18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Debil się zabił dał bóg na śmierć...

Halman • 2021-08-15, 14:52

pierwszy raz szkoda mi tej laski w offie nawet jeśli to kacapka...

Rutik

2021-08-15, 16:23
Zasysacz napisał/a:

No nie powiesz ze sam się do tego nie przyczynił...



Nie powiem. Pomijam fakt, że jechala za szybko. Kierowca osobowki jest zobowiązany do utrzymywania odstępu od poprzedzajaceg go pojazdu tak, żeby bezpiecznie wyhamować lub go ominąć. To, że skuterzysta wykonywał dziwny manewr na drodze nie umniejsza winy kierowcy osobówki. Koleś na skuterze mógł rownie dobrze mieć awarie i stać sobie na środku drogi. Masz jechac tak, żeby sie w porę zatrzymać. Finito.

wertuqq

2021-08-15, 16:24
Nóżka mu się odlepiła. Temu misiu.

Rutik

2021-08-15, 16:28
ququa napisał/a:

spieniłeś się jak tyskie w upalny dzień
serio myślisz ze przy 90/h ziomek na motorku wyszedłby z tego cało ??



Bo mi ciśnienie podniósł kolejny raz, to dlatego.
Wyszedł by cało. Gdyby jechała o 17km/h wolniej to by go już tam dawno nie było.

modzelix

2021-08-15, 16:38
Rutik napisał/a:

Nie powiem. Pomijam fakt, że jechala za szybko. Kierowca osobowki jest zobowiązany do utrzymywania odstępu od poprzedzajaceg go pojazdu tak, żeby bezpiecznie wyhamować lub go ominąć. To, że skuterzysta wykonywał dziwny manewr na drodze nie umniejsza winy kierowcy osobówki. Koleś na skuterze mógł rownie dobrze mieć awarie i stać sobie na środku drogi. Masz jechac tak, żeby sie w porę zatrzymać. Finito.



Ty jesteś jakiś pie**olniety manewr zawracania na na takiej drodze ? Typ powinien poczekać aż nic nie będzie jechać, a co do stania na srodku to nie wiem jakim idiotą trzeba być żeby stać na srodku drogi jak ci sie coś zepsuje w samchodzie czy w motorze. Logiczne jest, ze zjeżdżasz do boku, ale jak ty stajesz na srodku to gratuluję inteligencji.

OpenStreetMaps

2021-08-15, 16:41
ququa napisał/a:


spieniłeś się jak tyskie w upalny dzień



Nie tyskie tylko samurajskie biało-czerwone jak flaga Japonii. O czym w licznych reklamach nie zająknął się nawet słowem. Aby nie budować świadomości społecznej że w państewku istniejącym tylko teoretycznie wszystko co tylko było można już wyprzedane zostało.

LubięFacetów

2021-08-15, 17:08
Rutik napisał/a:

Nie debil się zabił tylko ona zabiła jego. Gdybyś był choć trochę inteligentny to wiedzibys, że przekroczyła dozwoloną prędkość prawie o 20km/h. Nie żal mi kacapki, bo zabiła człowieka. Żal mi za to ciebie, bo im bardziej starasz się być śmieszny tym bardziej żałosny się stajesz.



Ja już dawno tutaj pytałem kto by podpisał petycje o blokadę Halmana, ale nikt nie miał jaj

kawior2007

2021-08-15, 17:08
Noga pękła jak z banana zobaczcie węgorza na na na na

35i

2021-08-15, 17:12
Rutik napisał/a:

Bo mi ciśnienie podniósł kolejny raz, to dlatego.
Wyszedł by cało. Gdyby jechała o 17km/h wolniej to by go już tam dawno nie było.



Wiesz co to jest linia ciągła i do czego zobowiązuje? Obejrzyj dokładnie materiał, a potem zacznij sapać do innych. Jak dla mnie, to wyszedłeś na kretyna.

Kuroń

2021-08-15, 17:26
Kask to wyparował?

35i

2021-08-15, 17:30
Kuroń napisał/a:

Kask to wyparował?



Uległ biodegradacji, to teraz modne. :-)

Rutik

2021-08-15, 17:59
35i napisał/a:

Wiesz co to jest linia ciągła i do czego zobowiązuje? Obejrzyj dokładnie materiał, a potem zacznij sapać do innych. Jak dla mnie, to wyszedłeś na kretyna.



Kretynem to jesteś ty. Gość nadal był na swoim pasie kiedy laska wj***la się w niego 107km/h w obszarze do 90. Nikt go nie potrącił na przeciwnym pasie, ciągle nie przekroczył żeby była jego wina. Mógł jechac nawet slalomem 2km/h a ona nie miała prawa go uderzyć. Przekroczyla predkosc podczas zdarzenia. Wina po jej stronie. Mam tylko nadzieję że nie masz prawa jazdy.

Davidoff

2021-08-15, 18:11
Dlaczego skręciła w lewo, a nie w prawo? Ja wiem, ale czy inni wiedzą? Prawidłową odpowiedź nagrodzę szczochem (czyt. piwem).

MS7

2021-08-15, 18:24
emilwkpg napisał/a:

Kamerka uratowala kierowcy zycie. Bez niej oskarzyli by go o zabojstwo. Inwestujcie w kamerki sadole.



Oskarżą go o przekroczenie prędkości, udowodnią możliwość wyhamowania z prędkości przepisowej i kamerkę wsadzą mu w dupę współwięźniowie.

baronturbina

2021-08-15, 18:41
Rutik napisał/a:

Wstawiasz k***a w tytule "debil sam się zabił" a jeszcze szczekasz burku podwórkowy gdzie to wyczytalem? Matka jak cię do szkoły specjalnej zapisala to było przed czy po tym jak się skapnęła, że czytać ze zrozumieniem nie umiesz? Nie dopie**alam się do ludzi którzy nie są idiotami chwalącymi się w internecie swoją głupota. Dopie**alam się do wstawiaczy filmików z opisami z dupy, chcącymi zaimponować innym użytkownikom. A i taka rada. Jak nie pozdrawiasz, to po prostu nic nie pisz. Oszczędzisz 5 sekund na kolejne zj***ne tytuły pod filmikami.


Dziecko wiesz ze takie filmy są od 18? Jeszcze dwa dni wakacji wiec idź pograć w piłkę z chłopakiem.

35i

2021-08-15, 18:44
Rutik napisał/a:

Kretynem to jesteś ty. Gość nadal był na swoim pasie kiedy laska wj***la się w niego 107km/h w obszarze do 90. Nikt go nie potrącił na przeciwnym pasie, ciągle nie przekroczył żeby była jego wina. Mógł jechac nawet slalomem 2km/h a ona nie miała prawa go uderzyć. Przekroczyla predkosc podczas zdarzenia. Wina po jej stronie. Mam tylko nadzieję że nie masz prawa jazdy.



Heh , szkoda słów, bo tylko niecenzuralne się cisną na klawiaturę. Naprawdę nie chcę mi się tłumaczyć, bo trafiam na ścianę z głupoty. Powtarzasz jak mantrę teorię o nadmiernej prędkości, a gościu co najmniej trzy przepisy złamał. I nie pie**ol mi chłoptasiu o prawku, bo sam się wykazałeś nieznajomością przepisów Kodeksu Ruchu Drogowego. Prawko mam niewiele krócej niż ty chodzisz po tym świecie (zakładając, że podałeś prawdziwy, w co wątpię). Jak już, to przekroczyła prędkość w trakcie wykonywania niebezpiecznych i zabronionych manewrów wykonywanych przez poszkodowanego.