18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Covidioci atakują

pieldolnik • 2021-03-22, 15:02
Luźna pogawędka i wymiana spostrzeżeń. Mój kraj taki piękny :homer:


~PowerBoBass

2021-03-22, 20:23
Szkoda, że to już druga, jak nie trzecia strona komentarzy, więc do małej ilości osób ten post dotrze. Zanim się powyzywacie, od covidian, lewaków, pedałów i innych takich, obejrzyjcie sobie może dłuższy materiał tych pseudoreporterów https://www.facebook.com/watch/?v=2147318878731655

Jak widać już na początku materiału, pajacerka przyszła pod centrum pobrań wymazów sobie pożartować, potrollować, czym wstrzymali pracę punktu, a na czym czas tracili tylko i wyłącznie ludzie, którzy czekali na wymaz, a którzy może śpieszyli się do pracy, do dzieci, a może na powrót do domu za granicą. Nieważne jest w tym przypadku, czy covid faktycznie istnieje, czy nie, czy ziemia jest okrągła a wiara katolicka najważniejsza. Chodzi o to, że te dwa głąby nie zrobiły nic, by legalnie, z jakimś honorem i zasadami walczyć w imię swoich przekonań, a po prostu próbowali zaszkodzić innym obywatelom dla własnej, jakiejś pie**olonej satysfakcji. Owszem, reakcja plującego gościa nie była również na miejscu ale rozumiem, że komuś puszczają nerwy, gdy np ma do pokonania trasę 1000 czy 1500km, a przez takich śmieszków traci czas, a gdy w grę wchodzi przyjazd policji, to czasem mogą to być długie godziny. Przyjrzyjcie się temu na spokojnie, przemyślcie, i spróbujcie wyciągnąć wnioski, czy Ci dwaj pokazują coś mądrego? Czy reprezentują jakiś poziom? Nie, szkodzą jedynie innym ludziom i nic dobrego z tego nie wynika. Cały ten wysyp komentarzy tu na Sadolu to jakaś kpina. To jakby Was zamknąć w Żabce na godzinę, bo jakiś chłop się nie przyznaje, że zapie**olił lizaka do kieszeni i nie chce oddać, robiąc sobie śmieszki. Żenada.

pawex226

2021-03-22, 21:32
SpeeReeThoosE napisał/a:

Może po tym jak nagranie się skończyło. Oby



Niestety ale nie dodatkowo okazało sie że gościu miał covid a panowie powiedzieli żę dopóki agresor nie będzie szczekać w internecie i zgłaszać sprawy na policje to obejdzie sie bez pozwów
(akcja z miasta obok mojego)

medyklujleczywchuj

2021-03-22, 21:32
k***a nie wierze. Dwoch dresiarzy z iq 70 co nawet wyslowic sie porzadnie nie potrafi twierdzi ze sa dziennikarzami i nagrywaja reportarz dziennikarski telefonem xDDD blokuja caly punkt bo pewnie sie wpie**alaja do tej szopy i odkrywaja zakryte. Typ sie wk***ia i pluje na te robaki xDDD piwerko dla typa i jego zony. Jazda z tymi karaluchami

piozer

2021-03-22, 21:37
Do teraz nie miałem pojęcia, że koronawirus daje daje objawy psychotyczne.

outsidethebox86

2021-03-22, 21:40
grudzin7 napisał/a:

1:45 "chłopie k***a chodzisz k***a plujesz k***a kopiesz k***a poj***ło ci sie w dupie k***a?" elokwentnie k***a







k***a jest niezastąpionym wyrazem haha, nie wyobrażam sobie języka polskiego bez słowa k***a. k***a dobra jest na każdą okoliczność życiową :-D

Robo

2021-03-22, 21:45
Wszyscy najeżdżają na typa a nikt nie słyszy, że to ten typ po lewej mu pierwszy ubliżył i gość najpierw kultura a potem mu nerwy puściły jak ktoś Ci wyjeżdża z "h.. Cię to obchodzi". Kij na 2 końce, ale zlinczować kogoś to nie sztuka.

ar...........up

2021-03-22, 21:46
A w tle kosmita w białym sobie chodzi i ma wyj***ne. Aż się prosi żeby podłożyć jakąś czarną gangsta muzę. :D

ph5i5

2021-03-22, 21:57
Najbardziej mnie śmieszą foliarze z obu stron: jednym wydaje się że wszyscy biorą udział w globalnym spisku, drugim że wirus ich zabije jak nie będą nosić trzech masek i wiadra na głowie.

Wracając do meritum idę o zakład, że te prymitywne karki najpierw gościa wk***iły wciskając mu komórkę prosto w ryj i okraszając swoje reporterskie dokonanie komentarzem w stylu ‚patrzcie k***a, covidianie, k***a przyjechali, k***a zrobić, k***a test. k***a’. Innego powodu, dla którego chuderlak do nich wystartował nie widzę. Noi karki we właściwy dla siebie sposób kręcą z tego aferę.
Lamusy i cwe*e.

chevelle

2021-03-22, 22:29
Moj kraj taki piekny taki podzielony.

StormLord

2021-03-22, 22:36
covidioci to te dwa pajace co sobie robia "reportaż" covidianie to ta parka...

mucha86

2021-03-22, 22:37
Robo napisał/a:

Wszyscy najeżdżają na typa a nikt nie słyszy, że to ten typ po lewej mu pierwszy ubliżył i gość najpierw kultura a potem mu nerwy puściły jak ktoś Ci wyjeżdża z "h.. Cię to obchodzi". Kij na 2 końce, ale zlinczować kogoś to nie sztuka.



obejrzyj więc jeszcze raz bo covidiota rzucił ".... cie to obchodzi" na pytanie kim jest.

tak ogólnie obejrzałem całość materiału. kolesie choć prości (wulgarni się zrobili po ataku tego idioty) i trolujący to sobie w spokoju nagrywali materiał ze 20 metrów od punktu. ni z tego ni z owego przestano pobierać materiał i zadzwoniono na policję. ewidentnie covid niszczy mózgi. inaczej się tego wytłumaczyć nie da.

NataliaW

2021-03-22, 23:10
Kozia brodka , beret, citroen... Przegryw życiowy

kretol1304

2021-03-22, 23:46
Gdzieś już go widziałem ...

albineek

2021-03-23, 00:00
Jebnac strzała w beret i niech spadnie z przyszłorocznym śniegiem.. Może akurat się obudzi po tym całym cyrku..

W co niestety wątpię..