18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Covidioci atakują

pieldolnik • 2021-03-22, 15:02
Luźna pogawędka i wymiana spostrzeżeń. Mój kraj taki piękny :homer:


ra0mir

2021-03-22, 17:28
Andrzej8888 napisał/a:

Dobrze gościu ma jaja w tempo temu grubasowi kopnol doj***l by mu cwaniaki dwie grube rury



Może ktoś to przetłumaczyć?

Juzwa

2021-03-22, 17:34
Dziennikarz mówiący kilkadziesiąt razy k***a to chyba z wybiórczej.

NiemiecWaszPan

2021-03-22, 17:36
Nie wiadomo za bardzo co chodzi i w jaki sposób ci dwaj utrudniają jakieś testy trzeciemu. Coś musiało wcześniej zajść między nimi, ale po tatuażach na łbie tej pały z lewej widać, że to jakaś patola. Dwa patusy spotkały na ulicy trzeciego i efekt do przewidzenia, a ta jebnięta Karyna powinna dostać lepe na ryj!!!

saint_kg

2021-03-22, 17:44
Ok, facet przyjeżdżając na test sam na siebie bata ukręcił, ale ten koleś, który się nie potrafi wysłowić jest niby dziennikarzem? do tego nagrywa telefonem? kurdę, kogo do COVIDa poj***ło? Nie powiem, ale sam przeszedłem wg mnie lekko, powtórki bym nie chciał i na pewno nie mam zamiaru siedzieć w chałupie 2 tygodnie. Znam tych co nie wierzyli, 2 po miesiącu ze szpitala wyszło...

Smagalas

2021-03-22, 17:56
Tak Was właśnie chcą podzielić i dzielą... Dzielicie się na lepszych i na gorszych... Nie tego uczy Nas Jezus Chrystus.... A nie zaraz to nie łoni dzielą tylko Wy! Oj tak dobrze nie będzie.

cenzi

2021-03-22, 17:56
jedni i drudzy siebie warci

dreszcz

2021-03-22, 18:14
Tego cwe*a i tą k***e to bym z miejsca zaj***ł.k***a szkoda że mnie tam nie było.Żeby to bydło szybko zdechło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

skywalker75

2021-03-22, 18:26
Cholera wie co tam się działo wcześniej i dlaczego nie robili testów ? Jeżeli faktycznie blokowali ten punkt żeby kręcić swój patostreaming to powinni dostać po murzyńskim gumowym ku*asie i wsadzić sobie gleboko w te tępe ryje

Zer'aThul

2021-03-22, 18:32
Sucz kaganiec już ma, ale najwidoczniej zerwała się ze smyczy, jak poleciała z tymi łapami. Kiedyś będzie gong i zacznie się pie**olamento o przemocy w stosunku do kobiet.

sa...........el

2021-03-22, 18:46
Miles87 napisał/a:

Co to sa covidianie? Co to za nowomowa prymitywnycj polaczkòw bez wykształcenia? Jakieś prawicowe zjeby dla ktorych covid nie istnieje? Ziema jest plaska, wxszczepionkach sa c**y, bozia istnieje? Debile.



Covid istnieje, a ziemia jest okrągła, to prawda. Niemniej jednak dawno nikt takiego niskomądrego suchoklatesa jak ty nie widział.

Astaroth122

2021-03-22, 19:12
Wypie**alaj ewidentnie lewacka p*zdo, najlepiej to do psychiatry bo obsesje się leczy

MsVapore

2021-03-22, 19:17
Miles87 napisał/a:

Co to sa covidianie? Co to za nowomowa prymitywnycj polaczkòw bez wykształcenia? Jakieś prawicowe zjeby dla ktorych covid nie istnieje? Ziema jest plaska, wxszczepionkach sa c**y, bozia istnieje? Debile.


Typowe teksty coviadiana. Poj***ny dureń...

Kvczor990

2021-03-22, 19:37
Babski się sra a jej łeb sam czekając na test, ch*j wie czy gość zdrowy i podlatuje bez maski. :-x

BABKA*

Raflik

2021-03-22, 19:48
Baba bez bolca dostaje pie**olca, i tutaj to jest idealnie pokazane. Stara p*zda drze p*zdę, że oni nie maja masek a stary ku*as tez nie ma i w dodatku ich opluwa, a co jeśli wyjdzie, że stary ciul ma covida ??? ( narażenie na utratę zdrowia lub życia bo przecież covid jest niebezpieczny )