18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dotykacze Bułek

ZnanyJakoZaganiacz • 2012-04-22, 16:13
Za youtube:
"Oto sklepowi macanci bułek, których można spotkać w każdym sklepie. Możecie sobie tylko wyobrazić, gdzie te ręce trzymali wcześniej i co nimi robili! Najlepsze zostawiliśmy na koniec."

A od siebie dodam - śmierć macaczom! Niestety, takie sytuacje najczęściej przydarzają się w małych wiejskich sklepikach, ostatnio miałem okazję podziwiać jak pewna starsza Pani po kolei macała gołymi rękoma każdy bochenek chleba przed wybraniem tego ostatecznego. Tak jak zostało już to napisane, nie jesteśmy pewni, z czym te ręce miały kontakt zanim dotknęły to pieczywo...


robertoo

2012-04-22, 16:19
mialem pisac ze z dupy filmik bo kazdy dotyka bulke, bierze ja i tyle (i sam tak robie), ale od 1:40 co robi ta stara rura jest obrzydliwe

~Blackhunter

2012-04-22, 16:22
To jakieś k***a bezprawie. Na pohybel bułkowym macaczom !!
Stare baby są najgorsze. Dlatego nie kupuję bułek w większych sklepach.

think666

2012-04-22, 16:25
robertoo napisał/a:

mialem pisac ze z dupy filmik bo kazdy dotyka bulke, bierze ja i tyle (i sam tak robie), ale od 1:40 co robi ta stara rura jest obrzydliwe


Brzydzi Cię to? Sam dotykasz innych bułek biorąc te, za które płacisz. Tak ciężko włożyć łapę w woreczek i przewinąć na drugą stronę?

Mr.Drwalu

2012-04-22, 16:40
Może to zboczenie narodowe ;)
Macamy wszystko co nam zachód funduje :amused:

_R...........s_

2012-04-22, 16:43
ch*j z bułkami. Najgorsze jest jak ktoś maca jakieś owoce albo warzywa. k***a bierzesz do ręki to już czujesz czy taki np pomidor jest w miarę twardy czy obity. Ale nie k***a, bo taki delikwent musi wymacać sobie i zgnieść, a potem wrzucić tam skąd wziął.

super evil

2012-04-22, 16:48
niedawno miałam podobną sytuację w tesco, ekspedientka przy kasie włożyła łapę w bułki, gdzie sama wkładałam przez woreczek :-?
precz z oblechami!

~Blackhunter

2012-04-22, 16:48
kudlaty1125 napisał/a:

ch*j z bułkami. Najgorsze jest jak ktoś maca jakieś owoce albo warzywa. k***a bierzesz do ręki to już czujesz czy taki np pomidor jest w miarę twardy czy obity. Ale nie k***a, bo taki delikwent musi wymacać sobie i zgnieść, a potem wrzucić tam skąd wziął.



Owoce i warzywa możesz umyć pod bieżącą wodą a bułki nie umyjesz :-/

rockface123

2012-04-22, 16:48
ja kupuje tylko w piekarni jeszcze ciepłe nikt swoimi jebiącymi łapskami bułek mi nie dotyka :hitler:

SzczypMojeSuty

2012-04-22, 16:53
Oprócz ostatniej sytuacji to moim zdaniem wszystko jest w porządku.

ZnanyJakoZaganiacz

2012-04-22, 16:56
SzczypMojeSuty napisał/a:

Oprócz ostatniej sytuacji to moim zdaniem wszystko jest w porządku.



Masz rację.
Twoim zdaniem.

najtro

2012-04-22, 17:16
Ja mam bułki prosto z piekarni, ale czasem zdarzy się kupić w sklepie i nie zawsze biorę ten woreczek na łapy bo ich nie ma. Nie mieszam bułkami i jak biorę swoje to nie macam innych, nawet ich nie dotykam. Ostatnia akcja chamstwo, ale jeśli ktoś bierze bułki nie macając innych to proszę się grzecznie odpie*dilić :)

rafekg

2012-04-22, 17:29
A w piekarni nie dotykają tych waszych sterylnych bułeczek? Pan piekarz tez nie wiadomo co wcześniej robił swoimi dłońmi. Mam w dupie czyjeś zarazki... dosłownie i w przenośni.

ZnanyJakoZaganiacz

2012-04-22, 17:31
rafekg napisał/a:

A w piekarni nie dotykają tych waszych sterylnych bułeczek? Pan piekarz tez nie wiadomo co wcześniej robił swoimi dłońmi. Mam w dupie czyjeś zarazki... dosłownie i w przenośni.



Trudno nazwać piekarzy brudnymi, nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo w takich miejscach przestrzega się norm czystości ;) Obecnie, piekarze nie muszą nawet dotykać pieczywa po wyjęciu z pieca, wszystko wykonują za pomocą narzędzi. Ale internet jest pełen specjalistów z wiedzą z dupy.

Marcinxxxxx

2012-04-22, 17:38
Macanie bułek nowa perwersja :D Kaufland to najgorszy sklep w/g rankingów to co sie dziwić :D