18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dotykacze Bułek

ZnanyJakoZaganiacz • 2012-04-22, 16:13
Za youtube:
"Oto sklepowi macanci bułek, których można spotkać w każdym sklepie. Możecie sobie tylko wyobrazić, gdzie te ręce trzymali wcześniej i co nimi robili! Najlepsze zostawiliśmy na koniec."

A od siebie dodam - śmierć macaczom! Niestety, takie sytuacje najczęściej przydarzają się w małych wiejskich sklepikach, ostatnio miałem okazję podziwiać jak pewna starsza Pani po kolei macała gołymi rękoma każdy bochenek chleba przed wybraniem tego ostatecznego. Tak jak zostało już to napisane, nie jesteśmy pewni, z czym te ręce miały kontakt zanim dotknęły to pieczywo...


redie

2012-04-22, 22:20
A najlepsze jest jak komuś coś upadnie na podłogę, to szybko chwyta i odkłada na miejsce jakby nic się nie stało.

cykor21

2012-04-22, 22:56
Naprawde tak trudno użyć tych szczypiec obok?

mo...........ne

2012-04-22, 23:55
Mówicie o piekarniach ale z tego co widziałem to (przynajmniej w moim mieście) Kaufland sam wypieka bułki które trafiają do sklepu w formie zamrożonego ciasta. Bakterie i tak się przypieką w piecu na sklepie, a droga od pieca do półki to wielka szufelka, łapskami tego nie przeżucają.

SasekPL

2012-04-22, 23:55
Napisane jest "prosimy nabierać szczypcami". Widocznie nie każdy spełnia tą prośbę :D

andamarius

2012-04-23, 00:08
Tomasz Zaganiacz napisał/a:

Niestety, takie sytuacje najczęściej przydarzają się w małych wiejskich sklepikach



W małych wiejskich sklepikach wszystkie towary podaje sprzedawca. Sklepów samoobsługowych na wsi ze świecą szukać.

torro

2012-04-23, 00:59
Tak wygląda niestety polska kultura. Do europejskich standardów nam daleko. I nieprawdą jest,że tacy macacze trafiają się tylko w małych miasteczkach. To samo obserwuję niemal codziennie w Łodzi czy Warszawie. Są tacy co muszą wbić brudnego palucha w kilka bułek czy bochenków po kolei, zanim się zdecydują,który kupić.Mnie szlag trafia jak to widzę i zawsze zwracam uwagę takiemu ćwokowi. Kiedyś zwróciłem uwagę pani ekspedientce z warszawskiego sklepu,która gołymi rękami przerzucała bułki z jednego pojemnika do drugiego,to pani się tak zbulwersowała,że poszła się poskarżyć koleżance z kasy. Akurat mój kolega płacił i mi potem opowiedział. A przecież przepisy BHP określają to wyraźnie. To co się dziwić klientom? Jesteśmy niestety mentalnie i cywilizacyjnie 20 lat za Murzynami. Z przeproszeniem tych ostatnich.

spiepszaj_dzbanie

2012-04-23, 01:01
Widziałem kiedyś, na własne oczy i uwierzyć nie mogłem. Jakaś stara baba w hipermarkecie polizała masło, po czym odłożyła je na miejsce uprzednio pakując je. Od tej pory nie kupuję nic co zgrzewane nie jest, ani pakowane szczelnie.

Adriano9

2012-04-23, 01:34
Wszystkie Kauflandy wyglądają tak samo? Bo ten przypomina mi ten na ul. Naczelnikowskiej w stolicy.

sorra18

2012-04-23, 01:50
Kolega piekarz przyszedł do roboty na jebitnym kacu w dodatku lekko naj***ny prosto z imprezy. Rzygnąwszy do ciasta na chleb opiekł piękna partie chlebka. Jedna babka wróciła do piekarni z pytaniem czy jest jeszcze ten pyszny chlebuś z dodatkami (Z relacji wynikało ze jadł kiełbasę i tp). Moral taki ze w pewnych sprawach mniej wiesz lepiej spisz a jesz ze smakiem. Gdzies czytalem ze przez sen wpie**ala sie insekty nieswiadomie i tp.

Nie zrozumcie mnie zle jestem za chigiena i dbaniem o to żeby nie wpie**alać jakiegoś wymacanego pieczywa przez oblechow. Ale tutejsze bułeczki to pikuś w porównaniu do tego co się dzieje w knajpach i tp. Wpiedalacie stare syfstwo w knajpach jeszcze nieraz obite o glebę ale nad tym nie myliscie. Placicie rachuneczek i podjarani opowiadacie czego to nie jedliscie i gdzie. Nawt na Fejsy srejsy to wstawiacie.

Smacznego Drodzy sadole XD

Rumcajs_Rozpruwacz

2012-04-23, 02:06
babcia opowiadałą, że kiedyś stała w sklepie z chlebem w sietce i jakaś baba przyszła i zaczęła macać ten chleb sprawdzając jaki to sprzedają. To dopiero chamstwo. Równo ją opie**oliła podobno.

grzybek092

2012-04-23, 02:10
Ja powiem tak w tym temacie. Jak biore reke golymi rekoma, nie wazne jaka by byla i tak ja biore. Koniec i kropka, czasami w k***iajacy jest fakt , np w zabce, ze trzeba zapie**alac po woreczki do kasy.

maudite

2012-04-23, 08:29
Mi to wygląda jak Kaufland w Piasecznie, ale może wszystkie są podobne.
Ale to przebieranie to nic - popatrzcie, jak przebierają kajzerki po 14 groszy w Auchan...
Ja już jakiś czas temu przerzuciłem się na Wasę z pudełka, jakoś mniej obrzydza.

SeezSQ

2012-04-23, 10:01
Reportaż wart pulicera.
Już wole biegać po nocy z laserem...

scchizm

2012-04-23, 10:52
Ja robię kulkę z kozy z nosa i wrzucam do bułek zawsze w markecie. Smacznego.

lith

2012-04-23, 11:27
Widzę coś sadole się wrażliwi porobili o.O Przez większość filmiku sobie ludzie normalnie bułki biorą. Pomijając babsztyla na końcu, nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Jak ktoś taki przewrażliwiony to niech sobie kupuje pofoliowane i się nie zastanawia co się z nimi działo zanim je zapakowali.