18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

COVID 19 so much

Recydywista • 2020-06-24, 16:47
Dostalem bana na FB za opublikowanie tego filmu :D



nie wiem dlaczego sie nie odtwarza... przekonwertuje i sproboje jeszcze raz.

Yanush

2020-06-25, 11:33
hanney napisał/a:

Kontekstem byli ludzie co pie**olą od rzeczy, udając znawców w dziedzinach, w których nie mają nawet podstawowej wiedzy.
A tak ad hoc to w sumie jestem ciekawy czy jest tu jakiś inny lekarz, bo jednak wśród moich znajomych same raczej delikatne, raczej lewicowe poglądy w stylu żadnej broni, żadnej przemocy, małżeństwa gejów itp., i nikt z nich sadola nie chciał przeglądać, choć polecałem.
Oczywiście, że się nie obrażam jak ktoś mówi na mnie per "doktor", albo nawet "tatuś" - choć tym ostatnim nie jestem - ale jednak pro forma wystawił się cwaniak to posłuchałem Schopenhauera. Co ciekawe tytuł "lek. med" również nie istnieje, dlatego moich znajomych również ganię jeśli tak się podpisują.



Już wróciłeś z Porshe marny rezydenciku. Teraz idź do swojego chłopaka proktologa, bo widzę że dupa pękła Ci kmiocie, od reszty komentarzy.

8-)

ritu4l

2020-06-25, 12:04
KarpKiller napisał/a:


3) Uprzedzając atak na mą skromną osobę, posiadam tytuł magistra i studiowałem prawo



Studiowałeś prawo i jesteś magistrem socjologii? :-) Nie dopisałeś, że jesteś weganem, masz iPhona a windows jest dla plebsu


:->

Gainer

2020-06-25, 12:24
hanney napisał/a:

@Essent
Nie jesteś zbyt bystry, co? W ciągu roku w Polsce na grypę umiera 100-120 osób, przy zakażaniu ok. 1/8 społeczeństwa. Zakażenia SARS-CoV-2 wg epidemiologów (i badań wstecznych oraz populacyjnych) wynosi w Polsce ok. 90-100 tysięcy ludzi (ok. 34 k potwierdzonych), z czego ok. 1,4 k zmarło, a minęło mniej niż pół roku od przypadku zero w Polsce. Odsetek skutków niepożądanych jak neuropatie, uszkodzenie powonienia, większa skłonność do chorób autoimmunologicznych, zwłóknienie płuc, przerost serca i in. są albo wyłączne dla SARS-CoV-2, albo występują kilkadziesiąt razy częściej niż w przypadku przeciętnego wirusa grypy, także to, że przeżyjesz nie znaczy, że nie zostaniesz kaleką lub nie zdechniesz wcześniej przez nowotwór lub inną chorobę. Już pomijam fakt, drogi znawco epidemiologii, mikrobiologii i immunologii, że wirusów grypy jest w trzy i trochę, od takich, które zabijają 1 na 1000 osób, po takie, które zabijają 600 na 1000 osób zakażonych, więc zanim następnym razem twoja głupota będzie chciała wyjść na wierzch, to idź pobawić się w piaskownicy, bo takie głupoty możesz wciskać swoim równie bystrym znajomym.
Ja pie**ole, co jeden to mądrzejszy, nie? Idź smarku na OIT i zobacz jak bardzo jest to niegroźny i lekki wirus, cymbale dźwięczny. W styczniu w czasie dyżuru miałem 7 pacjentów na 30 łóżek, a teraz mam wszystkie zajęte i muszę odsyłać pacjentów, bo nie ma miejsca. To, że czegoś nie widzisz to nie znaczy, że tego nie ma.



