18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

COVID 19 so much

Recydywista • 2020-06-24, 16:47
Dostalem bana na FB za opublikowanie tego filmu :D



nie wiem dlaczego sie nie odtwarza... przekonwertuje i sproboje jeszcze raz.

hanney

2020-06-24, 18:34
sberek38 napisał/a:

I co Ty k***a pajacu szukasz na sadisticu??? Skoro twój szpital pęka w szwach i musisz zajmować się pacjentami.
Samozwańczy pajac-epidemiolog, ordynator , dobry fejk tu odwaliłeś



I gdzie ten argument, który mnie „demaskuje”? W odróżnieniu od ciebie jestem lekarzem, pracuje i mam skończone studia wyższe. Rozumiem, że lekarz siedzi 24/7 w szpitalu i stoi cały czas obok łóżka pacjenta w skafandrze, tak? Śmieszny jesteś jak i twoje wykształcenie i poziom intelektualny, który pozwala ci uważać siebie i twój światopogląd za wyrocznie prawdy. Trochę pokory denialisto o nieuku.

Yanush

2020-06-24, 18:35
No i polecam leki trójpierścieniowe, bo widać trochę zbyt emocjonalny jesteś :)

BlazeKK

2020-06-24, 18:35
hanney napisał/a:

@Essent
Nie jesteś zbyt bystry, co? W ciągu roku w Polsce na grypę umiera 100-120 osób, przy zakażaniu ok. 1/8 społeczeństwa.



100-120 osób? Chyba z ch*jem na łby sie pozamieniałeś. Co roku w Polsce jak i na całym świecie na grypę a raczej na powiklania zdrowotne z nią powiązane umierają tysiące osób. Najczęsciej starszych i schorowanych ale jednak.


hanney

2020-06-24, 18:36
Yanush napisał/a:

300h - czyli żaden lekarzyna a marny rezydent z wenflonem w siurku. Ale jeżeli chodzi o wirus to masz poniekąd rację



300h zajęć immunologii, mikrobiologii i epidemiologii w czasie studiów, a nie pracy czy nauki w domu. ;)

Yanush

2020-06-24, 18:37
hanney napisał/a:

300h zajęć immunologii, mikrobiologii i epidemiologii w czasie studiów, a nie pracy czy nauki w domu.



I tak ch*ja wiesz. Nikt nie jest Alphą i Omegą :)

hanney

2020-06-24, 18:42
Yanush napisał/a:

I tak ch*ja wiesz. Nikt nie jest Alphą i Omegą



Dzięki za truizmy, a teraz wybacz bo idę na jazdę próbną do salonu porsche przewalić swoją kasę od Rockefellera, a potem jadę do synagogi spiskować, jakby to przejąć wasze kamienice.

Yanush

2020-06-24, 18:45
Szerokiej drogi rezydenciku :)

pro_avenger

2020-06-24, 18:45
Recydywista napisał/a:

1 kim ty k***a jestes?
2 niestety nie slodze



Pujdziesz do pierdla.

rzeznianumer5

2020-06-24, 18:47
hanney napisał/a:

Dzięki za truizmy, a teraz wybacz bo idę na jazdę próbną do salonu porsche przewalić swoją kasę ...



Nie swoją tylko naszą. Już Wam pewnie wypłacają w transzach od października jak mówili konfederaci przed wyborami do parlamentu.

psykop

2020-06-24, 19:01
ptrkmdg napisał/a:

Ta sala jest przed oddaniem do użytku, Muszę tłumaczyć ,że filmik nagrany jak tam jeszcze nie "wpuszczano"?



Podaj źródło.

