18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobry Pasterz dba o swe owce

kayol • 2021-01-25, 19:21
Oświadczenie złożone pod rygorem odpowiedzialności karnej :)


Shane88

2021-01-26, 22:25
k***a aż się chce apostazję jebnąć w trybie natychmiastowym...

JimmyJimmy

2021-01-27, 08:09
Religia to fake i jest stworzona tylko dla pieniędzy

głest

2021-01-27, 15:49
Sverige napisał/a:

Szybciej mój Mamon (przez 1n) niż twoja mamona. Nie sprawdzałem wiki. Ty też nie.



Ty nic nie sprawdzasz. Po prostu wiesz. Taki już jesteś.

Jak ktoś, kto pozjadał wszystkie mózgi/rozumy.

Coś sobie zostawiłeś? :szczerbaty: W sensie... nie do degustacji...

Rebeliant

2021-01-28, 20:21
outsidethebox86 napisał/a:

Kumam to, kumalam już kilka postów wcześniej, kiedy ktoś inny próbował mi to tłumaczyć i kumalam zanim ten temat w ogóle zaistniał na sadolu.
To jest wciąż wybór i wolna wola kobiety, czy chce urodzić, czy nie, jej sumienie i jej odpowiedzialność, a nie jakichś j***nych rządowców.
Czy tu ktokolwiek czyta ze zrozumieniem???



Tu chodzi o relatywizację, aby sumienie nie gryzło po zabiciu człowieka, bo przerwanie ciąży to zabicie człowieka, w ten czy tamten sposób, ale pozbawiasz życia inny organizm, nie siebie.

To jest k***a strasznie trudny moralny problem, wielopłaszczyznowy.

Dlatego tylko naukowe podejście jest rozsądne, nie religijne (człowiek powstaje gdy może mieć w sobie duszę) czy też relatywizacja lewacka, że od 12 tygodnia. Nauka mówi wprost kiedy zaczyna się życie. Nauka także mówi wprost, że nie każde zaczęte życie dożyje swoich urodzin, od ch*ja ludzi umiera zanim matka zacznie podejrzewać, że może być w ciąży.

I jak już wszyscy ludzie zaakceptują naukę, wtedy bez emocji można rozpocząć dyskusję kiedy życie i zdrowie matki jest większe od życia człowieka jaki rozwija się w jej macicy, o ile tam się zagnieździ, bo i to nie jest pewne.

Takie jak wyżej podejście oznacza zatem, że można zabić człowieka w łonie matki tylko, gdy zagraża on życiu swojej matki, a nie gdy pojawił się na świecie z wyniku gwałtu, seksu na imprezie z każdym z kim popadnie, z seksu kazirodczego. Do tego jeszcze dochodzi cała reszta przypadków, gdzie w łonie matki nie ma człowieka, a jakiś mutant (down i każdy inny twór mający inny genotyp niż człowiek), ale tu trzeba pobrać materiał genetyczny. A co z deformacjami albo schorzeniami innymi niż genetycznymi?

Na koniec jeszcze zostaje kwestia eutanazji, czyli uśpienia człowieka farmakologicznie. Dorośli mogą o tym sami zdecydować, wpisać w rejestr by ich uśpić gdy spełnią się zadane przez nich samych warunki, arbitralnie akceptowalne przez moralność danego społeczeństwa. U nas jest ch*jnia. A zanim zacznie się walczyć o aborcję, trzeba wywalczyć eutanazję, koniecznie, bo inaczej jebie hipokryzją, a nawet gorzej, bo nieurodzony jeszcze człowiek jest całkowicie bezbronny.

Pytanie, czy eutanazja nienarodzonego człowieka jest bezpieczna dla matki? Raczej nie, czyli co wtedy? Mordujemy zadając ból, bo wiemy, że taki człowiek urodzi się bez nóg? Za mało. Bez szans na samodzielną egzystencję? Już lepiej. A kiedy to można JEDNOZNACZNIE potwierdzić? Gdy mózg jest już rozwinięty, czyli jestestwo już jest.


Dlatego k***y co "strajkują" pod sztandarem komunizmu to ścierwo, bo jednocześnie walczy o prawo do życia karpi i zwierząt futerkowych, a ludzi by mordowali wieszakami czy szczypcami czy jak tam się nazywa sprzęt używany w szpitalach w celu zabicia człowieka w łonie matki przez jego wyszarpanie na żywca.



Żaden człowiek o poprawnej moralności nie może popierać aborcji o jaką walczą te k***y z błyskawicami na swych kurewskich ryjach. Dlatego też normalne kobiety będą cierpieć, bo tematem zajmuje się ludzkie ścierwo, a nie naukowcy.

dominator76

2021-01-31, 02:27
kiedyś dziadki umra i trza bedzie kościoły sprzedawać.