Nie zesraj sie

hanney

2020-06-25, 13:49
KarpKiller napisał/a:

Aż się zalogowałem pierwszy raz od dawna aby wziąć udział w dyskusji
1) Jeżeli chodzi o ukazany powyżej cytat to chyba większość przyzna mi rację, że ch*j nas to obchodzi, jednakowoż jak ch*j mnie to obchodzi u mechanika z czego zrobiony jest pasek klinowy zanurzony w kąpieli olejowej, czy u fryzjera jakie składniki ma szampon, którego używa.
2) Po stylu twoich wypowiedzi widzę taką małomiasteczkową butę - ja jestem PAN DOKTOR (tak doktor, nie lekarz) i wszyscy jesteście tępaki i nieuki. Dedukuje zatem że musisz mieć bardzo małego siurka, którego to stan nadrabiasz mniemaniem, że wykształcenie medyczne czyni Cię bardziej inteligentnym niż reszta ludzi. Klasę człowieka widać po jego wypowiedziach, a jeżeli faktycznie jesteś lekarzem to nawet chomika bym nie chciał u Ciebie leczyć, nie mówiąc o ludziach.
3) Uprzedzając atak na mą skromną osobę, posiadam tytuł magistra i studiowałem prawo



Więc panie prawnik, proszę przeczytać wszystkie me komentarze, gdyż osobiście mam głęboko w d. czy ktoś mówi na mnie lekarz, doktor czy po imieniu, nie interesuje mnie czyjś status, ale to jak się zachowuje. Tak jak napisałem, cnotą jest powiedzenie "nie wiem", a nie rzucanie hipotezami, szczególnie tak bardzo obnażającymi nieznajomość danego tematu jak w/w.

I proszę się nie obrażać, że użyłem sformułowania "laicy", bo w końcu tak jest, ja też jestem laikiem w kwestii prawa czy architektury, dlatego też nie próbuje udawać znawcy w interpretacji przepisów prawnych czy nie wpie**alam się w projekt architektowi mówiąc mu "po ch*j ta ściana nośna tutaj, ona jest niepotrzebna, wytrzyma przecież, wyjeb ją".

PS COVID-19 to nazwa choroby, którą może wywoływać wirus SARS-CoV-2, nie każdy zakażony SARS-CoV-2 rozwija COVID-19, a jakieś 10-15%.

ps...........88

2020-06-25, 14:08
hanney napisał/a:

Więc panie prawnik, proszę przeczytać wszystkie me komentarze, gdyż osobiście mam głęboko w d. czy ktoś mówi na mnie lekarz, doktor czy po imieniu, nie interesuje mnie czyjś status, ale to jak się zachowuje. Tak jak napisałem, cnotą jest powiedzenie "nie wiem", a nie rzucanie hipotezami, szczególnie tak bardzo obnażającymi nieznajomość danego tematu jak w/w.
I proszę się nie obrażać, że użyłem sformułowania "laicy", bo w końcu tak jest, ja też jestem laikiem w kwestii prawa czy architektury, dlatego też nie próbuje udawać znawcy w interpretacji przepisów prawnych czy nie wpie**alam się w projekt architektowi mówiąc mu "po ch*j ta ściana nośna tutaj, ona jest niepotrzebna, wytrzyma przecież, wyjeb ją".
PS COVID-19 to nazwa choroby, którą może wywoływać wirus SARS-CoV-2, nie każdy zakażony SARS-CoV-2 rozwija COVID-19, a jakieś 10-15%.



Tylko się nie popłacz cioto.

Recydywista

2020-06-25, 14:31
hanney, wedlug twojego wykresu ostatni zgon spowodowany grypa i powiklaniami byl w 2017.

hanney

hanney napisał/a:

. W styczniu w czasie dyżuru miałem 7 pacjentów na 30 łóżek, a teraz mam wszystkie zajęte i muszę odsyłać pacjentów, bo nie ma miejsca. To, że czegoś nie widzisz to nie znaczy, że tego nie ma



