18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dlaczego należy używać zacisków na siłowni

dabomb86 • 2013-03-28, 23:23
Pierwszy film dlatego proszę o wyrozumiałość...materiał własny :lodowka:

gruszkins

2013-03-30, 16:31
Własnie że nie, ch*jową miał asekurację.Jak ktoś za tobą stoi to zawsze czujesz sie pewniej możesz wziąć wiecej na klate ,jak cwiczysz sam tego nie ma. Gosciu skoro widzialem ze ten nie daje rade powinien mu palcam obu rak potdrzymywac lekko żeby sie nie kołysało, a nie stać jak widły w gnoju i rece zakładac mu przed sztange.

AdekZbójnik

2013-03-30, 16:40
@ Episkopat
dobrze żę są tacy znawcy jak ty, bo bez nich ten świat by nie miał sensu. b. dobrze że po wyglądzie stwierdzasz ile ktos POWINIEN brać. dzieki ci.

a tak na serio, jestes k***a j***nym śmieciem co siłownie widzi tylko na kompie. poćwicz grubasie to zobaczysz.

Panowie, co do rękawiczek. Są one złe i się ich nie używa, facet to nie baba i może mieć odcisk na łapie.
Co ważniejsze, rękawiczki osłabiają chwyt, nie ma takiej siły ścisku i przy ćwiczeniach typu Martwy ciąg nie ma mowy o rękawiczkach. Nachwyt + magnezja i do przodu. Z autopsji wiem że w rękawiczkach 110kg leciało z łap, bez z magnezją, 180kg siedziało pięknie.

androgenius

2013-03-30, 17:15
AdekZbójnik napisał/a:

180kg siedziało pięknie.



180kg, haha, już ja się domyślam czego i gdzie :goatse:

tabaraba

2013-03-30, 17:20
ivra napisał/a:

"na siłowni" ... heh, dobre



Tak, siłownia. Wyobraź sobie, że nie wszyscy są fanami sterylnych warunków z Lady Gagą na monitorze i bandą sezonowców przychodzących się przylansować. Niektórzy po prostu lubią naku***ać i zlewają na to czy pod nogami mają terakotę, gres, matę czy perski dywan.

Kocham piwniczne siłki. Te totalne schamienie, smród i spartańskie warunki są w nich urokliwe :smiechzula:

KMD

2013-03-30, 17:28
@up święta racja

jak Ci sztanga na podłogę spadnie, to przynajmniej nikt nie drze mordy, że panele zepsujesz ^^

spokojanek

2013-03-30, 17:52
Jeszcze nie widziałem żeby ktos klate na płaskiej robił z zaciskami a ten typ co ma piwka za komentarz niech z koszykiem idzie lepiej ...ogolnie suchy temat jak piety cejrowskiego

Sz...........jk

2013-03-30, 18:53
@AdekZbójnik

Używam rękawiczek, nigdy nie miałem problemu z chwytem, a już na pewno nie przy tak niskich ciężarach jak 110kg na MC... Wiesz dlaczego używam? Bo od pie**olonych obciążeń Hop Sport mam wszędzie opiłki ich j***nej metalicznej farby i bez nich spędzałem zawsze po siłce sporo czasu na obskubanie ręki z metalowych drzazg, powłoka na gwincie gryfu też schodzi. Żeby nie było, sprzątam na siłce, ale podczas ćwiczeń zawsze coś się ukruszy z tego gówna.

brt1529

2013-03-30, 18:53
Najlepszy fragment jak w 10 sekundzie kamerzysta wymienia ile jest ciężarów, a potem zapada taka cisza na kilka sekund bo próbuje to podliczyć. Ale w końcu zmienia temat :mrgreen:

Jaanek

2013-03-30, 19:57
Potwierdzam, rękawiczki są ch*jowe. Jak ojciec Was poprosi żebyście z nim kanapę wynieśli to powiecie "czekaj, założę rękawiczki"?

W piątek po dłuższej kąpieli czyszczę porządnie dłonie i usuwam martwy, stwardniały naskórek do tego krem i dłonie zadbane, ale mocne, polecam.

AdekZbójnik

2013-03-30, 20:09
@androgenius
w ch*ju mam to czy internetowy napinacz mi uwierzy. pójdz na siłkę, poćwicz rok, dwa to zobaczysz że i takie ciężary

@Abdulan, no spoko, nie czepiam się, fajnie że ćwiczysz;) może spróbuj zamalować tą ich farbe?? nie mniej jednak piwko za trening :-)

@Janek hehe dokładnie tak samo kiedyś tłumaczyłem;p albo jak będzie na szybko trzeba coś podnieść ciężkiego bo kogos przygniecie, to krzyk "hej poczekaj, szkocze po rękawiczki" hehe

Wiochmen

2013-03-30, 20:19
k***a jakie teksty "na malych ciężarach jak 110 kg", przy 180 kg jest git

ja pie**ole nie mam pytan...

na sadisticu to sami rajdowcy,modele,kulturysci,laureaci nobla ach no i Fajterzy

ale zaden h*j swoich popisow nie pokaze mocni tylko w mordzie

PS:ja tam zaciski zawsze zakladam ,wk***ia mnie jak mi ciezar lata

Sz...........jk

2013-03-30, 20:34
@Wiochmen

No chyba nie powiesz, że 110kg na martwym ciągu to dużo :D .

@AdekZbójnik

Myślałem już nad tym żeby to pomalować, ale wcześniej musiałbym całkowicie oczyścić obciążenia z tej wcześniejszej farby, a to sporo roboty. Jak nie oczyszcze to i tak później odleci ze starą warstwą.

androgenius

2013-03-30, 21:55
Wiochmen napisał/a:

k***a jakie teksty "na malych ciężarach jak 110 kg", przy 180 kg jest git

ja pie**ole nie mam pytan...

na sadisticu to sami rajdowcy,modele,kulturysci,laureaci nobla ach no i Fajterzy

ale zaden h*j swoich popisow nie pokaze mocni tylko w mordzie

PS:ja tam zaciski zawsze zakladam ,wk***ia mnie jak mi ciezar lata



A jak przyjdzie co do czego to i tak Koli wszystkim dopie**oli :D

http://www.sadistic.pl/koli,u,85416.htm

Wiochmen

2013-03-30, 22:13
Abdulan napisał/a:

No chyba nie powiesz, że 110kg na martwym ciągu to dużo .




nie wiem nie robie...ale na klate jest to w h*j

Sz...........jk

2013-03-30, 22:31
Dziwne, że nie robisz podstawowego ćwiczenia na rozwój pleców, nasze wcześniejsze posty odnosiły się właśnie do martwego ciągu. Akurat gówno warte jest wyciskanie na klate, mięśnie klatki piersiowej mają najmniejszy wpływ na ogólną siłę człowieka. Rzucają się tylko dupom w oczy zaraz po ABS na brzuchu. Najsilniejsze są nogi i plecy, to te partie mięśniowe stymulują organizm do produkcji testosteronu. 110kg na przysiad czy na martwy ciąg to tyle co nic, no ale jak ktoś ćwiczy zestaw dyskotekowy czyli ramiona + klata to później mówi, że to w ch*j dużo, a interesuje go tylko wyciskanie na ławce płaskiej (mało istotny bój, w sumie najmniej ważny element w trójboju siłowym). Aha, 110kg na klatkę piersiową to też nie jest tak wiele, widziałem gości po 70kg, który bez problemu radzili sobie z takim ciężarem, kwestia predyspozycji do tego, niektórzy przy tej wadze robią serie na takim obciążeniu.