18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobry Pasterz dba o swe owce

kayol • 2021-01-25, 19:21
Oświadczenie złożone pod rygorem odpowiedzialności karnej :)


outsidethebox86

2021-01-25, 20:44
ququa napisał/a:

to co w takim razie robia mordercy w wiezieniach ?? z własnej woli mordowali przeciez



Jak to co? Byli p*zdami i dali się złapać.

Chcieli, to mordowali, ich wybór. Skoro nie umieli mądrze skorzystać z wolnej woli to spotkały ich konsekwencje.

bloodwar

2021-01-25, 20:48
@żmij

k***a jakim cudem taki dobry gitarzysta ma tak ch*jowego pecha do zespołów, zagrałby w końcu w czymś dobrym!

PS: A o co chodziło z tą Mandaryną z tabliczką "Chcę!"? Tam chyba była jakaś akcja ze Czerwony powiedział, że jakby tylko Mandaryna chciała to by zostali przyjaciółmi po rozstaniu, tak?

croyna

2021-01-25, 21:13
No ale jaki problem? Nie ma obowiązku uczestniczenia w sakramentach. Albo stosujesz się do zasad jakich Kościół wymaga albo nie, to chyba proste.

outsidethebox86

2021-01-25, 21:24
bloodwar napisał/a:

@żmij
k***a jakim cudem taki dobry gitarzysta ma tak ch*jowego pecha do zespołów, zagrałby w końcu w czymś dobrym!
PS: A o co chodziło z tą Mandaryną z tabliczką "Chcę!"? Tam chyba była jakaś akcja ze Czerwony powiedział, że jakby tylko Mandaryna chciała to by zostali przyjaciółmi po rozstaniu, tak?



Hehe to może na pudelku poczytaj ;-) (no ofense ;-) )

dżonyłojlker

2021-01-25, 21:31
croyna napisał/a:

No ale jaki problem? Nie ma obowiązku uczestniczenia w sakramentach. Albo stosujesz się do zasad jakich Kościół wymaga albo nie, to chyba proste.



Ja miałem bierzmowanie jeszcze w podstawówce i proboszcz robił problemy, nie chciał się zgodzić na imię które sobie wybrałem, i tak było z następnymi, zgodził się dopiero na imię Lucek. Jak teraz o tym myślę, to Boruta, Belzebub czy Mefisto, to niebyły wcale takie złe imiona.

Dukenstein

2021-01-25, 21:32
I prawidłowo, za popieranie tego bolszewizmu powinno się lać po mordzie i wypie**alać z kraju.

Prof._Kot_Budd

2021-01-25, 21:42
Serce rośnie, że są jeszcze duchowni nieskażeni modernizmem i tacy którym zależy i nie robią z zasad wiary wydmuszki.

pazuzu

2021-01-25, 21:59
Dukenstein napisał/a:

I prawidłowo, za popieranie tego bolszewizmu powinno się lać po mordzie i wypie**alać z kraju.



Ostatnio jak był filmik o właścicielce restauracji która zaorała i pokazała jakie państwo jest z dykty to wszycy klaskali a jak te same osoby wychodzą na ulicę walczyć z tym samym ch*jowy rządem to już bolszewizm? Weź się lecz człowieku, każdy kto się sprzeciwia tej ch*jowej władzy powinien być bohaterem ale widzę Tobie dobrze w PRL-PiS, pewnie tęsknisz za komuna i jedna słuszna partia

outsidethebox86

2021-01-25, 22:01
Gmork napisał/a:

Ja miałem bierzmowanie jeszcze w podstawówce i proboszcz robił problemy, nie chciał się zgodzić na imię które sobie wybrałem, i tak było z następnymi, zgodził się dopiero na imię Lucek. Jak teraz o tym myślę, to Boruta, Belzebub czy Mefisto, to niebyły wcale takie złe imiona.



"...Więc kimże w końcu jesteś?
–(Mefistofeles) Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie dobro czyni..."

Goethe "Faust"

Widać księżulo nie czytał Goethego i nie poznał się na misji Mefistofelesa ;-)

mam_racje

2021-01-25, 22:04
14 Człowiek, kierujący się tylko zmysłami, nie rozumie rzeczy pochodzących od Ducha Bożego. Wydają mu się głupie i nie jest w stanie ich pojąć, bo można je zrozumieć tylko dzięki Duchowi. 15 Człowiek kierowany przez Ducha Świętego rozumie zaś to wszystko, ale inni go nie rozumieją.

andrzejrobert75

2021-01-25, 22:33
outsidethebox86 napisał/a:

Heh i kler ma swój wywiad.
Kiedy patrzę na ten cyrk, to zastanawiam się jak ludzie mogą jeszcze chodzić do kościoła...?
Przecież tam Boga już dawno nie ma...



Bluźnisz.będziesz się skwarzył w piekle.

Pandemio-psychoza napisał/a:

5 Przykazanie
Nie morduj.
Aborcja jest mordem na niewinnym, najczęściej nienarodzonym jeszcze dziecku.



Masturbacja też.

Tr...........ty

2021-01-25, 22:40
Zewłok666 napisał/a:

A co w tym dziwnego? Chyba ta religia nie popiera aborcji, no nie? Czy dla was sakramenty to tylko pieniądze dawane na Komunię Świętą i Sakrament Wyjścia z Kościoła brany na wypadek ślubu kościelnego (czyli bierzmowanie)?



Ta religia nie popiera też kradzieży i nakazuje życie w skromności. Dziwne, że tolerowany jest taki Rydzyk. Pedofilia też jest zabroniona prawnie i wg sakramentów.

Lenart666

2021-01-25, 22:42
Prawda taka, że każdy kto wierzy w jakiegokolwiek boga jest upośledzony umysłowo. Trzeba być kurewsko tępym, żeby wierzyc w te prymitywne bajki.

andrzejrobert75

2021-01-25, 22:43
Gmork napisał/a:

Ja miałem bierzmowanie jeszcze w podstawówce i proboszcz robił problemy, nie chciał się zgodzić na imię które sobie wybrałem, i tak było z następnymi, zgodził się dopiero na imię Lucek. Jak teraz o tym myślę, to Boruta, Belzebub czy Mefisto, to niebyły wcale takie złe imiona.



Jak chodzilem na nauki przed komunia,to z sasiedniej wsi chodził chlopak,bardzo pobozny,właśnie Lucek,a ja bylem pewny ze to zdrobnienie od Lucyfer

:-D

Cryo

2021-01-25, 23:11
Lenart666 napisał/a:

Prawda taka, że każdy kto wierzy w jakiegokolwiek boga jest upośledzony umysłowo. Trzeba być kurewsko tępym, żeby wierzyc w te prymitywne bajki.



Nie bez powodu jesteśmy krajem trzeciej kategorii.