30 vs 40 000

widzisz roznice?? bo mi to sie wydaje ze Ci oczy p*zda zarosly.... na bank nie jest to cudza p*zda

zwyczajnie pie**olisz . pokaz te swoje dyplomy

medyklujleczywchuj

2020-06-25, 15:34
Od jakiegoś czasu zauważyłem dziwną korelacje. im niższy poziom wykształcenia tym wyższy stopień negowania pandemii

ePeeL

2020-06-25, 20:03
Najprostszym argumentem na anytkoronawirusowców jest: idź na zakaźny i się przekonaj. Moja matka jest pielęgniarką, która obsługiwała respiratory (pracuje na intensywnej terapii). Widziała ludzi podpiętych pod maszyny, niewiele ale widziała. Jeśli ktoś uważa, że koronawirus to zmyślona bajka to, nie dość że jest j***nym głąbem i zapewne wierzy, że Ziemia jest płaska, to jeszcze powinien pójść na zakaźny bez obawy, że coś mu się stanie.

Pracuje w elektromarkecie, praktycznie przez 9h dziennie noszę maseczkę (mam astmę od dzieciaka) i jak widzę tych łysych k***a idiotów przypakowanych i karyny z kaszojadami, które mówią na wstępie "hehe, nie mam maseczki bo mam astme, hehe nie muszę jej nosić" to ch*j mnie strzela. Mam nadzieję, że was COVID k***a dopadnie i z podkulonym ogonem będziecie zak***iać na najbliższy oddział i błagać na kolanach "Panie doktorze, ratuj Pan".

Pluje na was.


szoopyoku

2020-06-25, 21:05
hanney napisał/a:

@Essent
Nie jesteś zbyt bystry, co? W ciągu roku w Polsce na grypę umiera 100-120 osób, przy zakażaniu ok. 1/8 społeczeństwa. Zakażenia SARS-CoV-2 wg epidemiologów (i badań wstecznych oraz populacyjnych) wynosi w Polsce ok. 90-100 tysięcy ludzi (ok. 34 k potwierdzonych), z czego ok. 1,4 k zmarło, a minęło mniej niż pół roku od przypadku zero w Polsce. Odsetek skutków niepożądanych jak neuropatie, uszkodzenie powonienia, większa skłonność do chorób autoimmunologicznych, zwłóknienie płuc, przerost serca i in. są albo wyłączne dla SARS-CoV-2, albo występują kilkadziesiąt razy częściej niż w przypadku przeciętnego wirusa grypy, także to, że przeżyjesz nie znaczy, że nie zostaniesz kaleką lub nie zdechniesz wcześniej przez nowotwór lub inną chorobę. Już pomijam fakt, drogi znawco epidemiologii, mikrobiologii i immunologii, że wirusów grypy jest w trzy i trochę, od takich, które zabijają 1 na 1000 osób, po takie, które zabijają 600 na 1000 osób zakażonych, więc zanim następnym razem twoja głupota będzie chciała wyjść na wierzch, to idź pobawić się w piaskownicy, bo takie głupoty możesz wciskać swoim równie bystrym znajomym.
Ja pie**ole, co jeden to mądrzejszy, nie? Idź smarku na OIT i zobacz jak bardzo jest to niegroźny i lekki wirus, cymbale dźwięczny. W styczniu w czasie dyżuru miałem 7 pacjentów na 30 łóżek, a teraz mam wszystkie zajęte i muszę odsyłać pacjentów, bo nie ma miejsca. To, że czegoś nie widzisz to nie znaczy, że tego nie ma.


