18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobry Pasterz dba o swe owce

kayol • 2021-01-25, 19:21
Oświadczenie złożone pod rygorem odpowiedzialności karnej :)


skywalker75

2021-01-25, 23:21
Komucho ateiści na sadolu to jednak tępe dzidy są... Oburzają się że katolicy nie popierają ich postulatów lol :mrgreen:

Noside

2021-01-25, 23:22
AyCaramba napisał/a:

Wpisz sobie w wyszukiwarkę, zajmie to mniej czasu niż napisanie postu o weryfikacji
Co do samego księdza i akcji... A niech sobie robią co chcą. Zamiast oświadczenia dostaną wniosek o apostazję





Ta. I wszelkie źródła o dziwo prowadzą w miejsca, gdzie użytkownicy z (nic dziwnego) Wielkopolskiego, Mazowieckiego i Pomorskiego śmieją się jak ktoś wklei twarz papieża. Wszelkie opisy podpisane są:
Cytat:

Źródło: Tak było, nie zmyślam.


ellsworth

2021-01-25, 23:26
pazuzu napisał/a:

Widze wszyscy piszą o 5 przykazaniu ale według bibli według jego systemu prawnego nienarodzone dziecko nie ma praw człowieka. Do tego ciekawy cytat z bibli
"„Jeżeli dwaj mężowie się biją, a przy tym uderzą kobietę brzemienną tak, że poroni, ale nie poniesie dalszej szkody, to sprawca zapłaci grzywnę, jaką mu wyznaczy mąż tej kobiety, a uiści ją w obecności rozjemców”.
Co oznacza że za aborcję należy zapłacić grzywnę i tyle.
Nie zabijaj odnosi się do zabicia człowieka a nie płodu.



Ty tak serio, czy sie zgrywasz?

Po pierwsze, nie odróżniasz PRZYPADKOWEGO doprowadzenia do poronienia, od celowego działania jakim jest aborcja?

Po drugie, system kar jest adekwatny do ówczesnego systemu , w którym np. kobieta była warta tyle co osioł, a krzywdy rekompensowało się na zasadzie wypłaty odszkodowania.

Po trzecie, nawet wiejskie pastuchy sprzed tysięcy lat miały większą wiedzę w dziedzinie biologii od ciebie! Od kiedy to prenatalna faza życia jest jakąś "nieczłowieczą" w przeciwieństwie do fazy przedreprodukcyjnej, reprodukcyjnej lub poreprodukcyjnej. tak, k***a. Będziesz teraz bardzo zdziwiony, jak się właśnie dowiedziałeś, ze życie człowieka (i nie tylko jego) skłąda się z takich czterech faz.

Idź i nie pie**ol więcej głupot.

propan-butan

2021-01-25, 23:41
Rozwalają mnie tacy pseudo logicznie myślący, że takie deklaracje sa ok. Typowe myślenie dzbanów co dzielą ludzi wyłącznie na prawilnych i lewaków.
Tak chcecie się "bawić"?
To ja poproszę od księdza, że potępia ukrywanie pedofilii w kościele i krzywdzenie dzieci. Na początek to poproszę, a później możemy przejść dalej w majątki itp.

pazuzu

2021-01-25, 23:44
ellsworth napisał/a:

Ty tak serio, czy sie zgrywasz?
Po pierwsze, nie odróżniasz PRZYPADKOWEGO doprowadzenia do poronienia, od celowego działania jakim jest aborcja?
Po drugie, system kar jest adekwatny do ówczesnego systemu , w którym np. kobieta była warta tyle co osioł, a krzywdy rekompensowało się na zasadzie wypłaty odszkodowania.
Po trzecie, nawet wiejskie pastuchy sprzed tysięcy lat miały większą wiedzę w dziedzinie biologii od ciebie! Od kiedy to prenatalna faza życia jest jakąś "nieczłowieczą" w przeciwieństwie do fazy przedreprodukcyjnej, reprodukcyjnej lub poreprodukcyjnej. tak, k***a. Będziesz teraz bardzo zdziwiony, jak się właśnie dowiedziałeś, ze życie człowieka (i nie tylko jego) skłąda się z takich czterech faz.
Idź i nie pie**ol więcej głupot.



Ale z Ciebie debil to powiedz mi dlaczego wcześnie poronione dzieci czy po aborcji w szpitalach są traktowane jako tkanki a nie dziecko, często nawet nie wypisują kart zgonu bo to po prostu odpad medyczny a księża często nie chcą chować takich tkanek bo to jest dziecko.

Rebeliant

2021-01-26, 00:17
pazuzu napisał/a:

Widze wszyscy piszą o 5 przykazaniu ale według bibli według jego systemu prawnego nienarodzone dziecko nie ma praw człowieka. Do tego ciekawy cytat z bibli
"„Jeżeli dwaj mężowie się biją, a przy tym uderzą kobietę brzemienną tak, że poroni, ale nie poniesie dalszej szkody, to sprawca zapłaci grzywnę, jaką mu wyznaczy mąż tej kobiety, a uiści ją w obecności rozjemców”.
Co oznacza że za aborcję należy zapłacić grzywnę i tyle.
Nie zabijaj odnosi się do zabicia człowieka a nie płodu.



