18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Debil się zabił dał bóg na śmierć...

Halman • 2021-08-15, 14:52

pierwszy raz szkoda mi tej laski w offie nawet jeśli to kacapka...

~DMT

2021-08-15, 18:44
MS7 napisał/a:

Oskarżą go o przekroczenie prędkości, udowodnią możliwość wyhamowania z prędkości przepisowej i kamerkę wsadzą mu w dupę współwięźniowie.



ch*ja mu udowodnią, tak samo jak mi kiedyś. Kamerka nie posiada homologacji Głównego Urzędu Miar i nagranie z takowej, nie może być poddane ekspertyzie, gdyż istnieje szereg różnych przekłamań, które mogą na nagraniu wystąpić... Może być jedynie dowodem posiłkowym, który w praktyce i świetle prawa jest nic nie wart. Każdy, nawet średnio rozgarnięty papuga z miejsca wyeliminuje to jako "dowód"...

baronturbina

2021-08-15, 18:45
Rutik napisał/a:

Bo mi ciśnienie podniósł kolejny raz, to dlatego.
Wyszedł by cało. Gdyby jechała o 17km/h wolniej to by go już tam dawno nie było.



Gdyby babka miała wąsy to by dziadkiem była. Wsadź sobie swoje mądrości głęboko w dupę. Zrób prawo jazdy pojeździj z ojcem albo z oboma ojcami naraz a potem się wymądrzaj.

35i

2021-08-15, 18:49
baronturbina napisał/a:

Gdyby babka miała wąsy to by dziadkiem była. Wsadź sobie swoje mądrości głęboko w dupę. Zrób prawo jazdy pojeździj z ojcem albo z oboma ojcami naraz a potem się wymądrzaj.



Dobrze gadasz, polać mu. Gościu jest chyba trollem, bo nie wierzę, że można być takim głąbem (nie dotyczy Suskiego).

Smokw

2021-08-15, 18:50
Ja pie**ole zabiła go, a to jakaś gównoburza nie wiem o co? Przecież to oczywiste, że to jej wina. jeszcze dzisiaj kursantce tłumaczyłem, że jak samochód stoi bez awaryjnych to lepiej samemu włączyć awaryjne i się zatrzymać za nim i zobaczyć co on zrobi. Ta tutaj to idiotka nie panująca nad samochodem.

35i

2021-08-15, 18:57
Smokw napisał/a:

Ja pie**ole zabiła go, a to jakaś gównoburza nie wiem o co? Przecież to oczywiste, że to jej wina. jeszcze dzisiaj kursantce tłumaczyłem, że jak samochód stoi bez awaryjnych to lepiej samemu włączyć awaryjne i się zatrzymać za nim i zobaczyć co on zrobi. Ta tutaj to idiotka nie panująca nad samochodem.



Zawracania lub skrętu na ciągłej też uczysz? Kierujący motocyklem miał obowiązek przed wykonaniem jakiegokolwiek manewru rozejrzeć się włącznie ze spojrzeniem w lusterka, czy nie stwarza zagrożenia, a wątpię żeby to zrobił. Zapewne patrzył tylko na pojazdy mijające go z naprzeciwka, żeby wykonać manewr życia.

Makulata

2021-08-15, 19:23
Specjaliści od kacapskich przepisów się znaleźli xD Nawet jakby to było w Polsce to laska byłaby winna tylko przekroczenia prędkości. Bo spokojnie z metrem odstępu od wyprzedzanego motocykla by się zmieściła.

Insaner

2021-08-15, 19:39
Tak czytam te komentarze wasze i zastanawiam się dlaczego ktoś z was usprawiedliwia kierowcę. Zbliżała się do pojazdu przed sobą z taką prędkością, że gdyby szybko nie zjechała na pas obok to by gościa rozjechała. To nie dwupasmowa droga ekspresowa czy autostrada na której przy wolnym lewym pasie można robić takie manewry. Z naprzeciwka jechały auta, zjechała w bok w ostatniej chwili, gdyby jechał tam chociażby jeszcze jeden samochód to tak czy inaczej spowodowałaby wypadek - albo zderzenie czołowe, albo rozjechałaby motorzystę. Ten koleś na motorze uratował ją przed 100% winą za wypadek skręcając jej prosto pod koła przy podwójnej ciągłej + ona pierwsza rozpoczęła manewr wyprzedzania..

Wątpię jednak aby została "uniewinniona". Jedno i drugie tutaj się popisało.

notak

2021-08-15, 19:47
emilwkpg napisał/a:

Kamerka uratowala kierowcy zycie. Bez niej oskarzyli by go o zabojstwo. Inwestujcie w kamerki sadole.



mi tam życia nie uratowała, ale
masz rację, bo właśnie zgrywam film jak mi wczoraj typo wyjechał z podporządkowanej,
wysłać w net, czy nie, bo
przeprosił awaryjnymi, jednak

Furczypała

2021-08-15, 19:59
emilwkpg napisał/a:

Kamerka uratowala kierowcy zycie. Bez niej oskarzyli by go o zabojstwo. Inwestujcie w kamerki sadole.



Nie prawda, biegly stwierdziłby, w ktorym miejscu byl motor w momencie zderzenia i bez kamery

Aramanga

2021-08-15, 20:12
Noga mu nie działa

modzelix

2021-08-15, 20:13
Smokw napisał/a:

Ja pie**ole zabiła go, a to jakaś gównoburza nie wiem o co? Przecież to oczywiste, że to jej wina. jeszcze dzisiaj kursantce tłumaczyłem, że jak samochód stoi bez awaryjnych to lepiej samemu włączyć awaryjne i się zatrzymać za nim i zobaczyć co on zrobi. Ta tutaj to idiotka nie panująca nad samochodem.



Warto też dodać dla kursantów żeby pamiętali o odblaskach jak jadą na motorze, mała rzecz a może uratować życie.

bolek483

2021-08-15, 20:40
Jakby nagrywający jechał prosto to nic by się nie stało

Ustanack

2021-08-15, 22:48
emilwkpg napisał/a:

Kamerka uratowala kierowcy zycie. Bez niej oskarzyli by go o zabojstwo. Inwestujcie w kamerki sadole.



W jaki sposób jak zaczęła go wyprzedać nas ciągłej ??? Jakby p*zda zwolniła i jechała za nim nic by sie nie stało a debil spokojnie by zmienił pas też na ciągłej

Zasysacz

2021-08-15, 23:48
k***a ale ilu chętnych do pomocy las rąk....


Davidoff napisał/a:

Dlaczego skręciła w lewo, a nie w prawo? Ja wiem, ale czy inni wiedzą? Prawidłową odpowiedź nagrodzę szczochem (czyt. piwem).



No pewnie chciała go minąć co dowodzi że go widziała ale odj***ł numer i umar.

Rr_

2021-08-16, 00:05
Szkoda mi kobiety :/ Trauma do końca życia, a ten koleś chciał zawracać na ciągłej i jeszcze bez kasku xD