18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Covidioci atakują

pieldolnik • 2021-03-22, 15:02
Luźna pogawędka i wymiana spostrzeżeń. Mój kraj taki piękny :homer:


Halman

2021-03-22, 16:43
Miles87 napisał/a:

Co to sa covidianie? Co to za nowomowa prymitywnycj polaczkòw bez wykształcenia? Jakieś prawicowe zjeby dla ktorych covid nie istnieje? Ziema jest plaska, wxszczepionkach sa c**y, bozia istnieje? Debile.


ooo, uświadomiony przez islam się odezwał...

Cryo

2021-03-22, 16:44
Dziad bez maski przyszedł się pruć, że drugi nie ma maski. Debil

Karboksylator

2021-03-22, 16:44
hdposter napisał/a:

Dwóch facetów nagrywa materiał stojąc z boku. Podchodzi jakiś zjeb i ich zaczepia i pluje... Potem patologiczna zmywara tego typa chodzi i szczeka. Oni nie na covid powinni się zaszczepić tylko leki od psychiatry powinni brać.



nie wiesz czy wcześniej nie zaczepiali, bądź inaczej prowokowali. pokazali to co chcieli i tyle. i jedni i drudzy debile.

Manii

2021-03-22, 16:45
Miles87 napisał/a:

Co to sa covidianie? Co to za nowomowa prymitywnycj polaczkòw bez wykształcenia? Jakieś prawicowe zjeby dla ktorych covid nie istnieje? Ziema jest plaska, wxszczepionkach sa c**y, bozia istnieje? Debile.



Kazdy zj***ny lewak: "Kwestionujesz sytuacje z Covid? = jestes plaskoziemcem". Ucza was tej retoryki na kursach dla sojwych pedalow?

Hollow_Man

2021-03-22, 16:45
Miles87 napisał/a:

Co to sa covidianie? Co to za nowomowa prymitywnycj polaczkòw bez wykształcenia? Jakieś prawicowe zjeby dla ktorych covid nie istnieje? Ziema jest plaska, wxszczepionkach sa c**y, bozia istnieje? Debile.



co za nowomowa, foliarze. jakieś lewackie zjeby, dla których covid istnieje, ziemia jest okrągła a szczepionki działają cuda, 78 lock down który nic nie daje, poziom zgonów mniejszy niż przy infekcji od kataru . Debile.

SlimShady

2021-03-22, 16:47
I takie p*zdy zawsze pierwsze dzwonią na policję z płaczem. Pruje się do dwóch, jednego opluł, a potem za babą się chowa

konradkonradkonrad

2021-03-22, 16:49
Miles87 napisał/a:

Co to sa covidianie? Co to za nowomowa prymitywnycj polaczkòw bez wykształcenia? Jakieś prawicowe zjeby dla ktorych covid nie istnieje? Ziema jest plaska, wxszczepionkach sa c**y, bozia istnieje? Debile.



lewicowy bojówkarz cos pie**oli ? grypy juz nie ma ? gdzie te miliony zgonów w samej Polsce spowodowane plandemią ? nie ma to k***a nie ma żadnej pandemi

St...........on

2021-03-22, 16:52
Czekaj czekaj czekaj, gdzie jest k***a mój popcorn :amused:

Hollow_Man

2021-03-22, 16:52
ale zauważyliście jedno że najbardziej agresywni są ci co wierzą w tą światową ściemę, noszą maski jak psy kagańce, psychika już im nie wyrabia, wk***ieni i agresywni, a spójrzcie na tych co w to nie wierzą, uśmiechnięci. zrelaksowani, w dupie mają maseczki, żyją sobie swoim życiem a reszcie pierze w łeb jak nie wiem co i innych wyzywają od foliarzy a z psychika u nich jak na tym filmie. Mam nadzieje że jeszcze zaczną skakać z okien to nam trochę materiałów na sadola wskoczy.

Romekburczymucha

2021-03-22, 16:54
Miles87 napisał/a:

Co to sa covidianie? Co to za nowomowa prymitywnycj polaczkòw bez wykształcenia? Jakieś prawicowe zjeby dla ktorych covid nie istnieje? Ziema jest plaska, wxszczepionkach sa c**y, bozia istnieje? Debile.



"prymitywnycj", "wxszczepionkach", rozumiem, że według Ciebie to jest nowomowa światowej, lewicowej inteligencji.

Hollow_Man

2021-03-22, 16:54
konradkonradkonrad napisał/a:

lewicowy bojówkarz cos pie**oli ? grypy juz nie ma ? gdzie te miliony zgonów w samej Polsce spowodowane plandemią ? nie ma to k***a nie ma żadnej pandemi



nawet nie wiem czy 100 osób umarło bezpośrednio od covida od początku tej super hiper pandemii, ale TVN robi swoje.

tomkararek

2021-03-22, 16:54
dobrze ze suka kaganiec miala jeszcze by pogryzla

Ronin69

2021-03-22, 16:56
Andrychów :D pisali o tym na mamnewsa na fb 17 marca.

Kosmodysk

2021-03-22, 17:00
KOS 40865- jak to auto spotkam, to poprzebijam opony. Bo covid...

Andrzej8888

2021-03-22, 17:01
Dobrze gościu ma jaja w tempo temu grubasowi kopnol doj***l by mu cwaniaki dwie grube rury