I przez kilka tysięcy lat człowiek dochodził to tego, że życie człowieka powstaje w momencie zapłodnienia. A tak poza tym to ST jest j***nym żydowskim zbiorem praw, legend i przypowieści wg jakich żyją od jakichś 5 tysięcy lat, do dziś. Dla KK liczy się NT, swoją drogą też ciekawa mitologia i kodeks praw, legend i przypowieści, aby wpajać ciemnemu ludowi jak ma żyć, a przecież nie potrafi on czytać, zatem wiedza tylko i dla od kapłanów, mędrców i szamanów. A to dlatego, że ludzkie ścierwo rozk***iło Starożytny Rzym i nastało po raz kolejny zacofanie. Nie trzeba być religijnym aby uważać, że zabijanie niewinnych ludzi w łonie matki to sk***ysyństwo największej klasy, bo na całkowicie bezbronnym człowieku, jeszcze nie osobie, choć w polskim prawie chroniony prawem spadkowym, konstytucją i przysięgą Hipokratesa.

andrzejrobert75 napisał/a:

Bluźnisz.będziesz się skwarzył w piekle.
Masturbacja też.



Wracaj do podstawówki głupku pierwszej klasy.

skywalker75

2021-01-26, 00:18
pazuzu napisał/a:

Ale z Ciebie debil to powiedz mi dlaczego wcześnie poronione dzieci czy po aborcji w szpitalach są traktowane jako tkanki a nie dziecko, często nawet nie wypisują kart zgonu bo to po prostu odpad medyczny a księża często nie chcą chować takich tkanek bo to jest dziecko.



Myślę, że faktycznie wiejskie pastuchy sprzed tysięcy lat wiedzieli więcej o biologii od ciebie.



:mrgreen:

Hrabia Drapula

2021-01-26, 00:32
jak jakaś cichodajka co się księdzu wypina i cała wieś razem z ościennymi o tym wie, że ją dyma, jak zajdzie w ciąże, to czarny książę będzie darł po trzy okrążenia że w kościele z tacą że by na skrobankę uzbierać, bo wtedy będzie afera na cały powiat
prawda jest taka że jak ktoś ciąży będzie chciał się pozbyć to zrobi to, jak ma kasę to pojedzie na wycieczkę i legalnie, jak ma mniej kasy to u nas, nie wspominając już że można piguł się nabrać i poronić, jeszcze tyle sposobów że palców u rąk i nóg braknie, tyle że odbija się to często na zdrowiu a nawet żuciu kobiety, i żadne prawo nie zadziała jak będzie chciał, to powinien być wybór każdej kobiety czy pary

dżonyłojlker

2021-01-26, 00:49
outsidethebox86 napisał/a:

"...Więc kimże w końcu jesteś?
–(Mefistofeles) Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie dobro czyni..."
Goethe "Faust"
Widać księżulo nie czytał Goethego i nie poznał się na misji Mefistofelesa



"Goethe mój Goethe" (Hydrozagadka) ;-)
Wtedy też nie wiedziałem, waliłem na pałę wszystkie imiona diabłów jakie mi przyszły do głowy. W końcu pomyślałem - przechytrzę fiuta, Lucyfer - Lucek - Lucjan. Oczywiście szaman dobrze wiedział, ale to zwykłe imię, więc musiał się zgodzić.

irokgajda

2021-01-26, 03:08
mi się podoba takie rozwiązanie nie każdy przecież musi przystąpić do sakramentu bierzmowania a jeżeli już przystąpi to niech zrobi to świadomie zgodnie z tą wiarą

viader80

2021-01-26, 06:26
Zewłok666 napisał/a:

A co w tym dziwnego? Chyba ta religia nie popiera aborcji, no nie? Czy dla was sakramenty to tylko pieniądze dawane na Komunię Świętą i Sakrament Wyjścia z Kościoła brany na wypadek ślubu kościelnego (czyli bierzmowanie)?


Przykład w pracy 90 % jawnie potępiających kościól. Ksiądz pedofil, czarna mafia itp. Jednemu dziecko się urodziło poleciał do księdza po chrzest. Pytam się go po co do tej czarnej mafii lecisz i im pieniądze dobrowolnie dajesz. Odpowiedź: bo wiedźma (żona) chce. Innemu zmarła matka . Leci do księdza "pedofila". Pytam się po co? Możesz bez księdz pochować. Odpowiedź: bo do nieba nie trafi bez pogrzebu katolickiego (zadeklarowany ateista heheheheh). Dzisiaj plucie na kościół jest takie trendy, ale większość i tak leci do tego księdza i kościoła jak coś potrzebuje.

Machol

2021-01-26, 07:34
No i zajebiście, może ktokolwiek zada sobie pytanie, po jaki ch*j w ogóle do tego księdza przychodził.

~McSadol

2021-01-26, 08:22
Nie jestem przeciwnikiem religii , ale tym posranym klechom całkowicie poj***ło się w dyniach . W Boga można wierzyć i wcale do niczego nie jest potrzebna ta pedofilska czarna mafia .Dla nich to świetny sposób na wygodne życie a ze świętością to nie ma nic wspólnego ..

Sv...........ge

2021-01-26, 09:15
Zewłok666 napisał/a:

A co w tym dziwnego? Chyba ta religia nie popiera aborcji, no nie? Czy dla was sakramenty to tylko pieniądze dawane na Komunię Świętą i Sakrament Wyjścia z Kościoła brany na wypadek ślubu kościelnego (czyli bierzmowanie)?



Wincej takich debili jak ten św i sam będziesz popierdała do pustego kościoła. I fajnie

Smokw

2021-01-26, 10:14
pazuzu napisał/a:

Z tego co wiem w bibli nie ma żadnego fragmentu ktory zakazuje aborcji, więc to raczej wymysl kościoła i facetów w sukience że aborcja jest grzechem czy czymś złym niż stricte religii



O tym, że komuś nie możesz podać arszeniku w szklance herbaty też nie ma. Po za tym jeśli nie widzisz nic złego w aborcji...