18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dotykacze Bułek

ZnanyJakoZaganiacz • 2012-04-22, 16:13
Za youtube:
"Oto sklepowi macanci bułek, których można spotkać w każdym sklepie. Możecie sobie tylko wyobrazić, gdzie te ręce trzymali wcześniej i co nimi robili! Najlepsze zostawiliśmy na koniec."

A od siebie dodam - śmierć macaczom! Niestety, takie sytuacje najczęściej przydarzają się w małych wiejskich sklepikach, ostatnio miałem okazję podziwiać jak pewna starsza Pani po kolei macała gołymi rękoma każdy bochenek chleba przed wybraniem tego ostatecznego. Tak jak zostało już to napisane, nie jesteśmy pewni, z czym te ręce miały kontakt zanim dotknęły to pieczywo...


roma21

2012-04-23, 12:00
a wystarczy założyć rękawiczkę foliowa...

Dzikiwaz

2012-04-23, 12:08
To chyba Kaufland w Tarnowie. Aż mi wstyd. Jedyne co mogę polecić to opiekanie na palnikiem gazowym bułek. Następnym razem jak ktoś będzie świadkiem czegoś takiego proszę pytać czy ktoś potrafi czytać.

filipsworks

2012-04-23, 12:10
j***ć dotykanie... Kiedyś ludzie też grzebali sobie w dupach, a potem wyjmowali pieczywo z pieców - każdy jadł i nikt od tego nie zdechł.

Prawdziwy horror jest gdy zobaczy się na plakietkę z ceną, pamiętając czasy kiedy kosztował ten luksus nieco ponad 10gr.

defol

2012-04-23, 13:16
Najbardziej tragiczna i sadystyczna rzecz jaką oglądałem! O matko oni dotykają bułki !!!!!! Bakterie są wszędzie o nie !!!!!!!!!!!!! Wszyscy zginiemy .....

Drwina Z Pingwina

2012-04-23, 19:23
Mnie to straszliwie wpieniają te jordolone klapki! Koszyk w jednym reku, worek na bule w drugim i weź się teraz gimnastykuj przy pojemniku, kiedy ta kaprawa klapka, wieczko czy inne badziewie próbuje ci rękę urwać, paluchy powyłamywać, rany straszliwe zadać. Klapie za każdym razem, paca o ten plastik, stuka. Jak jakiś Kraken chce cie pożreć, wchłonąć, zgwałcić psychikę.
Jakby nie można jakiegoś magnesu przykleić, przyczepić coś, haczyk jakiś, trzymadełko...

Kaszysz

2012-04-24, 08:01
powinno być prawo że "przedmiot macany należy do macanta" :)

PS.
W cywilizowanych miastach przy każdym pojemniku z pieczywem są foliowe rękawiczki.

.:...........:.

2012-04-24, 08:02
Kaszysz napisał/a:

W cywilizowanych miastach przy każdym pojemniku z pieczywem są foliowe rękawiczki.



To nie zależy bardziej od marki sklepu? :roll:

wojtipek

2012-04-24, 23:42
No, ale muszę powiedzieć, że w Kauflandzie w moim mieście ludzie zawsze zakładają te foliowe rękawiczki, tzn. nigdy nie przyłapałem kogoś, kto by ich nie miał. Gorzej jest w dziale z mięsem gdzie tymi samymi rękawiczkami ekspedientki dotykają mięso i na przykład sery nie biorąc pod uwagę, że nie wszyscy jedzą mięso i chcą mieć z nim kontakt np. na tym serze.

Novik

2012-06-07, 12:02
prawo pierwszej ręki biorę pierwszą którą dotykam i pakuje do wora :d