AaronSzechter

2020-06-24, 19:02
hanney napisał/a:

@Essent
Nie jesteś zbyt bystry, co? W ciągu roku w Polsce na grypę umiera 100-120 osób, przy zakażaniu ok. 1/8 społeczeństwa. Zakażenia SARS-CoV-2 wg epidemiologów (i badań wstecznych oraz populacyjnych) wynosi w Polsce ok. 90-100 tysięcy ludzi (ok. 34 k potwierdzonych), z czego ok. 1,4 k zmarło, a minęło mniej niż pół roku od przypadku zero w Polsce. Odsetek skutków niepożądanych jak neuropatie, uszkodzenie powonienia, większa skłonność do chorób autoimmunologicznych, zwłóknienie płuc, przerost serca i in. są albo wyłączne dla SARS-CoV-2, albo występują kilkadziesiąt razy częściej niż w przypadku przeciętnego wirusa grypy, także to, że przeżyjesz nie znaczy, że nie zostaniesz kaleką lub nie zdechniesz wcześniej przez nowotwór lub inną chorobę. Już pomijam fakt, drogi znawco epidemiologii, mikrobiologii i immunologii, że wirusów grypy jest w trzy i trochę, od takich, które zabijają 1 na 1000 osób, po takie, które zabijają 600 na 1000 osób zakażonych, więc zanim następnym razem twoja głupota będzie chciała wyjść na wierzch, to idź pobawić się w piaskownicy, bo takie głupoty możesz wciskać swoim równie bystrym znajomym.
Ja pie**ole, co jeden to mądrzejszy, nie? Idź smarku na OIT i zobacz jak bardzo jest to niegroźny i lekki wirus, cymbale dźwięczny. W styczniu w czasie dyżuru miałem 7 pacjentów na 30 łóżek, a teraz mam wszystkie zajęte i muszę odsyłać pacjentów, bo nie ma miejsca. To, że czegoś nie widzisz to nie znaczy, że tego nie ma.



Bezczelnie kłamiesz

PsikutaBezS

2020-06-24, 19:02
hanney napisał/a:

I gdzie ten argument, który mnie „demaskuje”? W odróżnieniu od ciebie jestem lekarzem, pracuje i mam skończone studia wyższe. Rozumiem, że lekarz siedzi 24/7 w szpitalu i stoi cały czas obok łóżka pacjenta w skafandrze, tak? Śmieszny jesteś jak i twoje wykształcenie i poziom intelektualny, który pozwala ci uważać siebie i twój światopogląd za wyrocznie prawdy. Trochę pokory denialisto o nieuku.



Zapamiętajcie: W związku z Covid-19 wszelkie przekręty zostały zawieszone. :D

ritu4l

2020-06-24, 19:08
hanney napisał/a:

300h zajęć immunologii, mikrobiologii i epidemiologii w czasie studiów, a nie pracy czy nauki w domu.



Jesteś lekarzem czy pielęgniarzem? Bo nie chce mi się wierzyć, że człowiek z wykształceniem doktorskim pisze takie pierdoły. Nie chodzi już o samą treść, choć też podejrzanie uogólniasz wszystko do wiedzy z policealnej, ale ten buracki sposób wypowiedzi.

PękniętySłoik

2020-06-24, 19:20
hanney napisał/a:

@Essent
Nie jesteś zbyt bystry, co? W ciągu roku w Polsce na grypę umiera 100-120 osób, przy zakażaniu ok. 1/8 społeczeństwa. Zakażenia SARS-CoV-2 wg epidemiologów (i badań wstecznych oraz populacyjnych) wynosi w Polsce ok. 90-100 tysięcy ludzi (ok. 34 k potwierdzonych), z czego ok. 1,4 k zmarło, a minęło mniej niż pół roku od przypadku zero w Polsce. Odsetek skutków niepożądanych jak neuropatie, uszkodzenie powonienia, większa skłonność do chorób autoimmunologicznych, zwłóknienie płuc, przerost serca i in. są albo wyłączne dla SARS-CoV-2, albo występują kilkadziesiąt razy częściej niż w przypadku przeciętnego wirusa grypy, także to, że przeżyjesz nie znaczy, że nie zostaniesz kaleką lub nie zdechniesz wcześniej przez nowotwór lub inną chorobę. Już pomijam fakt, drogi znawco epidemiologii, mikrobiologii i immunologii, że wirusów grypy jest w trzy i trochę, od takich, które zabijają 1 na 1000 osób, po takie, które zabijają 600 na 1000 osób zakażonych, więc zanim następnym razem twoja głupota będzie chciała wyjść na wierzch, to idź pobawić się w piaskownicy, bo takie głupoty możesz wciskać swoim równie bystrym znajomym.
Ja pie**ole, co jeden to mądrzejszy, nie? Idź smarku na OIT i zobacz jak bardzo jest to niegroźny i lekki wirus, cymbale dźwięczny. W styczniu w czasie dyżuru miałem 7 pacjentów na 30 łóżek, a teraz mam wszystkie zajęte i muszę odsyłać pacjentów, bo nie ma miejsca. To, że czegoś nie widzisz to nie znaczy, że tego nie ma.