Skończ pie**olić


Recydywista

2020-06-25, 22:07
ePeeL napisał/a:

Najprostszym argumentem na anytkoronawirusowców jest: idź na zakaźny i się przekonaj. Moja matka jest pielęgniarką, która obsługiwała respiratory (pracuje na intensywnej terapii). Widziała ludzi podpiętych pod maszyny, niewiele ale widziała. Jeśli ktoś uważa, że koronawirus to zmyślona bajka to, nie dość że jest j***nym głąbem i zapewne wierzy, że Ziemia jest płaska, to jeszcze powinien pójść na zakaźny bez obawy, że coś mu się stanie.
Pracuje w elektromarkecie, praktycznie przez 9h dziennie noszę maseczkę (mam astmę od dzieciaka) i jak widzę tych łysych k***a idiotów przypakowanych i karyny z kaszojadami, które mówią na wstępie "hehe, nie mam maseczki bo mam astme, hehe nie muszę jej nosić" to ch*j mnie strzela. Mam nadzieję, że was COVID k***a dopadnie i z podkulonym ogonem będziecie zak***iać na najbliższy oddział i błagać na kolanach "Panie doktorze, ratuj Pan".
Pluje na was.



Wlasnie siedze z 4 stwierdzonymi koroniarzami, oni pija wszyscy palimy tego samego blanta. nak***iamy coca cole z jednej butelki smichy k***a hihy. Moja +2 koronożonki siedza w pokoju obok i sobie plotkuja czy ch*j wie co tam baby robia w grupie ( kibel za maly na wszystkie)) dzieci na pietrze ... z okrzykow wnioskuje ze w cos graja... take jedne k***ne korona party a jedynymi "zdrowymi" jestem ja dwie zonki i bomble . taki ten twoj zakazny drapiezny i zly jak sam ch*j wirus


edit. zapomnial bym dodac ze zaden z nas k***a nie kichnie, nie prychnie a galy czerwone tylko i wylacznie od zielska, niestety mnie kwarantanna ominela ale oni sie opie**alaja od prawie 2 miesiecy.
drugi edit, siedzimy tak co tydzien


ty k***iu plujesz, ja na ciebie wymiotuje

adasko224

2020-06-25, 22:37
hanney napisał/a:

@Essent
Nie jesteś zbyt bystry, co? W ciągu roku w Polsce na grypę umiera 100-120 osób, przy zakażaniu ok. 1/8 społeczeństwa. Zakażenia SARS-CoV-2 wg epidemiologów (i badań wstecznych oraz populacyjnych) wynosi w Polsce ok. 90-100 tysięcy ludzi (ok. 34 k potwierdzonych), z czego ok. 1,4 k zmarło, a minęło mniej niż pół roku od przypadku zero w Polsce. Odsetek skutków niepożądanych jak neuropatie, uszkodzenie powonienia, większa skłonność do chorób autoimmunologicznych, zwłóknienie płuc, przerost serca i in. są albo wyłączne dla SARS-CoV-2, albo występują kilkadziesiąt razy częściej niż w przypadku przeciętnego wirusa grypy, także to, że przeżyjesz nie znaczy, że nie zostaniesz kaleką lub nie zdechniesz wcześniej przez nowotwór lub inną chorobę. Już pomijam fakt, drogi znawco epidemiologii, mikrobiologii i immunologii, że wirusów grypy jest w trzy i trochę, od takich, które zabijają 1 na 1000 osób, po takie, które zabijają 600 na 1000 osób zakażonych, więc zanim następnym razem twoja głupota będzie chciała wyjść na wierzch, to idź pobawić się w piaskownicy, bo takie głupoty możesz wciskać swoim równie bystrym znajomym.
Ja pie**ole, co jeden to mądrzejszy, nie? Idź smarku na OIT i zobacz jak bardzo jest to niegroźny i lekki wirus, cymbale dźwięczny. W styczniu w czasie dyżuru miałem 7 pacjentów na 30 łóżek, a teraz mam wszystkie zajęte i muszę odsyłać pacjentów, bo nie ma miejsca. To, że czegoś nie widzisz to nie znaczy, że tego nie ma.



pie**olisz taki z Ciebie lekarz jak z koziej dupy trąba...
Covid jest ale jest słabszy od grypy..
Gdyby był naprawdę groźny nikt nie musiał by publikować takich filmów. Zakłamywać rzeczywistości. Podciągać fake przypadków pod covid.
Robić ustawek aby straszyć ludzi.. wyj***ne mam na taką przekupna służbę zdrowia .. ale dobrze wiedzieć że lubicie siano.. bo jak będę potrzebował czegoś to wiem na co będziecie sie lasili..
Dobre jest to że nawet jeśli teraz odwrócą sytuację i rządy będą chciały się zemścić na kimś zrobią to bez problemu bo zaufali lekarzom którzy byli przekupieni.. i pozbędą się takiego konowała raz na zawsze... Więc będziesz jednym z pierwszych w kolejce...

Martinpsychopata

2020-06-26, 11:25
hanney napisał/a:

@Essent
Nie jesteś zbyt bystry, co? W ciągu roku w Polsce na grypę umiera 100-120 osób, przy zakażaniu ok. 1/8 społeczeństwa. Zakażenia SARS-CoV-2 wg epidemiologów (i badań wstecznych oraz populacyjnych) wynosi w Polsce ok. 90-100 tysięcy ludzi (ok. 34 k potwierdzonych), z czego ok. 1,4 k zmarło, a minęło mniej niż pół roku od przypadku zero w Polsce. Odsetek skutków niepożądanych jak neuropatie, uszkodzenie powonienia, większa skłonność do chorób autoimmunologicznych, zwłóknienie płuc, przerost serca i in. są albo wyłączne dla SARS-CoV-2, albo występują kilkadziesiąt razy częściej niż w przypadku przeciętnego wirusa grypy, także to, że przeżyjesz nie znaczy, że nie zostaniesz kaleką lub nie zdechniesz wcześniej przez nowotwór lub inną chorobę. Już pomijam fakt, drogi znawco epidemiologii, mikrobiologii i immunologii, że wirusów grypy jest w trzy i trochę, od takich, które zabijają 1 na 1000 osób, po takie, które zabijają 600 na 1000 osób zakażonych, więc zanim następnym razem twoja głupota będzie chciała wyjść na wierzch, to idź pobawić się w piaskownicy, bo takie głupoty możesz wciskać swoim równie bystrym znajomym.
Ja pie**ole, co jeden to mądrzejszy, nie? Idź smarku na OIT i zobacz jak bardzo jest to niegroźny i lekki wirus, cymbale dźwięczny. W styczniu w czasie dyżuru miałem 7 pacjentów na 30 łóżek, a teraz mam wszystkie zajęte i muszę odsyłać pacjentów, bo nie ma miejsca. To, że czegoś nie widzisz to nie znaczy, że tego nie ma.


100-200 rocznie? Debil



:lol:

No-idea

2020-06-28, 01:55
O ch*j, ilu tu znafców pandemii i wirusów i spisków rządowych. Ja pie**olę, jak dobrze ktoś już zauważył, takie ekstremalne sytuacje obnażają ogólny poziom zidiocenia społeczeństwa. Każdy się mieni ekspertem i każdy ma rację, choćby pie**olił najgorsze głupoty bo naoglądał się filmów na jołtubie i naczytał pseudonaukowych artykułów i czyjś skrzywiony punkt widzenia przyjmuje bezkrytycznie jako swój, bo brak mu mocy obliczeniowej żeby pomyśleć samodzielnie i jeszcze będzie walczył i obrażał innych w imię pie**olety wysranej przez kogoś komu zwoje mózgowe się poprostowały.

Dupatrupa

2020-07-06, 15:27
W krajach skandynawskich na przykład w chwili wybuchu epidemii etc. obowiązkowo muszą przygotować takie miejsca, musi być zapas miejsc a nie jak we włoszech czy hiszpani totalne YOLO może upcha się pacjentów do naszych szpitali. Pusta hala niczego nie dowodzi.

Wtykaaa

2023-08-03, 20:04
hanney napisał/a:

przypadku



Czary mary i wojna na ukr pokonała covid ^^ jak tam narracja się zmieniła czy nadal taka sama jest w głowie po tych 3 latach ?