18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Debil się zabił dał bóg na śmierć...

Halman • 2021-08-15, 14:52

pierwszy raz szkoda mi tej laski w offie nawet jeśli to kacapka...

Agoreth

2021-08-16, 00:25
Ten kask to mu na marsa wyj***ło.

Adronex

2021-08-16, 06:36
Miałem identyczny wypadek, k***a wyprzedaż skutera i gosc postanowił zmienić pas i skręcić w drogę gruntową… na szczęście jechałem dość wolno i typowi nic się nie stało poza krótka utrata przytomności. Kupujcie kamerki

Bartoshek23

2021-08-16, 09:29
Jak można bronić tego szmatławca za kierownicą, przeklatkujcie sobie i wsłuchajcie się w dźwięk, przy manewrze "wyprzedzania" kierowca osobówki trącił bok pojazdu jadącego z naprzeciwka to raz, dwa, pomijając fakt, że stoi tam motop*zda, jakby stała tam j***na osobówka to nagrywająca (która nawet nie hamowała, pewnie zagapienie się w telefon) wj***ła by się jej z impetem w dupę. Mało tego, na filmie z dosyć sporej odległości można zobaczyć, że stoi tam motop*zda, w rzeczywistości jest lepsza widoczność i było go na pewno widać z jeszcze dalszej odległości, także kierująca pojazdem miała troche czasu na wyhamowanie. Pomijając fakt co odj***ł ten chłop na motorze, ale to nie usprawiedliwia zabójstwa dokonanego przez tą panią.

kulawiec

2021-08-16, 10:05
Rutik napisał/a:

5
Nie debil się zabił tylko ona zabiła jego. Gdybyś był choć trochę inteligentny to wiedzibys, że przekroczyła dozwoloną prędkość



Koleś zjechał nagle w bok drogi, mimo, że tam ciągła linia była.
Do tego zrobił to nie patrząc w lusterka i nie zwracając uwagi, ale nie to droga szybkiego ruchu. Wina jest bezsprzecznie jego i dobrze, że nikt inny nie doznał krzywdy.

Ko...........ah

2021-08-16, 12:04
Hmm Ja bym odjechał i mówił bym sobie że nic się nie stało :) Jeszcze bym sprawdził czy nie zgubiłem tablicy rejestracyjnej. Pozdrawiam kierowców :D

bojleros

2021-08-16, 12:33
emilwkpg napisał/a:

Kamerka uratowala kierowcy zycie. Bez niej oskarzyli by go o zabojstwo. Inwestujcie w kamerki sadole.



A i w razie czego materiał na sadola też będzie :)

kogut117

2021-08-16, 13:20
10 mniej ratuje życie. Niestety jakby jechała 90, a nie 107 to bym się zgodził, że wpadł pod nią, a takto linia obrony ch*jowa. On jest też winny za manewr z dupy ale nie zmienia to faktu, że ciut zapie**alała.

czlowieknoz

2021-08-16, 13:34
Rutik napisał/a:

Nie debil się zabił tylko ona zabiła jego. Gdybyś był choć trochę inteligentny to wiedzibys, że przekroczyła dozwoloną prędkość prawie o 20km/h. Nie żal mi kacapki, bo zabiła człowieka. Żal mi za to ciebie, bo im bardziej starasz się być śmieszny tym bardziej żałosny się stajesz.



Z pewnością gdyby jechała te 20km/h mniej, to chłop zamiast umrzeć, byłby warzywem, rzeczywiście that me sens...

ps. bitch plis

kitsun

2021-08-16, 14:05
Jeśli uważacie, że nie ma tu żadnej winy babeczki za kierownicą, to mam nadzieję, że nie macie prawa jazdy, a jeśli je macie, to lepiej nie wsiadajcie za kierownicę. Nie wiem jakie przepisy obowiązują w Rosji, ale w Polsce jest tak:

1. Kierowca skutera jest winny, ponieważ wykonał niedozwolony manewr, ale...
2. Jadąc po drodze Twoim obowiązkiem jest zachować bezpieczną odległość od pojazdu poprzedzającego oraz dostosować prędkość do panujących warunków. Pani kierowca jedzie za szybko, ponieważ nie ma szansy na zareagowanie i wyhamowanie. Niewiele do rzeczy ma tutaj fakt, że prowadzący skuter wykonał niedozwolony manewr, ponieważ równie dobrze mogła mu strzelić opona, czy przed skuter wybiec wiewiórka i efekt byłby taki sam, ponieważ pani kierowca nie dostosowała prędkości i odległości do warunków, co jest jej winą.
3. Dodatkowo jest tam jeden pas i linia ciągła (więc samochód się "nie zmieści"), a wcześniej jest dodatkowo znak zakazu wyprzedzania. W żadnym wypadku samochód nie powinien się znaleźć na lewo od skutera. Na filmie widać, że skuter przed manewrem jedzie wolno, więc kierowca także powinien zwolnić (patrz poprzedni punkt), ale tak się nie dzieje. W teorii (zgodnie z przepisami) kierowca skutera mógł oczekiwać (choć brzmi to jak nominacja do nagrody Darwina), że jadący za nim samochód nie pojawi się na lewej stronie pasa. Natomiast w praktyce mało kto się przejmuje tym przepisem i wyprzedzi wolno jadący rower/skuter najeżdzając/przecinając linie ciągłą, co ta Pani chciała uczynić.