Nie popłacz się p*zdo.

Essent

2020-06-24, 19:32
hanney napisał/a:

@Essent
Nie jesteś zbyt bystry, co? W ciągu roku w Polsce na grypę umiera 100-120 osób, przy zakażaniu ok. 1/8 społeczeństwa. Zakażenia SARS-CoV-2 wg epidemiologów (i badań wstecznych oraz populacyjnych) wynosi w Polsce ok. 90-100 tysięcy ludzi (ok. 34 k potwierdzonych), z czego ok. 1,4 k zmarło, a minęło mniej niż pół roku od przypadku zero w Polsce. Odsetek skutków niepożądanych jak neuropatie, uszkodzenie powonienia, większa skłonność do chorób autoimmunologicznych, zwłóknienie płuc, przerost serca i in. są albo wyłączne dla SARS-CoV-2, albo występują kilkadziesiąt razy częściej niż w przypadku przeciętnego wirusa grypy, także to, że przeżyjesz nie znaczy, że nie zostaniesz kaleką lub nie zdechniesz wcześniej przez nowotwór lub inną chorobę. Już pomijam fakt, drogi znawco epidemiologii, mikrobiologii i immunologii, że wirusów grypy jest w trzy i trochę, od takich, które zabijają 1 na 1000 osób, po takie, które zabijają 600 na 1000 osób zakażonych, więc zanim następnym razem twoja głupota będzie chciała wyjść na wierzch, to idź pobawić się w piaskownicy, bo takie głupoty możesz wciskać swoim równie bystrym znajomym.
Ja pie**ole, co jeden to mądrzejszy, nie? Idź smarku na OIT i zobacz jak bardzo jest to niegroźny i lekki wirus, cymbale dźwięczny. W styczniu w czasie dyżuru miałem 7 pacjentów na 30 łóżek, a teraz mam wszystkie zajęte i muszę odsyłać pacjentów, bo nie ma miejsca. To, że czegoś nie widzisz to nie znaczy, że tego nie ma.





hanney napisał/a:

Sram na PiS, ale rozumiem, że wg twojej małej mózgoczaszki nikt nie może znać się lepiej na medycynie niż ty i twoje śmieszne autorytety, a to że się nie zgadzam z twoim pie**oletami to znaczy, że jestem zwolennikiem PiSu? Ja pie**ole, kolejny pseudointeligentów udający mędrca, czego k***a nie rozumiesz? Myślisz, że pozjadałeś wszystkie rozumy bo zobaczyłeś kilka filmów na youtubie randomowych kmiotów, a przez to stałeś się epidemiologiem i wirusologiem? Albo bo wziąłeś 300 godzin mojej nauki na swój chłopski rozum? Idź na OIT i skończ tu pie**olić, zobacz to na własne oczy. Wiesz w ogóle czym jest wirus, albo czym się różnią wirusy sn od wirusów ds? Nie wiesz, bo jesteś nieukiem, a rzucasz śmiałymi hipotezami niczym ksiądz Natanek z ambony. Dzieci chorych na białaczkę też nie widujesz zbyt często na ulicy, więc negujesz też ich istnienie?
Pandemia ma ścisła definicje, więc jak można ją negować, skoro wszystkie wymagania zostały spełnione?
Logiczne patałachy k***a jego mać.



Czy Ty w ogóle rozumiesz co piszesz ? Jesteś lekarzem jak zadeklarowałeś, a wypowiadasz się na ten temat jak jakiś młody gówniarz, laik.Bardzo prosto reagujesz na cięte riposty różnych użytkowników tego portalu.Reagujesz jak gówniarz co ci nasypano do wafelka z lodem, piasku.Liżesz to ale smak nie ten.
Prosiłem, nie obrażaj mnie skoro i ja tego nie robię.To jest ostatni raz z Twojej strony.

:evil: