18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

COVID 19 so much

Recydywista • 2020-06-24, 16:47
Dostalem bana na FB za opublikowanie tego filmu :D



nie wiem dlaczego sie nie odtwarza... przekonwertuje i sproboje jeszcze raz.

Halman

2020-06-24, 16:59
Recydywista napisał/a:

Dostalem bana na FB za opublikowanie tego filmu

.



nie słodź sobie już tak chłoptasiu...

Essent

2020-06-24, 17:04
Wirus istnieje, ale nie jest groźniejszy od grypy :homer:

Recydywista

2020-06-24, 17:08
~Halman napisał/a:

nie słodź sobie już tak chłoptasiu...



1 kim ty k***a jestes?
2 niestety nie slodze





Halman

2020-06-24, 17:18
Recydywista napisał/a:

1 kim ty k***a jestes?


Komandor misji David Boman zintegrowany z superkomputerem HAL9000, wiem sam nie mogę w to uwierzyć...

hanney

2020-06-24, 17:29
@Essent

Nie jesteś zbyt bystry, co? W ciągu roku w Polsce na grypę umiera 100-120 osób, przy zakażaniu ok. 1/8 społeczeństwa. Zakażenia SARS-CoV-2 wg epidemiologów (i badań wstecznych oraz populacyjnych) wynosi w Polsce ok. 90-100 tysięcy ludzi (ok. 34 k potwierdzonych), z czego ok. 1,4 k zmarło, a minęło mniej niż pół roku od przypadku zero w Polsce. Odsetek skutków niepożądanych jak neuropatie, uszkodzenie powonienia, większa skłonność do chorób autoimmunologicznych, zwłóknienie płuc, przerost serca i in. są albo wyłączne dla SARS-CoV-2, albo występują kilkadziesiąt razy częściej niż w przypadku przeciętnego wirusa grypy, także to, że przeżyjesz nie znaczy, że nie zostaniesz kaleką lub nie zdechniesz wcześniej przez nowotwór lub inną chorobę. Już pomijam fakt, drogi znawco epidemiologii, mikrobiologii i immunologii, że wirusów grypy jest w trzy i trochę, od takich, które zabijają 1 na 1000 osób, po takie, które zabijają 600 na 1000 osób zakażonych, więc zanim następnym razem twoja głupota będzie chciała wyjść na wierzch, to idź pobawić się w piaskownicy, bo takie głupoty możesz wciskać swoim równie bystrym znajomym.

Ja pie**ole, co jeden to mądrzejszy, nie? Idź smarku na OIT i zobacz jak bardzo jest to niegroźny i lekki wirus, cymbale dźwięczny. W styczniu w czasie dyżuru miałem 7 pacjentów na 30 łóżek, a teraz mam wszystkie zajęte i muszę odsyłać pacjentów, bo nie ma miejsca. To, że czegoś nie widzisz to nie znaczy, że tego nie ma.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-06-24, 17:31
Czego dowodzi ten filmik?? Że nie ma żadnych chorych? Że nikt nie choruje na koronawirusa? Totalna bzdura. Ten film niczego nie dowodzi.
Sam osobiście nie wierzę w pandemię... ale k***a autorze wyjaśnij mi, czego dowodzi ten filmik?? Dla mnie filmik tak samo fejkowy jak epidemia.

sberek38

2020-06-24, 17:33
~Halman napisał/a:

nie słodź sobie już tak chłoptasiu...



O jest i jakiś prdlny żydek z pejsbuka. login się zgadza ;)

Essent

2020-06-24, 17:34
hanney napisał/a:

@Essent
Nie jesteś zbyt bystry, co? W ciągu roku w Polsce na grypę umiera 100-120 osób, przy zakażaniu ok. 1/8 społeczeństwa. Zakażenia SARS-CoV-2 wg epidemiologów (i badań wstecznych oraz populacyjnych) wynosi w Polsce ok. 90-100 tysięcy ludzi (ok. 34 k potwierdzonych), z czego ok. 1,4 k zmarło, a minęło mniej niż pół roku od przypadku zero w Polsce. Odsetek skutków niepożądanych jak neuropatie, uszkodzenie powonienia, większa skłonność do chorób autoimmunologicznych, zwłóknienie płuc, przerost serca i in. są albo wyłączne dla SARS-CoV-2, albo występują kilkadziesiąt razy częściej niż w przypadku przeciętnego wirusa grypy, także to, że przeżyjesz nie znaczy, że nie zostaniesz kaleką lub nie zdechniesz wcześniej przez nowotwór lub inną chorobę. Już pomijam fakt, drogi znawco epidemiologii, mikrobiologii i immunologii, że wirusów grypy jest w trzy i trochę, od takich, które zabijają 1 na 1000 osób, po takie, które zabijają 600 na 1000 osób zakażonych, więc zanim następnym razem twoja głupota będzie chciała wyjść na wierzch, to idź pobawić się w piaskownicy, bo takie głupoty możesz wciskać swoim równie bystrym znajomym.
Ja pie**ole, co jeden to mądrzejszy, nie? Idź smarku na OIT i zobacz jak bardzo jest to niegroźny i lekki wirus, cymbale dźwięczny. W styczniu w czasie dyżuru miałem 7 pacjentów na 30 łóżek, a teraz mam wszystkie zajęte i muszę odsyłać pacjentów, bo nie ma miejsca. To, że czegoś nie widzisz to nie znaczy, że tego nie ma.



Pan doktór pewnie z pis-u ?
Szumoski już zakupił respiratory od mafii ??

:lol:

P.S.Nie obrażaj mnie, bo Cię zgłoszę do prokułatuły :lol:

sberek38

2020-06-24, 17:39
hanney napisał/a:

@Essent
Nie jesteś zbyt bystry, co? W ciągu roku w Polsce na grypę umiera 100-120 osób, przy zakażaniu ok. 1/8 społeczeństwa. Zakażenia SARS-CoV-2 wg epidemiologów (i badań wstecznych oraz populacyjnych) wynosi w Polsce ok. 90-100 tysięcy ludzi (ok. 34 k potwierdzonych), z czego ok. 1,4 k zmarło, a minęło mniej niż pół roku od przypadku zero w Polsce. Odsetek skutków niepożądanych jak neuropatie, uszkodzenie powonienia, większa skłonność do chorób autoimmunologicznych, zwłóknienie płuc, przerost serca i in. są albo wyłączne dla SARS-CoV-2, albo występują kilkadziesiąt razy częściej niż w przypadku przeciętnego wirusa grypy, także to, że przeżyjesz nie znaczy, że nie zostaniesz kaleką lub nie zdechniesz wcześniej przez nowotwór lub inną chorobę. Już pomijam fakt, drogi znawco epidemiologii, mikrobiologii i immunologii, że wirusów grypy jest w trzy i trochę, od takich, które zabijają 1 na 1000 osób, po takie, które zabijają 600 na 1000 osób zakażonych, więc zanim następnym razem twoja głupota będzie chciała wyjść na wierzch, to idź pobawić się w piaskownicy, bo takie głupoty możesz wciskać swoim równie bystrym znajomym.
Ja pie**ole, co jeden to mądrzejszy, nie? Idź smarku na OIT i zobacz jak bardzo jest to niegroźny i lekki wirus, cymbale dźwięczny. W styczniu w czasie dyżuru miałem 7 pacjentów na 30 łóżek, a teraz mam wszystkie zajęte i muszę odsyłać pacjentów, bo nie ma miejsca. To, że czegoś nie widzisz to nie znaczy, że tego nie ma.



I co Ty k***a pajacu szukasz na sadisticu??? Skoro twój szpital pęka w szwach i musisz zajmować się pacjentami.
Samozwańczy pajac-epidemiolog, ordynator , dobry fejk tu odwaliłeś

MichaU

2020-06-24, 18:18
twój stary nie istnieje

ptrkmdg

2020-06-24, 18:19
Ta sala jest przed oddaniem do użytku, Muszę tłumaczyć ,że filmik nagrany jak tam jeszcze nie "wpuszczano"? :)

hanney

2020-06-24, 18:29
Essent napisał/a:

Pan doktór pewnie z pis-u ?
Szumoski już zakupił respiratory od mafii ??

P.S.Nie obrażaj mnie, bo Cię zgłoszę do prokułatuły



Sram na PiS, ale rozumiem, że wg twojej małej mózgoczaszki nikt nie może znać się lepiej na medycynie niż ty i twoje śmieszne autorytety, a to że się nie zgadzam z twoim pie**oletami to znaczy, że jestem zwolennikiem PiSu? Ja pie**ole, kolejny pseudointeligentów udający mędrca, czego k***a nie rozumiesz? Myślisz, że pozjadałeś wszystkie rozumy bo zobaczyłeś kilka filmów na youtubie randomowych kmiotów, a przez to stałeś się epidemiologiem i wirusologiem? Albo bo wziąłeś 300 godzin mojej nauki na swój chłopski rozum? Idź na OIT i skończ tu pie**olić, zobacz to na własne oczy. Wiesz w ogóle czym jest wirus, albo czym się różnią wirusy sn od wirusów ds? Nie wiesz, bo jesteś nieukiem, a rzucasz śmiałymi hipotezami niczym ksiądz Natanek z ambony. Dzieci chorych na białaczkę też nie widujesz zbyt często na ulicy, więc negujesz też ich istnienie?

Pandemia ma ścisła definicje, więc jak można ją negować, skoro wszystkie wymagania zostały spełnione?

Logiczne patałachy k***a jego mać.

proztyzywot

2020-06-24, 18:31
Żółte napisy - foliarze jak nic!

Yanush

2020-06-24, 18:32
hanney napisał/a:

Sram na PiS, ale rozumiem, że wg twojej małej mózgoczaszki nikt nie może znać się lepiej na medycynie niż ty i twoje śmieszne autorytety, a to że się nie zgadzam z twoim pie**oletami to znaczy, że jestem zwolennikiem PiSu? Ja pie**ole, kolejny pseudointeligentów udający mędrca, czego k***a nie rozumiesz? Myślisz, że pozjadałeś wszystkie rozumy bo zobaczyłeś kilka filmów na youtubie randomowych kmiotów, a przez to stałeś się epidemiologiem i wirusologiem? Albo bo wziąłeś 300 godzin mojej nauki na swój chłopski rozum? Idź na OIT i skończ tu pie**olić, zobacz to na własne oczy. Wiesz w ogóle czym jest wirus, albo czym się różnią wirusy sn od wirusów ds? Nie wiesz, bo jesteś nieukiem, a rzucasz śmiałymi hipotezami niczym ksiądz Natanek z ambony. Dzieci chorych na białaczkę też nie widujesz zbyt często na ulicy, więc negujesz też ich istnienie?
Pandemia ma ścisła definicje, więc jak można ją negować, skoro wszystkie wymagania zostały spełnione?
Logiczne patałachy k***a jego mać.



300h - czyli żaden lekarzyna a marny rezydent z wenflonem w siurku. Ale jeżeli chodzi o wirus to masz poniekąd rację :)