Rutik

2021-08-16, 14:29
kitsun napisał/a:

Jeśli uważacie, że nie ma tu żadnej winy babeczki za kierownicą, to mam nadzieję, że nie macie prawa jazdy, a jeśli je macie, to lepiej nie wsiadajcie za kierownicę. Nie wiem jakie przepisy obowiązują w Rosji, ale w Polsce jest tak:
1. Kierowca skutera jest winny, ponieważ wykonał niedozwolony manewr, ale...
2. Jadąc po drodze Twoim obowiązkiem jest zachować bezpieczną odległość od pojazdu poprzedzającego oraz dostosować prędkość do panujących warunków. Pani kierowca jedzie za szybko, ponieważ nie ma szansy na zareagowanie i wyhamowanie. Niewiele do rzeczy ma tutaj fakt, że prowadzący skuter wykonał niedozwolony manewr, ponieważ równie dobrze mogła mu strzelić opona, czy przed skuter wybiec wiewiórka i efekt byłby taki sam, ponieważ pani kierowca nie dostosowała prędkości i odległości do warunków, co jest jej winą.
3. Dodatkowo jest tam jeden pas i linia ciągła (więc samochód się "nie zmieści"), a wcześniej jest dodatkowo znak zakazu wyprzedzania. W żadnym wypadku samochód nie powinien się znaleźć na lewo od skutera. Na filmie widać, że skuter przed manewrem jedzie wolno, więc kierowca także powinien zwolnić (patrz poprzedni punkt), ale tak się nie dzieje. W teorii (zgodnie z przepisami) kierowca skutera mógł oczekiwać (choć brzmi to jak nominacja do nagrody Darwina), że jadący za nim samochód nie pojawi się na lewej stronie pasa. Natomiast w praktyce mało kto się przejmuje tym przepisem i wyprzedzi wolno jadący rower/skuter najeżdzając/przecinając linie ciągłą, co ta Pani chciała uczynić.



Stary, żyjemy w kraju gdzie za zabicie staruszki na pasach nic nie dostaniesz, jeśli kopałeś w piłkę, lub Twój stary pracuje w TV. Nawet jak jesteś naj***ny na środku ulicy w centrum miasta o 6 rano, to sadole twierdzą że autobus ma prawo cię rozjechać bez konsekwencji. Dziwisz się że połowa sadoli myśli, że nie ma w niej żadnej winy skoro "tylko" trochę szybciej jechała i olała cała reszte przepisów na drodze? Na tym portalu, jak widzą motopipę to wyrok zapadł zanim Playera odpalą, a do tego debile jak halman opisajace filmy w który życzą komus śmierci, no to k***a ręce opadają.

Perhydrol

2021-08-16, 16:14
DMT napisał/a:

To, że jechała troszkę szybciej, nie zmienia faktu, że jest linia ciągła jak ch*j na jezdni i ten kretyn nie mógł tam zawracać, czy zjeżdżać na ten pseudo-parking...



A ona nie mogła tam go wyprzedzić a ewidentnie miała taki zamiar

Davidoff

2021-08-16, 16:40
Zasysacz napisał/a:

k***a ale ilu chętnych do pomocy las rąk....
No pewnie chciała go minąć co dowodzi że go widziała ale odj***ł numer i umar.



To, że chciała go ominąć nie ulega wątpliwości, tylko dlaczego z lewej, a no dlatego, że dla większości kobiet lewa strona, to prawa, a prawa strona, to lewa. Pomyślała więc, że ominie go z prawej, ale któraś z półkul mózgowych tego nie ogarnęła i wyszło, jak wyszło.

Shagggy

2021-08-16, 23:17
Babka ewidentnie gościa nie zauważyła. Serio ktoś myśli, że planowała go wyprzedzić idealnie za nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem? Jeszcze ktoś przywołuje, że to jego wina, bo na ciągłej. :D A ona to na ciągłej zmieniać pas może? On jest przed nią. Gdyby zachował się inaczej, przeżyłby. Mógł być bardziej uważny. Babka go jednak zabiła.

Wstyd mi za to, jakie widzę komentarze na tym serwisie. Mam wrażenie, że gdyby miał jaśniejszy odcień skóry, nie zrzucalibyście tak winy na niego. Przed chwilą widziałem najwyżej oceniany komentarz krytykujący syf w jakimś ubogim kraju, określający ludzi jako "j***ne brudasy". Komuś tu się wydaje, że żyć w większej biedzie niż w Polsce to już się nie da.

Mors_Nigra

2021-08-18, 18:54
Rutik napisał/a:

Nie debil się zabił tylko ona zabiła jego. Gdybyś był choć trochę inteligentny to wiedzibys, że przekroczyła dozwoloną prędkość prawie o 20km/h. Nie żal mi kacapki, bo zabiła człowieka. Żal mi za to ciebie, bo im bardziej starasz się być śmieszny tym bardziej żałosny się stajesz.



Gówno wiesz, ale się wypowiesz. Jest spora szansa, że biegły orzeknie, że prędkość nie miała wpływu na wypadek, że nawet gdyby auto jechało 20 kilometrów wolniej, do wypadku i tak by doszło, a jego skutki byłyby porównywalne. Może dostać mandat za przekroczenie prędkości, a winnym wypadku, dalej będzie kiblowiec.