18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Droga na skróty

bobobson • 2024-02-02, 14:03
Zjazd ze Śnieżki w wykonaniu rodaka

darek1234

2024-02-02, 19:23
100pa napisał/a:

Jakby miał czekan i umiał go użyć to mógłby się zatrzymać w początkowej fazie ześlizgu?
Słyszałem, że jak już się zdąży rozpędzić to i czekan nie pomoże.



Miał tylko ku*asa, ale nie zdążył mu stanąć, bo gdyby mu stanął to by jakoś wyhamował

ProVVe

2024-02-02, 20:04
KremufkowyPotwor napisał/a:

O k***a grubo, tak mu skórę zdarlo że aż flaki prześwitują
Na końcu nagrania widać jak zjeżdża ten pierwszy i jest już na dole



Eeee chyba siniaki, wybroczyny bardziej niż flaki

;-)

TwójCzarnyPan

2024-02-02, 20:16
JubeL napisał/a:

Pięknie krzyczał "panie Boże, panie Boże, panie Boże"


I Bóg go nie uratował. Stąd wniosek, że:
a) Był grzesznikiem i spotkała go zasłużona kara boska.
b) Bóg nie istnieje.
(niepotrzebne skreślić, w zależności od poglądów)

Dr0mg napisał/a:

a można raz w życiu wydać na raki i czekan..


Na Śnieżkę? Nie ten poziom. Wyśmialiby ich. Tam wystarczy zachować zdrowy rozsądek.

razak

2024-02-02, 20:25
trytodie napisał/a:

Foliarze widzę dalej się nie znudzili, 10 lat będą jeszcze pie**olic o Covidzie



która dawka w tym roku wariacie ?

bobobson

2024-02-02, 20:34
tkubiak napisał/a:

Widać że zimą nie byłeś na Śnieżce. Łańcuchy są równo że śniegiem lub pod nim.


Raczej nie był, a jest to jedna z najbardziej wietrznych gór w Europie

T.G.S.

2024-02-02, 20:43
czy mi się wydaje że drugi zjechał jak już pierwszy był na dole...po co ?

TwójCzarnyPan

2024-02-02, 20:50
trytodie napisał/a:

Foliarze widzę dalej się nie znudzili, 10 lat będą jeszcze pie**olic o Covidzie


Konfederuskom żal, że się skończyło, bo w szczycie histerii partia Korwinka i Grzesia B. miała 14% poparcia, a chwilę później im spadło do 5%.
I żeby mi tu jakiś zjeb nie wyjechał z dawkami - nie przyjąłem żadnej i uważam, że cała histeria była niepotrzebna, a nawet szkodliwa. Ale Konfiarzy i tak nienawidzę jak kacapów. Za całokształt.

ruchamdziwki

2024-02-02, 21:20
TwójCzarnyPan napisał/a:

Konfederuskom żal, że się skończyło, bo w szczycie histerii partia Korwinka i Grzesia B. miała 14% poparcia, a chwilę później im spadło do 5%.
I żeby mi tu jakiś zjeb nie wyjechał z dawkami - nie przyjąłem żadnej i uważam, że cała histeria była niepotrzebna, a nawet szkodliwa. Ale Konfiarzy i tak nienawidzę jak kacapów. Za całokształt.



kogo to gowno obchodzi
jesteś aż tak upośledzony że wszędzie wplatasz politykę?
ty pewnie przed spaniem sprawdzasz pod łóżkiem czy ci grzesiu braun się nie schował i cię nie chce wystraszyć
jebnij się w ten pusty głupi łeb

TwójCzarnyPan

2024-02-02, 21:45
r*chamdz**ki napisał/a:

kogo to gowno obchodzi
jesteś aż tak upośledzony że wszędzie wplatasz politykę?
ty pewnie przed spaniem sprawdzasz pod łóżkiem czy ci grzesiu braun się nie schował i cię nie chce wystraszyć
jebnij się w ten pusty głupi łeb


Bez polityki nie byłoby Sadola. Tu każdy wpis o czarnych i Arabach jest polityczny, O Ukrainie i kacapii też, a przede wszystkim o żydowskich spiskach. Jeszcze nie zauważyłeś?

dżonyłojlker

2024-02-02, 22:32
trytodie napisał/a:

Foliarze widzę dalej się nie znudzili, 10 lat będą jeszcze pie**olic o Covidzie



Jak 20 lat temu ktoś mówił o chipach we łbie, to go prostaczkowie mieli za wariata. Teraz chip w mózgu tylko dla bogaczy - róbcie zapisy prostaczkowie, bo dla was zabraknie. To samo jak ze szczypawkami, w wiadomościach - niedobre celebryty biero szczypawki bez kolejki, zapisujta się bo zbraknie, towar deficytowy, tylko dla najlepszych.


TwójCzarnyPan napisał/a:

Bez polityki nie byłoby Sadola. Tu każdy wpis o czarnych i Arabach jest polityczny, O Ukrainie i kacapii też, a przede wszystkim o żydowskich spiskach. Jeszcze nie zauważyłeś?



Wyluzuj wora, bo wracasz do starego pióra. Jeszcze się adminy zorientują czyje to konto i uschniesz z żalu nie mogąc wk***iać tradycyjnych sadolników.

niemamskarpet.

2024-02-02, 23:01
nie no spoko , mnie tylko dziwi po co on się rozebrał do tego zjazdu :D

TwójCzarnyPan

2024-02-02, 23:03
motylekwbrzuchu napisał/a:

Wyluzuj wora, bo wracasz do starego pióra. Jeszcze się adminy zorientują czyje to konto i uschniesz z żalu nie mogąc wk***iać tradycyjnych sadolników.


Mam to głęboko w dupie, jak widzisz. Ale chociaż wiem kto mnie podpie**ala: taki jeden żałosny przegryw z bólami w tylniej części ciała. Widocznie to jedyna radość w jego gównianym życiu. A Angel nie lepszy, zamiast sprawdzić, blokuje choć aktywne konto zawsze mam tylko jedno. ch*jowy portal, ch*jowa administracja.

Janko

2024-02-02, 23:25
Pewnie morsowania

koolowsky

2024-02-03, 00:39
jamber napisał/a:

ziomek na mecie



Nie spadł jeopie z samej góry tylko co najwyżej z trawesu. Tam bywa w ch*j slisko. I jestem pewien ze od tej tragedii będą barierki na 3 metry. Zastanawie manie jednak czemu zginął.