Jacy foliarze? Tumanie pierdilony samo Who nawet napisało na swojej stornie że w ch*ja zostałeś zrobimy kretynie j***ny, za 10 lat, 20czy 30 zaws3sie będziemy śmiać z t takich oferm jsbenych jka ty, tylko że was już nie będzie hahahaba

Toperson1

2024-02-03, 10:52
Ja się pytam gdzie są te zdjęcia?? :-/

stawicka2001

2024-02-03, 11:06
Co jest z tym sadistic, że zdjecie ” na mecie ” zostalo usuniete? ;)

bubatsa

2024-02-03, 11:41
stawicka2001 napisał/a:

Co jest z tym sadistic, że zdjecie ” na mecie ” zostalo usuniete?



Osrał się autor zdjecia

dżonyłojlker

2024-02-03, 12:03
TwójCzarnyPan napisał/a:

Mam to głęboko w dupie, jak widzisz. Ale chociaż wiem kto mnie podpie**ala: taki jeden żałosny przegryw z bólami w tylniej części ciała. Widocznie to jedyna radość w jego gównianym życiu. A Angel nie lepszy, zamiast sprawdzić, blokuje choć aktywne konto zawsze mam tylko jedno. ch*jowy portal, ch*jowa administracja.



To rozwiń swoją myśl, kto cię podpie**ala? Gdy pisałeś do mnie wypie**alaj, nazywałeś mnie ch*jem, pedałem, cwe*em, sk***ysynem, to odpowiadałem ci, że i tak cię nie podpie**olę, bo konfidentami gardzę bardziej niż zbieraczami piwek.
Dlatego, jeśli sugerujesz, że to ja cię kiedykolwiek podj***łem, to domagam się przeprosin.

dun

2024-02-03, 12:37
dobra beka z tych dwoch pojebow wyzej, portal dla patusow i wykolejencow a jeden domaga sie przeprosic od drugiego ;)

tommitmx

2024-02-03, 12:37
bubatsa napisał/a:

Osrał się autor zdjecia



Ma ktoś zdjęcie na mecie?

MagdaGr

2024-02-03, 12:56
A gdzie widać te flaki? Masz jakiś inny filmik?

KremufkowyPotwor napisał/a:

O k***a grubo, tak mu skórę zdarlo że aż flaki prześwitują
Na końcu nagrania widać jak zjeżdża ten pierwszy i jest już na dole


bansheex

2024-02-03, 13:01
Gdzie to zdjęcie z mety? :roll:

TwójCzarnyPan

2024-02-03, 13:11
motylekwbrzuchu napisał/a:

To rozwiń swoją myśl, kto cię podpie**ala? Gdy pisałeś do mnie wypie**alaj, nazywałeś mnie ch*jem, pedałem, cwe*em, sk***ysynem, to odpowiadałem ci, że i tak cię nie podpie**olę, bo konfidentami gardzę bardziej niż zbieraczami piwek.
Dlatego, jeśli sugerujesz, że to ja cię kiedykolwiek podj***łem, to domagam się przeprosin.


Nic takiego nie sugeruję, wiem że to nie ty. Przecież piszę, że taki jeden z bólami. To bul_od_bytu.
I nie przypominam sobie żebym do kogoś bezpośrednio pisał, że jest ch*jem, cwe*em, czy pedałem. Robię niektórym takie aluzje, ale nigdy bezpośrednio: "ty pedale!" A z tym wypie**alaniem/sp***alaniem kontekst był inny. Ty: "to wypie**alam", ja: "no to wypie**alaj". Coś w ten deseń.

darek1234

2024-02-03, 13:26
niemamskarpet. napisał/a:

nie no spoko , mnie tylko dziwi po co on się rozebrał do tego zjazdu



Dlatego, że nie miał czekanu i chciał, żeby mu stanął itd...

dżonyłojlker

2024-02-03, 13:28
TwójCzarnyPan napisał/a:

Nic takiego nie sugeruję, wiem że to nie ty. Przecież piszę, że taki jeden z bólami. To bul_od_bytu.
I nie przypominam sobie żebym do kogoś bezpośrednio pisał, że jest ch*jem, cwe*em, czy pedałem. Robię niektórym takie aluzje, ale nigdy bezpośrednio: "ty pedale!" A z tym wypie**alaniem/sp***alaniem kontekst był inny. Ty: "to wypie**alam", ja: "no to wypie**alaj". Coś w ten deseń.



Nie skojarzyłem, wybacz przyjacielu :mikolaj: W jednym temacie jednak nerwy ci puściły i pisałeś wprost, może miałeś gorszy dzień.

TwójCzarnyPan

2024-02-03, 14:30
motylekwbrzuchu napisał/a:

Nie skojarzyłem, wybacz przyjacielu W jednym temacie jednak nerwy ci puściły i pisałeś wprost, może miałeś gorszy dzień.


Ogólnie trzymam się zasady, że jadę tylko po tych, którzy i po mnie jadą, nigdy nie zaczynam pierwszy. Więc pewnie tak było.
Często odnoszę się do ogółu "zjebów z Sadola", jak ktoś się wtedy czyje obrażony indywidualnie, to trudno. Ale ciebie chyba trudno obrazić, więc to raczej nie ten przypadek.

Tak w ogóle, przydałby się dział na Sadolu bez żadnych zasad, gdzie możnaby pisać cokolwiek, łącznie z wyzwiskami, bez żadnych konsekwencji. Najlepiej w dziale hard, żeby słabsi psychicznie mogli sobie odfiltrować. Za taką nieskrępowaną wolność wypowiedzi szanowałbym ten portal ponad wszystko. Bo wolność wypowiedzi to też wolność obrażania, podoba się to komuś czy nie.