18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Debil się zabił dał bóg na śmierć...

Halman • 2021-08-15, 14:52

pierwszy raz szkoda mi tej laski w offie nawet jeśli to kacapka...

Odilla

2021-08-15, 14:56
Bo to zła kobieta była

ququa

2021-08-15, 14:59
Kurna wszyscy go mijali jakby był jakim jeżem, których pełno rozj***nych ostatnio na drodze

emilwkpg

2021-08-15, 15:01
Kamerka uratowala kierowcy zycie. Bez niej oskarzyli by go o zabojstwo. Inwestujcie w kamerki sadole.

35i

2021-08-15, 15:02
Wojtaswp11 napisał/a:

Selekcja naturalna ))



Może i tak, ale nie taka na 100%. Jakby przyj***ł w drzewo, czy jakiś murek to by było Ok. A tak niewinne kacapy będą musiały ch*j wie ile godzin czekać na policje, tłumaczyć się i pewnie jeszcze jeździć na jakiś posterunek, pośrodku ch*j wie czego, zeznania składać. Nie mówiąc o naprawie samochodu, bo zapewne motop*zdeczka nie ubezpieczona i bez prawka.

Rutik

2021-08-15, 15:05
Nie debil się zabił tylko ona zabiła jego. Gdybyś był choć trochę inteligentny to wiedzibys, że przekroczyła dozwoloną prędkość prawie o 20km/h. Nie żal mi kacapki, bo zabiła człowieka. Żal mi za to ciebie, bo im bardziej starasz się być śmieszny tym bardziej żałosny się stajesz.

teddybr

2021-08-15, 15:06
Ale wina niestety w całości kierowcy samochodu który nagrał tą sytuację.

Zasysacz

2021-08-15, 15:07
Rutik napisał/a:

Nie debil się zabił tylko ona zabiła jego. Gdybyś był choć trochę inteligentny to wiedzibys, że przekroczyła dozwoloną prędkość prawie o 20km/h. Nie żal mi kacapki, bo zabiła człowieka. Żal mi za to ciebie, bo im bardziej starasz się być śmieszny tym bardziej żałosny się stajesz.



No nie powiesz ze sam się do tego nie przyczynił...

Halman

2021-08-15, 15:10
Rutik, a zreszta ch*j, nawet nie chce mi sie z tobą gadać...

~DMT

2021-08-15, 15:14
To, że jechała troszkę szybciej, nie zmienia faktu, że jest linia ciągła jak ch*j na jezdni i ten kretyn nie mógł tam zawracać, czy zjeżdżać na ten pseudo-parking...

Rutik

2021-08-15, 15:22
Halman napisał/a:

, typie, czy ja gdziekolwiek napisałem czyja tu jest wina że sie do mnie prujesz? Dopie**oliłeś sie dla samego dopie**olenia się wymyślając jakieś zarzuty.. nie pozdrawiam...



Wstawiasz k***a w tytule "debil sam się zabił" a jeszcze szczekasz burku podwórkowy gdzie to wyczytalem? Matka jak cię do szkoły specjalnej zapisala to było przed czy po tym jak się skapnęła, że czytać ze zrozumieniem nie umiesz? Nie dopie**alam się do ludzi którzy nie są idiotami chwalącymi się w internecie swoją głupota. Dopie**alam się do wstawiaczy filmików z opisami z dupy, chcącymi zaimponować innym użytkownikom. A i taka rada. Jak nie pozdrawiasz, to po prostu nic nie pisz. Oszczędzisz 5 sekund na kolejne zj***ne tytuły pod filmikami.

ququa

2021-08-15, 16:11
Rutik napisał/a:

Wstawiasz k***a w tytule "debil sam się zabił" a jeszcze szczekasz burku podwórkowy gdzie to wyczytalem? Matka jak cię do szkoły specjalnej zapisala to było przed czy po tym jak się skapnęła, że czytać ze zrozumieniem nie umiesz? Nie dopie**alam się do ludzi którzy nie są idiotami chwalącymi się w internecie swoją głupota. Dopie**alam się do wstawiaczy filmików z opisami z dupy, chcącymi zaimponować innym użytkownikom. A i taka rada. Jak nie pozdrawiasz, to po prostu nic nie pisz. Oszczędzisz 5 sekund na kolejne zj***ne tytuły pod filmikami.





spieniłeś się jak tyskie w upalny dzień :D


serio myślisz ze przy 90/h ziomek na motorku wyszedłby z tego cało ??

An...........20

2021-08-15, 16:19
Jebnął jak szmata...